Hall of Fame: Dużo domowe kostiumy na Halloween od czytelników

rozpoczynające naszą najbardziej obecną kolekcję niesamowicie domowych kostiumów dla dzieci i dzieciaków jest ten kostium barista Starbucks. Szczególnie podoba nam się, że Baby Alonzo otrzymał z tego znacznie więcej niż rok!

Zdjęcia: Homeeconanay

Kostium barista Irene mówi: „Początkowo planowałem wyznaczyć logo nad fartuchem, ale po kilku próbach zdałem sobie sprawę, że wydrukowanie dla mnie w lokalnym sklepie komputerowym było znacznie łatwiejsze i mniej niechlujne! Mama zszyła czapkę, podczas gdy ja również wykonałem wiadro cukierkowe ze starego odcienia lampy i sprawiła, że ​​wyglądała jak kubek Starbucks z rękawem. ” Alonzo miał również ten sam kostium drugi rok. Podstawowy kostium fartuchu do wygranej!

Zdjęcie: Citymama

Stefania stworzyła kostium księżniczki wilka córki za dwie godziny za mniej niż 20 USD. Idealny, mamo. Instrukcje dotyczące kostiumu księżniczki Mononoke znajdują się w jej poście na blogu na CityMama.com.

Zdjęcie: MyCupofCreatiVitea

Thien-Kim opracowała bajkową sukienkę swojej córki Sophii, łącząc dwa absolutnie różne artykuły odzieży, a la ładnie w różowym. Pisze: „Lubię upcykling, ponieważ połowa szycia jest dla ciebie zrobiona. Jeśli dobrze wycięjesz odzież, nie musisz obrzeżnie, a wiele szwów wewnętrznych jest już wykończonych. ”

Elizabeth zrobiła już ten uroczy kostium pingwina dla swojego 5-miesięcznego syna. Wygląda przytulnie! Jestem pod wrażeniem. Jeśli jesteś zainteresowany, umieściła instrukcje na swoim blogu.

Zobacz w zeszłym tygodniu podsumowanie kostiumów DIY Baby Halloween.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Czy mogę być szczęśliwy przez 100 dni z rzędu? CZY MOŻESZ?

W ramach moich 101 rzeczy w 1001 dni podejmuję kolejne wyzwanie: czy mogę być szczęśliwy przez 100 dni z rzędu? Tak, jest to lista na większej liście… Dobrze, że listy

Jeśli się nudzisz, to nudne

właśnie wtedy, gdy zabraknie mi sposobów, aby powiedzieć: „Nie czytaj po prostu tej strony, wykonaj niektóre działania!” Przeczytałem post Meagana Francisa na temat tego, jak macierzyństwo nie musi być nudne,

Celebryty matki – nie są tylko jak my: Trista Sutter Edition

noszą swoje wskaźniki owulacji na nadgarstkach. Trista Sutter Credit donosi o obserwowaniu OV z zajściem w ciążę z dzieckiem Maxem i mówi: „Na szczęście z powodu obserwowania OV, wiedziałem, kiedy