Recenzja Blossom Method ™-rewolucyjny sposób komunikowania się z dzieckiem od urodzenia

The Blossom Method ™-Rewolucyjny sposób komunikowania się z dzieckiem od urodzenia

Kiedy autorka i relacyjny psychoterapeuta Vivien Sabel skontaktował się ze mną na Twitterze, aby uprzejmie wysłać mi jej książkę The Blossom Method ™-rewolucyjny sposób komunikowania się z dzieckiem od urodzenia-był bliski posiadania mojego drugiego dziecka Aleksandra Literatura na temat komunikowania się z dziećmi przez lata.

Tak się cieszę, że tego nie unikałem. Łatwa, szybka lektura (pomocna z maluchem na wolności), ta książka pomogła mi stać się bardziej świadomym sposobów komunikowania się z moim dzieckiem, budowaniem i wykorzystaniem mojego naturalnego instynktu wobec mojego dziecka i pomagania mi „rozmawiać” do niego przez język ciała.

Łatwymi wskazówkami Vivien jest obserwowanie, odzwierciedlenie i reagowanie na niewerbalne wskazówki Twojego dziecka w zakupie, aby lepiej zrozumieć ich potrzeby. Vivien była trzecim i ostatnim dzieckiem nie podpisującej się głuchej matki, która pozwoliła jej łatwo rozpoznać subtelności komunikacji niewerbalnej. Zastosowała te umiejętności komunikowania się ze swoją małą córką Blossom (metoda nosi nazwę jej), która urodziła się w 2004 roku, zanim spędziła lata badając ten temat, obserwując sposób, w jaki noworodki komunikowałyby się przez „wzrok o oko, rozmawianie z językiem, rozmowa i mów Łatwe podpisywanie ”.

Podczas przeczytania książki zastosowałem powyższe techniki i natychmiast doświadczyłem wyników. Kiedy Alexander płakał, odzwierciedlałem do niego płaczącego (tak, na początku możesz czuć się głupi, ale nie na długo), gdy od razu odpowiedział, przestając płakać. To zrobiło na mnie wrażenie. Poczuł poprzez moje lustrzane zachowanie, że zrozumiałem jego płacz i był pewien, że zamierzam zareagować odpowiednio go karmiąc, sprawdzając jego pieluszkę itp. Proszę, abyś spróbował tego łatwego lustra z dzieckiem, aby przetestować metodę. To naprawdę działa. Znowu odzwierciedlałem jego ruchy, jego uśmiechy, jego bulgotów więcej świadomie niż wcześniej i „rozmawialiśmy” ze sobą. Rozkosz jest niezmierzona. W wieku zaledwie kilku dni/tygodni naprawdę się komunikowaliśmy.

Metoda Blossom ™ pokazała mi także sposoby zrozumienia wizualnych wskazówek komunikacji mojego dziecka: sugerowanie, kiedy wystaje język i kształt, który z nim tworzy, oraz jak to przekłada się na jego uczucia i potrzeby, czy to karmie Opróżniaj jelit lub że po prostu czuje się drażliwy. Wiele, ważne, moje dziecko zawsze czuje się rozumiane, więc z kolei czuję się spokojniejszy i bardziej przygotowany jako rodzic.

Wśród innych klejnotów narzędzi komunikacyjnych Vivien zachęca również do zwrócenia uwagi na zapach kleju w ustach dziecka, który może zasygnalizować, że ma zamiar zachorować. Uznałem, że jest to cenny wskaźnik, zanim Aleksander zaczął przeziębienie, pomagając mi lepiej przygotować się do zaspokojenia jego potrzeb, gdy był źle.

Książka otrzymała wspaniałą pochwałę w junior, przydatne rodzicielstwo, matka i dziecko, gulanie, The Daily Mail, The Daily Express, The Mirror, The Irish News, The Cotygodowe Wiadomości, Portugalia, The Times of India, Hongkong i W całej Europie, a także Australii i USA i zasłużenie. Zgadzam się z krytykami, że jest to naprawdę przełomowe, tylko-tylko życzeniem jest to, że odkryłem to, kiedy miałem moje pierwsze dziecko, Oliver! Zdecydowanie polecam to wszystkim rodzicom i rodzicom.

Dziękuję Vivien od Aleksandra i I.

Metoda Blossom ™ – rewolucyjny sposób komunikowania się z dzieckiem od urodzenia.

ISBN: 9780091947538, opublikowane 7 czerwca 2012 r. Przez: Vermillion, RRP: 7,99 £.

Witrynę Vivien można zobaczyć tutaj.

Możesz śledzić Vivien na Twitterze tutaj.

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu i kwitnącemu w pracy i w domu oraz zapewnia wgląd w to, jak stworzyć firmę cyfrową lub wrócić do pracy z pewnością.

Mumboss: PRAWDAMI PRZEWODNIK MUSU MUSI PROJEKTU I KSIĄGNICA W PRACIE I AT AT HOME (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: Twój przewodnik po przetrwaniu i kwitnące w pracy i w domu (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie śledzić Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości do mojego cotygodniowego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy i wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

10 rzeczy, które odkryłem, ponieważ dzielenie się matką

jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział 10. Peas utknę, jeśli zostaną wepchnięte w nos. 9. Nie możesz położyć centów z powrotem do swojego banku świnki. 8. Wróżki sprzątania pokoju pomogą ci

Bardzo debiutant Kristi i Nory

z przyjemnością dzielimy się ósmą edycją naszej serii Letniej. Kristi używa kulki jogi do uspokojenia dziecka nora | Zdjęcie: Kristi Whitehead Kristi dzieli się trzema opowiadaniami (ostatnia to historia miłosna)

Jak zdominować zastraszające zadanie dostarczenia dwóch niemowląt kąpieli

, kiedy skończyłem spodziewać się z niemowlętami nr 2 (ten, który teraz zadzwoń do Milo), Whitney zapytał naszych kumpli, a także przeszukał Internetowe rekomendacje dla niemowląt Dla mnie. Najlepszym o