7 pomysłów, które pomogą dzieciom i niemowlętom w komarach i letnim lecie

Czy twoje dzieci są zjedzone przez komary? Czy mieszkasz w obszarze endemicznym? A może planujesz podróż do krainy komarów i chorób tropikalnych podczas letnich wakacji? Wszystkie trzy są dla mnie głośne „tak” – więc przygotowywam się do bitwy. Jedną z najgorszych rzeczy w Summer jest martwienie się o wszystkie letnie robaki, które lubią uczcić nasze ciało. Ale jestem tutaj, aby zaoferować niektóre opcje i pomysły, których być może nie rozważałeś.

Mam sześciomiesięczny i czterolatek na ten temat, więc jest to zbyt delikatne dla wielu konwencjonalnych sprayów na robaki i takiego, który wpadł we wszystko!

(Uwaga: Jestem pewien, że istnieje wiele nietoksycznych domowych środków, które powstrzymają ukąszenia błędów; Wiem, ponieważ wypróbowałem je wszystkie, niewiele lub bezskutecznie. Ten post jest dla osób, które potrzebują o wiele poważniejszej ochrony chemicznej. )

Wskazówka 1: Ubrania wstępne z permetryną

Jest to wspaniałe odkrycie, ponieważ permetryna jest bezpieczna dla dorosłych, dzieci, a nawet niemowląt. Permetryna spray traktuje odzież komarami i odstraszając. Jest bezwonny, gdy jest suchy i trwa przez 6 myć. Możesz go zdobyć na Amazon lub REI – upewnij się, że otrzymasz ten, który mówi, że jest to „odzież i sprzęt”.

Aby nałożyć, idź do strefy zewnętrznej, a następnie nasycaj sprayem i pozwól mu całkowicie wyschnąć, a potem jest gotowy. Ubrania traktowane permetryną odpychają komary, a nawet mogą zabić kleszcze.

Wskazówka 2: ukryć

Ponieważ moje dziecko ma takie powinowactwo do ukąszeń komarów, mam go noszącego długie spodnie (leczone permetryną!), Jeśli istnieje ryzyko ukąszenia błędów. Dostaję miękką bawełnę z niesamowitymi wzorami, a następnie proszę jego babcię lub opiekuna, aby zaskoczyło mu niesamowicie podstawowe spodnie z elastyczną talią i elastycznymi mankietami. (Oto samouczek, jak zrobić łatwe spodnie dla dzieci-do gorącego obszaru użyłbym bawełny, a nie koszulki.) Komary są przyciągane do ciemnych kolorów, więc lubię szukać białych lub jasnobrązowych tkanin. Biorąc pod uwagę, że spodnie są wzorowane, łączę je z lekkimi koszulkami i koszulkami z długimi rękawami z pierwotnych. Topy piżamy z długim rękawem wyglądają jak „normalne” koszule, są niesamowicie wygodne i mają ciasne rękawy, które pomagają powstrzymać komary.

Wskazówka 3: Bezpieczne przez cały dzień

Mamy tendencję do myślenia o komarach, które przenoszą chorobę jako dużo aktywnych na zmierzchu, ale istnieją pewne rodzaje komarów, które są aktywne w ciągu dnia – w tym te, które niosą wirus Zika i gorączkę dengi. Aby nie pomyśleć, że są to egzotyczne choroby tropikalne, oba zostały znalezione w USA w tym roku. Jeśli ty lub twoje dzieci jesteście podatne na ukąszenia, pomyśl o ochronie się 24 godziny na dobę.

Wskazówka 4: Najpierw krem ​​przeciwsłoneczny

Odstraszający owadów jest nieco inaktywowany przez krem ​​przeciwsłoneczny, jeśli zostanie wprowadzony w niewłaściwą kolejność. Załóż krem ​​przeciwsłoneczny na pierwszym miejscu i pozwól mu wyschnąć lub wchłonąć około 5-10 minut przed nałożeniem środków odstraszającego owady. Jeśli chcesz ponownie złożyć krem ​​przeciwsłoneczny, za każdym razem musisz ponownie złożyć środki odstraszające. I nie daj się kuszić kremami z kremem przeciwsłonecznym/środków odstraszających: nie działają również pod względem żadnego z nich.

