7 Darmowe rzeczy do zrobienia z (Grand) Kid

Wykonałem 7 ulubionych z najdoskonalszych 100 bezpłatnych rzeczy do zrobienia z listą wnuków na Grandparents.com. Wypróbuj je na preferowanym dziecku (siostrzenicy, siostrzeńca, wnuka lub własne potomstwo).

#28 Make Sock Puppets: Zgubiłeś skarpetę w suszarce? Świetny! Teraz możesz użyć drugiego do zrobienia marionetki. Każda stara rzecz w domu natychmiast staje się produktem, który można wykorzystać do marionetki skarpet. Przyklej stare guziki dla dwóch oczu (nie muszą się dopasować), trochę przędzy do włosów, poczuj skrawki na brwi, a także przygotowane na pokaz marionetki.

Zdjęcie Puppet Sock Puppet od Grandperants.com

#29 Zagraj w gorącej lawie młodzież, jak gra w wyobrażone doświadczenie, w którym gracze udają, że uciekają od aktywnego wulkanu. Losowe położenie skrzyń do poduszek, ręczniki posiłków, gazety lub dowolne maty na podłodze. Przejrzyj swoją metodę po drugiej stronie pokoju, skakając, a także skaczą z miejsca na miejsce, upewniając się, że nie dotknij „gorącej lawy” (podłogi). Zwiększysz tętno, gdy będziesz trudny dla młodzieży, aby zobaczyć, kto może najpierw przekroczyć przestrzeń. Ta gra również pomaga młodzieżowi ustalić przestrzenne zrozumienie, gdy odkrywają, że zarządzają tempem ciała i ruchem.

#8 Play Sardines: A zwrot w Hide-and-Seek: Wszyscy szukają, gdy się ukrywa. Gdy poszukiwacze odkrywają, że osoba ukrywa się, chowają się z nim. Ostatnią osobą, która dołączyła do grupy, jest dziwny facet. [Redaktor Uwaga: widziałem to w Cougar Town, eleganckim!]

Cougar Town Sardines Zdjęcie z EW.com

#45 Uziękbianie masek wykorzystujących białą papierową talerz, zrób zabawną umowę lub prymitywną maskę z tylko nożyczkami, a także kredkami. Wytnij dziury tam, gdzie pójdą twoje oczy. Jeśli masz trochę przędzy, dodaj ją jako włosy lub brodę. Umieść dwa małe otwory po obu stronach talerza papierowego, a także zrzuć ją z nią, aby zawiązać maskę z głową dziecka.

#65 Simon stwierdza, że ​​jeśli kiedykolwiek istniała lekcja płacenia odsetek na instrukcje, ta gra jest taka. Baw się dobrze z wnukami, jak stwierdza Simon, aby dotknąć twoich palców u stóp, a także Simon stwierdza, że ​​podniósł prawą rękę, a następnie dotknąć nosa. Aha! Gotcha!

#89 Mentos Soda Explosion Ten eksperyment był czującym na YouTube kilka lat temu. Zrób to na zewnątrz. Zdejmij czapkę z zupełnie nowej, dwulitrowej butelki dietetycznej Coke. Zmniejsz rękaw cukierków Mentos do butelki, cofnij się, a także poczekaj na przejęcie nauki. Eksplozja dietetycznej koksu w powietrzu jest całkiem fajna, a także nie jest złą metodą dokładnie wyjaśniania, w jaki sposób mieszanie konkretnych rzeczy może czasami mieć nieprzewidziany efekt. Witam, moment mentora.

#75 Stwórz historię, która wciąż ma zacząć jedną osobę. „Pewnego dnia szedłem ulicą”. Następnie następna osoba musi dodać do historii. „I widziałem wspaniały pomarańczowy samochód”. Poza tym następna osoba mówi: „A urocza kobieta jechała”. Oprócz następnego dodaje: „Miała najbardziej niezwykłego lwa, machając z tylnego siedzenia”. Podobnie jak tak dalej, podobnie jak tak dalej. Jeśli jesteś dziadkiem na odległość, możesz to zrobić e-mailem.

+++
To było kilka moich osobistych preferowanych wyborów, jednak istnieje 97 innych sprytnych bezpłatnych koncepcji gry z młodym [PDF]. Grandparents.com również wprowadza klub świadczeń, który jest świetny dla każdego, a nie tylko członków AARP. Ma stopy dyskontowe na produkty w szerokim zakresie kategorii, w tym podróży, rozrywki, a także więcej. Przez ograniczony czas możesz otrzymać rok bezpłatnego członkostwa w Grandparents.com Benefits Club, a także zabrać go na spin. Wskazanie na korzyściachclub.grandparents.com, a także użyj kodu promocyjnego GPGIFT. Podziel się również tą ofertą z członkami gospodarstw domowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Things to think about before ending up being Self Employed

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział The very first step in ending up being self employed is in choosing what to do. Where do your interests lie as well as

Instacart Recenzja-Najlepsza nowa usługa spożywcza Nowa mamusie potrzeba

Ta recenzja Instacart może po prostu zmienić twoje życie, poważnie! Z tym, jak zajęte są w dzisiejszych czasach, najprostsze zadania, takie jak zakupy spożywcze, nieoczekiwanie stały się ogromnym ciężarem. Nie

Przesyłka Zakupy dla dzieci właśnie stało się łatwe

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.jseeing twoich dzieci wyglądających świetnie w dobrze chosennych ubraniach jest błogością dla rodziców. Ale za tą błogością jest prawdopodobnie męczący i trudny proces. Nie