Probiotyk, taki jak Vidazorb®, może być praktyczne w zakresie wchłaniania składników odżywczych

dzielenia się!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Świetna wiadomość dla osób cierpiących na celiakię

DZIEŃ Zrozumienie celiakii Dzień zajmuje lokalizację w Stanach Zjednoczonych w tym roku 13 września 2012 r. W dniu, w którym honorujemy osobę z chorobą, probiotyki żucia Vidazorb® chce, aby Celiaks cierpiący na zrozumienie, że ulga może być w zasięgu ręki. Ważne jest, aby konsumenci rozumieli, że probiotyki mogą zapewnić równowagę regeneracji ich potrzeb systemu trawiennego.

Centrum celiakii University of Chicago donosi, że osoba z każdego 133 Amerykanów cierpi na zaburzenie trawienne, ale liczba ta jest najprawdopodobniej wyższa ze względu na prawdę, że diagnozowanie jest trudne. Przy tak dużej liczbie osób cierpiących na celiakię, wiele z nich skorzysta, odkrywając probiotyki.

Choroba celiakii jest nieprawidłowym stanem trawiennym wywołanym przez gluten białka. Kiedy osoby z chorobą celiakii jedzą pokarmy zawierające gluten (białka odkryte w określonych ziarnach, takich jak pszenica, żyto i jęczmień), ich układ odpornościowy reaguje toksyczną reakcją, która wywołuje przewlekłe zapalenie, a także uszkadza małą jelito. Ta reakcja blokuje wchłanianie składników odżywczych, więc bez względu na to, ile składników odżywczych wchodzi do organizmu, a także niewielu jest wykorzystywanych, co prowadzi do niedożywienia. Inne skutki choroby celiakii obejmują epizody lęku, a także stres i lęk oprócz wysokiego poziomu przepuszczalności bariery jelitowej, co umożliwia szkodliwe bakterie do układu trawiennego w wyższym tempie.

Kluczem do powrotu ciała do idealnego zdrowia i dobrego samopoczucia po diagnozie choroby celiakii jest odkrycie metody przyjmowania niezbędnych składników odżywczych, aby zapewnić, że małe jelito może pracować nad naprawą pracy. Rutyna wykorzystuje skuteczne suplementy probiotyczne, takie jak Vidazorb®, może pomóc w natychmiastowym wzmocnieniu, a także ciągłej wchłaniania składników odżywczych. Naprawa jelita wymaga czasu i wraz z schematem probiotycznym osoby z chorobą celiakską należy przestrzegać planu diety bezglutenowej przez resztę życia.

„Wybierając probiotyk, aby pomóc w radzeniu sobie z celiakią, ważne jest, aby odkryć taką, która jest bezglutenowa, a także ma dużą liczbę jednostek rozwijających się kolonii bakterii (CFU)”, powiedział dr Anthony Azar z siedzibą w Nowym Jorku. „Istnieje wiele suplementów probiotycznych na rynku, jednak sugeruję dla moich pacjentów probiotyki do żucia Vidazorb®. Vidazorb® przynosi aż 10 miliardów CFU na tablet, zapewniając terapeutyczną dawkę pomocnych mikroorganizmów z każdym przyjmowaniem. ”

Probiotyki są definiowane jako mikroorganizmy online, które, gdy są spożywane w odpowiednich ilościach, zapewniają gospodarzowi korzyści zdrowotne i dobrego samopoczucia. Głównym zadaniem tych pomocnych bakterii jest pomoc w strawieniu, a także przyjmowanie składników odżywczych, gdy bity żywności przechodzą z przewodu pokarmowego (GIT). GIT zawiera zarówno świetne, jak i złe bakterie, a także podczas pozytywnej równowagi bakteryjnej jest ważne dla wszystkich, jest szczególnie praktyczne w zarządzaniu chorobą celiakską na co dzień.

Nie doświadczam celiakii, chociaż objawy IBS stresu wywołują dla mnie. Przyjmowanie suplementu Vidazorb® Codziennie pomaga Elivevive moje IBS Flare Ups. Naukowcy nie rozumieją, dlaczego probiotyki pomagają cierpiącym IBS, takim jak ja, jednak niektóre badania sugerują, że probiotyki, szczególnie te z przewagą Bifidobacterium Infantis, ułatwiają objawy IBS, takie jak ból brzucha, wzdęcia, a także nieregularność ruchu jelit.

Jeśli doświadczasz choroby celiakii lub dowolnego rodzaju innych trawiennych ścieżek lub stanu, sugeruję codzienne przyjmowanie Vidazorb®, aby pomóc w płynnym biegu trawiennym. Probiotyki Vidazorb® można kupić w Internecie na BestprobioticSonline.com.

*Ujawnienie: Mam butelkę Vidazorb® Plus Probiotic w zamian za tę recenzję. Wszystkie opinie są precyzyjne, a także w 100% moje.

Cascia Talbert jest gorączkowym blogerem, wydawcą, niezależnym pisarzem, w Internecie, a także mama pięciorga dzieci, mieszkających na północno -zachodnim Pacyfiku. Z B.A. W historii, a także ustawodawstwie, a także entuzjazmu do komponowania, a także zachowania zdrowia, zaczęła zdrowe mamyGazine w 2007 roku. Magazyn Healthy Moms jest obecnie umieszczony na najlepszym blogu zdrowia i dobrego samopoczucia dla mam, a także szereg pisarzy zdrowia i wellness, a także blogerów mam. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze poinformowane o problemach zdrowotnych i dobrego samopoczucia, a także dokładnie, jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom, a także odwrócić statystyki otyłości młodzieży w USA

Powiązana decyzja o pół miliarda dolarów przeciwko Johnsonowi i Johnsonowi z punktu widzenia przewlekłego bólu pacjent Barby Ingle

Pani Talbert jest pisarką bloga zdrowia i dobrego samopoczucia na WellSphere.com, a także jej artykuły można również odkryć na ezineArticles.com. Podobnie prowadzi NING Healthy Moms Social Media Network, jest głównym policjantem reklamowym Talbert Nutrition LLC, a także w Radzie Doradczej ds. Sieci Social Network Doradal Challenge. przestrzegaj jej w Google+.

Link do tego postu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

7 pomysłów, które pomogą dzieciom i niemowlętom w komarach i letnim lecie

Czy twoje dzieci są zjedzone przez komary? Czy mieszkasz w obszarze endemicznym? A może planujesz podróż do krainy komarów i chorób tropikalnych podczas letnich wakacji? Wszystkie trzy są dla mnie

Celebryty matki – nie są tylko jak my: Trista Sutter Edition

noszą swoje wskaźniki owulacji na nadgarstkach. Trista Sutter Credit donosi o obserwowaniu OV z zajściem w ciążę z dzieckiem Maxem i mówi: „Na szczęście z powodu obserwowania OV, wiedziałem, kiedy

KALE CHIPS FOR kids

Our friend (and everybody’s favorite auntie) has another recipe to share. this time it’s a side dish guaranteed to give you super powers: kale chips! Holden, age 5, and I