Wskazówka 5: chusteczka na wygraną

Umieszczenie odstraszających kremów lub sprayów na skórze może być nieco odrażające. Lubię indywidualnie pakowane, jednorazowe chusteczki-o wiele łatwiejsze do nałożenia na kpiącego dzieciaka, mniej śmierdzącego i zawsze możesz mieć kilka w torbie bez ryzyka wycieku lub rozlania. Coś w rodzaju 30% chusteczek Bena, działa dobrze przez około 8 godzin, chroniąc 2 osoby (więcej, jeśli twoi ludzie są niewielcy).

Wskazówka 6: Pikarydyna vs. Deet

Podczas gdy Deet króluje jako król repelentów, istnieją inne alternatywy. Pikarydyna jest odstraszającą i alternatywą Deet, która jest często używana w Europie. Trudniej jest znaleźć, ponieważ zaczęło być sprzedawane dopiero w USA w 2005 roku, ale stosuje podobną ochronę jak Deet, ale z mniejszym zapachem i mniej tłustym uczuciem. Pikarydyna jest w balsamie, sprayu i chusteczkach.

Wskazówka 7: procent -> Czas ochrony

Być może zauważyłeś, że repelenty mówią takie rzeczy jak „20% deet” lub „10% picarydyna”. Im większy procent, tym dłużej trwa. Jeśli wychodzisz przez 1-2 godziny, możesz użyć niższego stężenia aktywnego składnika odstraszającego-jak 10%. W celu ochrony, która trwa 6-8 godzin, będziesz potrzebować 30% składnika aktywnego.

Jeśli się zastanawiasz, dzieci muszą trzymać się poziomów deet wynoszących 30% lub mniej. (Poziomy ponad 30% i tak nie są o wiele bardziej skuteczne, więc nie brakuje im.) CDC zatwierdziło do 30% Deet i pikarydynę dla niemowląt w ciągu 2 miesięcy.

Wskazówka 8: Pomiń ręce

Nakładając repelent u niemowląt lub małych dzieci, nie kładź go na ręce – choć bezpieczne dla skóry, nie chcesz, aby dziecko mogło spożywać środki odstraszające. Jeśli karmisz piersią, unikaj odstraszania odstraszającego w obszarze piersi, aby dziecko nie mogło dostać go na ręce lub usta podczas karmienia. Niektóre mamusie przysięga Avona skin-tak miękkiego jako nietoksyczny odstraszający dla mamy do noszenia podczas trzymania dziecka, aby powstrzymać robaki bez nakładania niczego dziecka ani narażania dziecka na aktywne składniki w środku odstraszające.

ShoppiLista NG:

Przygotuj się na stawienie czoła komarom i zaznaczyć te rzeczy:

Permetryna spray traktuje odzież
30% chusteczek Bena
Picaridyny balsam i chusteczki.
Tops Pajama z długim rękawem, aby zakryć skórę

Uwaga: jeśli naprawdę martwisz się o Zika, gorączkę dengi, malarię lub przerażające choroby przenoszone przez kleszcze, sprawdź u swojego pediatry. Karen jest doświadczonym podróżnikiem i rodzicem, ale nie jest lekarzem.

[Wszystkie zdjęcia Karen Merzenich; Wszelkie prawa zastrzeżone]

Pin na później!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Najlepiej sprzedający się przewodnik po Natural Health zaktualizowany obecnie o najnowsze badania naukowe

jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Najważniejszy przewodnik naturalnego zdrowia i dobrego samopoczucia, recepta na leczenie żywieniowe, jest teraz aktualizowana o najnowsze informacje na temat środków zaradczych wolnych od narkotyków. Każda

DC Infant Show- Zapisz 50% zniżki na najlepszy program dla niemowląt

DC Infant Show znajduje się zaledwie kilka dni, a jeśli jesteś w obszarze DC, nie będziesz chciał tego przegapić! Czemu? Cóż, pojawia się to mega wydarzenie z udziałem wszystkich ulubionych

Best kids Vitamins

Sharing is caring! Dzielić Ćwierkać Dzielić https://apis.google.com/js/plusone.js By Cascia Talbert  Along with maintaining a healthy diet and plenty of exercise it is vital for healthy kids to take a daily