Prune to moja sztuczna broń dla mojego dziecka! [+ Prosty przepis na żywność dla niemowląt Prune]

Jeśli kiedykolwiek wprowadziłeś niemowlę karmione piersią do płatków ryżowych, już rozumiesz, co zamierzam powiedzieć: stałe jedzenie jest zaparcia dla dzieci. O chłopie! Być może, jeśli objawiłeś ścieżkę formuły, a także przejrzałe banany przed dotarciem do jedzenia stołowego, może to nie być tak, jak – dokładnie jak delikatnie to ująć? – oczywiste. Jednak mam leczenie niemowlęcia z zablokowanymi jelitami: przycinaj żywność dla niemowląt!

Ścinki mają mnóstwo błonnika, a także są niesamowite, aby uniknąć, a także ułatwić zaparcia niemowląt. Nawet sok z śliwek jest wydajny (więc mieszam to z sproszkowanymi zbożami). Zawsze chwytałem torebki śliwek zaopatrzone w moją szafkę, gdy moje niemowlęta były małe i bezzębne, a także powszechnie robiłem domowe pokarm niemowląt.

Szybki przepis na ekologiczną żywność dla niemowląt

Składniki

Jedna torba organicznych suszonych śliwek z sekcji masowej lub suszonej
2 szklanki wody (wystarczające do przykrycia śliwek w garnku o około cal)

Kroki

Spłucz śliwki, a także włóż rondel
Dodaj wodę
Doprowadzić do wrzenia
Gotować przez około 10 minut
Słodność przed włożeniem blendera (lub użyj mikserowania ręcznego zanurzenia, aby najlepiej tam przecierać w doniczce)

Rezultatem będzie gruba pasta. Podawaj świetnie lub trochę ciepły.

Opcjonalne mieszanki dla puree dla niemowląt śliwki

Dodaję ukończony produkt do jabłek, aby wytrzymać go dłużej, a także smakuje znacznie bardziej znajomo. Możesz również dodać szlam śliwkowy do innych pokarmów, takich jak jogurt lub płatki ryżowe. Niezależnie od tego, co lubi twoje niemowlę, jest uczciwą grą, a także za innowacyjnymi kombinacjami.

Nie masz czasu na zrobienie własnego puree do żywności dla niemowląt?

Amazon ma mnóstwo odmian. Plum Organics to zawsze mój wybór!

Sprawdź te wybory na Amazon!

Jeśli śliwki nie są wystarczające do walki z zaparciami…

Jeden z moich synów był konsekwentnie zaparta po tym, jak zaczął stałe. Potrzebował znacznie więcej niż wielkie śliwki Ol ’, w których mogłoby pomóc, więc przez rok uzupełniliśmy wszystkie opcje żywności o wysokiej zawartości włókien codziennie przez łyżkę Miralax (poproś lekarza o dawki), aby postępować dalej.

Sprawdź znacznie więcej naszych domowych przepisów na żywność dla niemowląt!

Pozwól mi zrozumieć, czy kiedykolwiek chcesz usłyszeć o wiele więcej moich historii o żywności dla niemowląt o wysokiej zawartości błonnika; Chciałbym usłyszeć twoje!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zapakuj piknik i rzuć trawę

jeść na zewnątrz, aby zmienić wszystko Wyzwanie na cały dzień jest skorzystanie z ciepłego popołudnia i nakarmienia rodziny na zewnątrz; Czas na prawdziwy piknik na żywo. O wiele łatwiej jest

Więc chcesz być gotowym bikini do wiosny?

Dzielenie się jest dbaniem o innych! Udział Ćwierkać Udział Moim osobistym celem na rok 2012 jest możliwość ponownego noszenia bikini. Ostatnim razem, gdy nosiłem bikini, był już dawno temu, kiedy

#Wordlesswednesday We wtorek – dzień w parku

dzielenie się opiekuńczy! Udział Ćwierkać Udział Wordless środa jest na żywo na thehealthymoms.net i Talbertzoo.com. Połącz się do bez słowa w środę. W zeszłym tygodniu mieliśmy ładną pogodę, więc wziąłem