Cudowne ciało po dziecku … jest możliwe w tych dżinsach!

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Moje nowe ulubione znaleziska mody jest tutaj! To nie jest twoja normalna mamusia Jean, jest to MirCale przez twórców Miraclesuit.

Kocham dżinsy i biorąc pod uwagę, że mam moje dziecko mam jakieś poduszki Exrta z tego, co słyszę, jak niektórzy ludzie nazywają termin “muffin top”, ludzie, których myślę, że mam jeden i próbowałem znaleźć najlepsze dżinsy, które ukryją lub Przynajmniej dokręć i wyszczętnie mnie w łatwy sposób, jest to chłodna para dżinsów, które są wycięte specjalny sposób na wkładanie brzucha i ponownego kształtowania ciała.

Możesz myśleć tak, prawda, nie ma nic takiego jak to, ale jest i mam wspaniałą parę, którą dostałem mój.

Cudowne ciało jest ręcznie kształtowane i mocne ciało! Bez używania dużych okładzin lub dziewcząt. Jest wykonany z niesamowicie miękkiej tkaniny, która dwukrotnie spandex niż przeciętny Jean (Hello!)

Ich motto jest “wyglądać 10pds lżejszy w ciągu 10 sekund” i czuję się w tym całkiem dobrze i wyglądam w nich wspaniałe. Te dżinsy są warte zdobycia, niesamowicie wygodne i lubię to siedzieć wysoko w pasie, nie mogę znieść niskich dżinsów, gdzie muszę ciągnąć na mojej koszulce, kiedy pochylam publicznie, żeby odebrać mój tot.

Patrząc na ich stronę internetową, którą chciałem podzielić się tym z tobą. Jedynym problemem jest, że mam pary w każdym stylu, wycięciu i kolorze. Uwielbiam znaleźć wspaniałe znaleziska mody!

Czy znasz wyjątkową kobietę w swoim życiu, który mógłby użyć makeover? Cudowne Jeans (od 1937 r.) Spółka jest gospodarzem znacznego ogólnopolskiego poszukiwania kobiet, które inspiruje, konkurs zachęca ludzi do rejestracji specjalnej kobiety, którą znasz i podzielają historię “kobiety, która kształtuje twoje życie” – nauczyciel szkoły, osoba kreatywna , CEO, gospodyni domowa, lider wspólnotowy itp. Będą latać najlepszym wejściem do Nowego Jorku, daj jej makijaż przez profesjonalną stylistę, daj jej szafę dżinsową oraz specjalną funkcję w magazynie ludzi. Przeczytaj dużo więcej tutaj

Erica Ashmore (Ashama Ash)

Wszystko mamusi i dziecko

O tej authorice Ashmore to pierwszy raz mama i pobyt mamy domowej. Jej inspiracja pochodzi z jej zachwyconego i zdrowego malucha i wsparcia męża Posiadanie dziecka jest ekscytujące. Jak nasze ciało i zmiana skóry jest wyjątkowa, a Erica jest tutaj, aby podzielić się z tobą informacje o uroku i modzie. Możesz znaleźć blogowanie Erica na wszystko, co mama i dziecko.

Link do tego posta: Miracle Ciało Po Baby … Jest to możliwe w tych dżinsach!
Podobne (nie) Zrób to sam pielęgnacja skóry: Składniki domowe Nigdy nie musisz używać na twarzy

0/5.

(0 opinii)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

100 top household blogs

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział My household implies the world to me. Our households are the center of our lives as well as ought to be celebrated. By prominent

Krysowy spray nosowy Kid pomaga utrzymać dzieci w zdrowiu

, dzielenie się troskliwością! Udział Ćwierkać Udział Dzieci biegają i bawią się bardziej na zewnątrz wiosną i latem i mogą oddychać bakteriami, alergenami i innymi toksynami. Ta ekspozycja może prowadzić

Treningi oparte na aktywności

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Wszyscy mamy dni, w których po prostu nie chcemy ćwiczyć. A co, jeśli twój trening może być zorganizowany w celu uzupełnienia działań, które kochasz?