Recenzja książki: Wspaniała książka muzyczna Luna & Alook

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Styl książki: oparty na serii Storybook dla dzieci, a także małych dzieci

Poziom czytania: 2 (czytaj z asystentem z powodu pewnego słownictwa na średnim poziomie)

Długość czytania: 5-7 minut (FYI-nigdy nie uwzględniamy pytań o małe dziecko)

Ilustracja: kolorowe, żywe, ładne

Cel wiekowy: 2-8 lat

Autor: Kimberley Kleczka

Strona autora: Amazon, Koolamundo

Strona zakupu książki: Amazon

Linki do mediów społecznościowych: Facebook, Twitter, Pinterest

Wspaniała książka muzyczna Luna & Alook to historia dla dzieci jednego z naszych preferowanych autorów, Kimberley Kleczka. Nie wielu autorów otrzymuje nasz pieczęć „ulubionych”, więc wierzę, że możesz zobaczyć samą prawdę dokładnie to, co o niej czujemy. W każdym przypadku ta książka nadal rozwija się zarówno na postaciach Luna, jak i Alook. Dwa kochające zabawę ptaki czerpią przyjemność z odkrycia wszystkiego o świecie, a także wielu specjalnych doświadczeń. W tej najbardziej obecnej części Luna i Alook Discover o instrumentach, śpiew, a także wszystkie drobniejsze punkty wspaniałego świata muzyki. Robią to w cudownym świecie, w których wchodzą z książką doświadczeniem (chodź o tym, chcę jedną z nich!). Zadowolą wszystkie rodzaje zwierząt, roślin, a nawet kilka notatek muzycznych na temat ich podróży z tym wyjątkowym światem.

Magiczny!
Biorąc pod uwagę, że książka skupia się na muzyce, istnieje szczególna ilość problemu w wprowadzaniu tematu w książce. Większość książek, a także autorzy jest dość bezpośrednia z takimi tematem (np. Może być wiele „To jest puzon” lub „tutaj jest notatka”). Jednak to, co naprawdę miałem przyjemność z Luny, a także najbardziej obecnej książki Alooka, jest to, że temat nie jest na ciebie, jak i Twoje dziecko. Zamiast tego twój bit jeden jest wprowadzany do muzyki z tą przyjazną historią, a także mnóstwem uroczych postaci.

Dokładnie powiązane, jak satysfakcjonujące doświadczenie w zakupie instytucji

Na przykład, gdy Alook wpada na (muzyczną) nutę, nazywa się to „pół tonem”. Po wprowadzeniu tej postaci/koncepcji idealnie jest powrót do historii, a także o wiele więcej rozrywki. O wiele więcej to pół-tonowe wypadki w Alook, a także kolor tej interakcji jest kolorowo pokazany. Obraz jest zabawny, a także atrakcyjny dla dzieci, oczywiście pomaga zrozumieć, czym jest nuta, nawet jeśli twoje dziecko jest równie młode, aby zrozumieć funkcję, którą gra notatka w większym krajobrazie muzycznym.

Mówiąc o ilustracjach, ta książka jest na równi z innymi pracami tego autora. Zawsze współpracuje z niesamowitym ilustratorem (Apoorva Dingar), którego dzieła są konsekwentnie żywe, a także kolorowe. Jej postacie są urocze, a także przyciągające uwagę, a także jej styl sprawia, że ​​postacie książki wyskakują ze strony. Po prostu nie ma porównywania tych ilustracji z jakąkolwiek inną książką, którą recenzowałem.

Jak powiedziałem… żywy!
Dodatkowa funkcja

Teraz ta ocena książki jest naprawdę wyjątkowa dla twojej. W wyniku mojego specjalnego zainteresowania książkami Kimberleya mogłem współpracować z nią, aby stworzyć przeczytany film z kilkoma dodatkowymi animacjami, a także skutkami dla młodych ludzi (a może nawet rodziców)! Po spodobaniu się naszym filmowi poniżej udasz się do Amazon, aby kupić kopię książki na przyjemność (i Twojego dziecka). Och, a także w sytuacji, w której ta oferta nie była wystarczająco atrakcyjna, książka jest wykorzystywana do bezpłatnego Kindle od 27 kwietnia do 1 maja (użyj powyższego linku, aby skorzystać z tego)! Na razie oto wideo:

Dziękujemy za przeczytanie… ze swoimi dziećmi!

Link do tego postu: recenzja książki: cudowna książka muzyczna Luna i Alook
Powiązane utrzymywanie zdrowych młodych ludzi w cyfrowym świecie

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

UdziałĆwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

10 rzeczy, które odkryłem, ponieważ dzielenie się matką

jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział 10. Peas utknę, jeśli zostaną wepchnięte w nos. 9. Nie możesz położyć centów z powrotem do swojego banku świnki. 8. Wróżki sprzątania pokoju pomogą ci

Czy mogę być szczęśliwy przez 100 dni z rzędu? CZY MOŻESZ?

W ramach moich 101 rzeczy w 1001 dni podejmuję kolejne wyzwanie: czy mogę być szczęśliwy przez 100 dni z rzędu? Tak, jest to lista na większej liście… Dobrze, że listy

Konwertuj rutynowy stanik na stanik pielęgniarski

Zestaw konwersji stanika pielęgniarskiego DIY z Etsy Inteligentna wskazówka od czytelnika! Leah z Brooklynu w stanie Nowy Jork stwierdza, że ​​jej regionalny sklep pielęgniarski przekształci każdy rodzaj biustonosza w stanik