7 pomysłów, które pomogą dzieciom i niemowlętom w komarach i letnim lecie

Czy twoje dzieci są zjedzone przez komary? Czy mieszkasz w obszarze endemicznym? A może planujesz podróż do krainy komarów i chorób tropikalnych podczas letnich wakacji? Wszystkie trzy są dla mnie głośne „tak” – więc przygotowywam się do bitwy. Jedną z najgorszych rzeczy w Summer jest martwienie się o wszystkie letnie robaki, które lubią uczcić nasze ciało. Ale jestem tutaj, aby zaoferować niektóre opcje i pomysły, których być może nie rozważałeś.

Mam sześciomiesięczny i czterolatek na ten temat, więc jest to zbyt delikatne dla wielu konwencjonalnych sprayów na robaki i takiego, który wpadł we wszystko!

(Uwaga: Jestem pewien, że istnieje wiele nietoksycznych domowych środków, które powstrzymają ukąszenia błędów; Wiem, ponieważ wypróbowałem je wszystkie, niewiele lub bezskutecznie. Ten post jest dla osób, które potrzebują o wiele poważniejszej ochrony chemicznej. )

Wskazówka 1: Ubrania wstępne z permetryną

Jest to wspaniałe odkrycie, ponieważ permetryna jest bezpieczna dla dorosłych, dzieci, a nawet niemowląt. Permetryna spray traktuje odzież komarami i odstraszając. Jest bezwonny, gdy jest suchy i trwa przez 6 myć. Możesz go zdobyć na Amazon lub REI – upewnij się, że otrzymasz ten, który mówi, że jest to „odzież i sprzęt”.

Aby nałożyć, idź do strefy zewnętrznej, a następnie nasycaj sprayem i pozwól mu całkowicie wyschnąć, a potem jest gotowy. Ubrania traktowane permetryną odpychają komary, a nawet mogą zabić kleszcze.

Wskazówka 2: ukryć

Ponieważ moje dziecko ma takie powinowactwo do ukąszeń komarów, mam go noszącego długie spodnie (leczone permetryną!), Jeśli istnieje ryzyko ukąszenia błędów. Dostaję miękką bawełnę z niesamowitymi wzorami, a następnie proszę jego babcię lub opiekuna, aby zaskoczyło mu niesamowicie podstawowe spodnie z elastyczną talią i elastycznymi mankietami. (Oto samouczek, jak zrobić łatwe spodnie dla dzieci-do gorącego obszaru użyłbym bawełny, a nie koszulki.) Komary są przyciągane do ciemnych kolorów, więc lubię szukać białych lub jasnobrązowych tkanin. Biorąc pod uwagę, że spodnie są wzorowane, łączę je z lekkimi koszulkami i koszulkami z długimi rękawami z pierwotnych. Topy piżamy z długim rękawem wyglądają jak „normalne” koszule, są niesamowicie wygodne i mają ciasne rękawy, które pomagają powstrzymać komary.

Wskazówka 3: Bezpieczne przez cały dzień

Mamy tendencję do myślenia o komarach, które przenoszą chorobę jako dużo aktywnych na zmierzchu, ale istnieją pewne rodzaje komarów, które są aktywne w ciągu dnia – w tym te, które niosą wirus Zika i gorączkę dengi. Aby nie pomyśleć, że są to egzotyczne choroby tropikalne, oba zostały znalezione w USA w tym roku. Jeśli ty lub twoje dzieci jesteście podatne na ukąszenia, pomyśl o ochronie się 24 godziny na dobę.

Wskazówka 4: Najpierw krem ​​przeciwsłoneczny

Odstraszający owadów jest nieco inaktywowany przez krem ​​przeciwsłoneczny, jeśli zostanie wprowadzony w niewłaściwą kolejność. Załóż krem ​​przeciwsłoneczny na pierwszym miejscu i pozwól mu wyschnąć lub wchłonąć około 5-10 minut przed nałożeniem środków odstraszającego owady. Jeśli chcesz ponownie złożyć krem ​​przeciwsłoneczny, za każdym razem musisz ponownie złożyć środki odstraszające. I nie daj się kuszić kremami z kremem przeciwsłonecznym/środków odstraszających: nie działają również pod względem żadnego z nich.

