Bardzo debiutant Kristi i Nory

z przyjemnością dzielimy się ósmą edycją naszej serii Letniej.

Kristi używa kulki jogi do uspokojenia dziecka nora | Zdjęcie: Kristi Whitehead

Kristi dzieli się trzema opowiadaniami (ostatnia to historia miłosna) o wspaniałej dużej zielonej piłce. Jej córka Nora ma 6 tygodni. Mieszkają w gorącej Karolinie Północnej. Ona bloguje tutaj, idziemy…

Ta historia dotyczy ogromnej zielonej kulki cudownej (znanej również jako piłka do ćwiczeń, wzmacniająca rdzeń piłkę, piłkę równowagi lub piłkę porodową, ale dla nas zawsze będzie to ogromna zielona cuda dobroci). Nazywaj to jak chcesz. Ten samotny przedmiot uratował moje zdrowie psychiczne w ciągu ostatnich sześciu tygodni, ponieważ Nora się urodziła. pozwól mi wyjaśnić.

Gdy po raz pierwszy zapoznałem się z jedną z tych piłek, była to piłka wzmacniająca rdzeń. Niektórzy fanatyczni instruktor klasy Dare-i-Say-Perky na siłowni wprowadzili go jako cudowne narzędzie, które pomogłoby naszemu równowagi, wzmocnić nasze rdzenie i zasadniczo dałby nam wszystkie ABS ubranego w bikini 18-letniego modelu. Następnie poprowadziła nas przez 25 minut chrupnięć w każdej możliwej pozycji, jaką można sobie wyobrazić: siedząc na piłce, leżąc z górnymi pleców i ramionami na piłce, trzymając piłkę między kolanami, podnosząc nogi w powietrzu i chrupiąc Przenieś piłkę do naszych rąk (nawet nie próbuj wyobrazić sobie tego ostatniego; wymagało to koordynacji).

Nienawidziłem piłki tego dnia. Nienawidziłem piłki następnego dnia. Z przykrością mówię, że ja i moje prawie 30-latków nienawidziliśmy tej piłki trzeciego dnia po zajęciach.

Za drugim razem zapoznałem się z jedną z tych piłek, była to piłka porodowa. Piękna kobieta, która uczyła nasze zajęcia z porodu w placówce medycznej, nauczyła mnie, że siedzenie na piłce podczas porodu może pomóc w bólu skurczów (coś o równomiernym rozpowszechnianiu presji na plecach). Ta piękna kobieta powiedziała mi wiele kłamstw o ​​porodzie… (zaufaj mi – to była jedna z rzeczy, o których krzyczałem podczas pchania… że ta kobieta mnie okłamała !! Muszę jeszcze ustalić, czy było to celowe, czy to, czy jest celowo, czy to, czy jest celowo, czy to, czy było celowo, czy to celowo, czy to celowo Ma absolutnie najgorszy przypadek mózgu łożyska znanego człowiekowi)… ale… ale… ale… najlepiej była w porodzie.

Siedziałem na piłce porodowej przez kilka godzin podczas 33 1/2 godziny porodu. Magicznie pomogło w bólu skurczów. W porządku, szalona kobieta, jedna odpowiednia wskazówka dla 47 kłamstw. Głębokie oddechy… sesja terapeutyczna we wtorek… poruszanie się…

Po raz trzeci zapoznałem się z jedną z tych piłek, była to cudowna piłka.

Kobieta prowadząca naszą klasę opieki nad niemowlętami od niechcenia rozmawiała, że ​​jej ogromna „cudowna piłka” uratowała jej zdrowie psychiczne w ciągu pierwszych kilku miesięcy po urodzeniu jej dziecka. Twierdziła, że ​​trzymanie swojego dziecka blisko, siedząc i podskakując na piłce, powstrzymało jej dziecko przed zamieszaniem, gdy nic innego. Zanotowałem ten komentarz i najlepiej wróciłem do robienia notatek i zastanawiania się, jak na świecie mieliśmy do czynienia z niemowlęciem.

Szybko do przodu do dwóch tygodni po urodzeniu pani Nora. Nie zrozumcie mnie źle, jest dobrym dzieckiem, ale jak każde dziecko, są chwile, że nie można jej uspokoić. Próbowaliśmy wszystkiego przez kilka pierwszych tygodni: obrzęku, wstrząsanie, śpiewanie i czas, że nic nie zadziała.

W końcu przypomniałem sobie pomysł „Miracle Ball”, więc najlepiej wyprowadziliśmy jeden. Cztery tygodnie później ani jeden dzień nie minął bez Nory i ja odbijając się na tej piłce. i wiesz co?

TO DZIAŁA. O mój Boże, to działa.

Oszacowałbym, że 95% czasu, Nora uspokaja praktycznie od razu, gdy zaczniemy podskakiwać, a potem 70% czasu śpi w ciągu pięciu minut od podskakiwania. Tak, wciąż jest kilka razy, kiedy jest niepocieszona, ale wszystko z 95% wskaźnikiem sukcesu jest warte postu na blogu w mojej książce! Uwielbiam tę piłkę. Poważnie dam te „gigantyczne zielone cudowne kulki dobroci” jako prezenty Baby Shower od tego momentu. Nie twierdzę, że jest to usługa dla każdego dziecka, ale dla nas jest to prawdopodobnie pojedynczy wiele przydatnych przedmiotów, które obecnie posiadamy.

Więc ponownie, nazwij to, czego chcesz. Używaj go do każdego przebiegłego, dziwnego lub pomocnego celu, który chcesz. Nazwę moją ogromną zieloną cudowną kulą dobroci i użyję jej, aby uspokoić moje w niektórych przypadkach wybredne dziecko.

Powiązane zajęcia matek debiutantów

Aktywność #19: Odbij to

Aktywność #210: Roll, Bounce (więcej zastosowań do piłki jogi)

Kup kulę jogi Cuda od Amazon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

7 pomysłów, które pomogą dzieciom i niemowlętom w komarach i letnim lecie

Czy twoje dzieci są zjedzone przez komary? Czy mieszkasz w obszarze endemicznym? A może planujesz podróż do krainy komarów i chorób tropikalnych podczas letnich wakacji? Wszystkie trzy są dla mnie

Travel healthy This summertime With These portable snacks

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział It’s simple to discover food when you’re traveling. discovering healthy as well as portable snacks is one more story. If you’re searching for quick

Przesyłka Zakupy dla dzieci właśnie stało się łatwe

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.jseeing twoich dzieci wyglądających świetnie w dobrze chosennych ubraniach jest błogością dla rodziców. Ale za tą błogością jest prawdopodobnie męczący i trudny proces. Nie