Cudowne ciało po dziecku … jest możliwe w tych dżinsach!

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Moje nowe ulubione znaleziska mody jest tutaj! To nie jest twoja normalna mamusia Jean, jest to MirCale przez twórców Miraclesuit.

Kocham dżinsy i biorąc pod uwagę, że mam moje dziecko mam jakieś poduszki Exrta z tego, co słyszę, jak niektórzy ludzie nazywają termin “muffin top”, ludzie, których myślę, że mam jeden i próbowałem znaleźć najlepsze dżinsy, które ukryją lub Przynajmniej dokręć i wyszczętnie mnie w łatwy sposób, jest to chłodna para dżinsów, które są wycięte specjalny sposób na wkładanie brzucha i ponownego kształtowania ciała.

Możesz myśleć tak, prawda, nie ma nic takiego jak to, ale jest i mam wspaniałą parę, którą dostałem mój.

Cudowne ciało jest ręcznie kształtowane i mocne ciało! Bez używania dużych okładzin lub dziewcząt. Jest wykonany z niesamowicie miękkiej tkaniny, która dwukrotnie spandex niż przeciętny Jean (Hello!)

Ich motto jest “wyglądać 10pds lżejszy w ciągu 10 sekund” i czuję się w tym całkiem dobrze i wyglądam w nich wspaniałe. Te dżinsy są warte zdobycia, niesamowicie wygodne i lubię to siedzieć wysoko w pasie, nie mogę znieść niskich dżinsów, gdzie muszę ciągnąć na mojej koszulce, kiedy pochylam publicznie, żeby odebrać mój tot.

Patrząc na ich stronę internetową, którą chciałem podzielić się tym z tobą. Jedynym problemem jest, że mam pary w każdym stylu, wycięciu i kolorze. Uwielbiam znaleźć wspaniałe znaleziska mody!

Czy znasz wyjątkową kobietę w swoim życiu, który mógłby użyć makeover? Cudowne Jeans (od 1937 r.) Spółka jest gospodarzem znacznego ogólnopolskiego poszukiwania kobiet, które inspiruje, konkurs zachęca ludzi do rejestracji specjalnej kobiety, którą znasz i podzielają historię “kobiety, która kształtuje twoje życie” – nauczyciel szkoły, osoba kreatywna , CEO, gospodyni domowa, lider wspólnotowy itp. Będą latać najlepszym wejściem do Nowego Jorku, daj jej makijaż przez profesjonalną stylistę, daj jej szafę dżinsową oraz specjalną funkcję w magazynie ludzi. Przeczytaj dużo więcej tutaj

Erica Ashmore (Ashama Ash)

Wszystko mamusi i dziecko

O tej authorice Ashmore to pierwszy raz mama i pobyt mamy domowej. Jej inspiracja pochodzi z jej zachwyconego i zdrowego malucha i wsparcia męża Posiadanie dziecka jest ekscytujące. Jak nasze ciało i zmiana skóry jest wyjątkowa, a Erica jest tutaj, aby podzielić się z tobą informacje o uroku i modzie. Możesz znaleźć blogowanie Erica na wszystko, co mama i dziecko.

Link do tego posta: Miracle Ciało Po Baby … Jest to możliwe w tych dżinsach!
Podobne (nie) Zrób to sam pielęgnacja skóry: Składniki domowe Nigdy nie musisz używać na twarzy

0/5.

(0 opinii)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Nie przegap dziś mojego profesjonalnego wywiadu w zadowolonych rodzicach, a także na szczycie młodzieży

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.js Czy chciałbyś czuć się szczęśliwszy? Czy chciałbyś mieć szczęśliwsze dzieci? Czy możesz skorzystać z kosztów 45 minut odkrywania od najlepszych profesjonalistów na świecie

Wskazówki, jak znaleźć więcej czasu na zapracowaną mamę

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Życie mamy może być wyczerpujące. Z tak wieloma obowiązkami, to Wygląda na to, że nigdy nie może być wystarczającej ilości kofeiny. Ale tylko dlatego,

7 pomysłów, które pomogą dzieciom i niemowlętom w komarach i letnim lecie

Czy twoje dzieci są zjedzone przez komary? Czy mieszkasz w obszarze endemicznym? A może planujesz podróż do krainy komarów i chorób tropikalnych podczas letnich wakacji? Wszystkie trzy są dla mnie