Wskazówka 5: chusteczka na wygraną

Umieszczenie odstraszających kremów lub sprayów na skórze może być nieco odrażające. Lubię indywidualnie pakowane, jednorazowe chusteczki-o wiele łatwiejsze do nałożenia na kpiącego dzieciaka, mniej śmierdzącego i zawsze możesz mieć kilka w torbie bez ryzyka wycieku lub rozlania. Coś w rodzaju 30% chusteczek Bena, działa dobrze przez około 8 godzin, chroniąc 2 osoby (więcej, jeśli twoi ludzie są niewielcy).

Wskazówka 6: Pikarydyna vs. Deet

Podczas gdy Deet króluje jako król repelentów, istnieją inne alternatywy. Pikarydyna jest odstraszającą i alternatywą Deet, która jest często używana w Europie. Trudniej jest znaleźć, ponieważ zaczęło być sprzedawane dopiero w USA w 2005 roku, ale stosuje podobną ochronę jak Deet, ale z mniejszym zapachem i mniej tłustym uczuciem. Pikarydyna jest w balsamie, sprayu i chusteczkach.

Wskazówka 7: procent -> Czas ochrony

Być może zauważyłeś, że repelenty mówią takie rzeczy jak „20% deet” lub „10% picarydyna”. Im większy procent, tym dłużej trwa. Jeśli wychodzisz przez 1-2 godziny, możesz użyć niższego stężenia aktywnego składnika odstraszającego-jak 10%. W celu ochrony, która trwa 6-8 godzin, będziesz potrzebować 30% składnika aktywnego.

Jeśli się zastanawiasz, dzieci muszą trzymać się poziomów deet wynoszących 30% lub mniej. (Poziomy ponad 30% i tak nie są o wiele bardziej skuteczne, więc nie brakuje im.) CDC zatwierdziło do 30% Deet i pikarydynę dla niemowląt w ciągu 2 miesięcy.

Wskazówka 8: Pomiń ręce

Nakładając repelent u niemowląt lub małych dzieci, nie kładź go na ręce – choć bezpieczne dla skóry, nie chcesz, aby dziecko mogło spożywać środki odstraszające. Jeśli karmisz piersią, unikaj odstraszania odstraszającego w obszarze piersi, aby dziecko nie mogło dostać go na ręce lub usta podczas karmienia. Niektóre mamusie przysięga Avona skin-tak miękkiego jako nietoksyczny odstraszający dla mamy do noszenia podczas trzymania dziecka, aby powstrzymać robaki bez nakładania niczego dziecka ani narażania dziecka na aktywne składniki w środku odstraszające.

ShoppiLista NG:

Przygotuj się na stawienie czoła komarom i zaznaczyć te rzeczy:

Permetryna spray traktuje odzież
30% chusteczek Bena
Picaridyny balsam i chusteczki.
Tops Pajama z długim rękawem, aby zakryć skórę

Uwaga: jeśli naprawdę martwisz się o Zika, gorączkę dengi, malarię lub przerażające choroby przenoszone przez kleszcze, sprawdź u swojego pediatry. Karen jest doświadczonym podróżnikiem i rodzicem, ale nie jest lekarzem.

[Wszystkie zdjęcia Karen Merzenich; Wszelkie prawa zastrzeżone]

Pin na później!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

KALE CHIPS FOR kids

Our friend (and everybody’s favorite auntie) has another recipe to share. this time it’s a side dish guaranteed to give you super powers: kale chips! Holden, age 5, and I

Wskazówki, jak znaleźć więcej czasu na zapracowaną mamę

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Życie mamy może być wyczerpujące. Z tak wieloma obowiązkami, to Wygląda na to, że nigdy nie może być wystarczającej ilości kofeiny. Ale tylko dlatego,

2021 MOTHER’S DAY gift guide

If you’re on the hunt for the perfect gift for mom, you have come to the right place! We gathered up all our articles with different gift ideas for mom