Jedyną rzeczą z kółkami, których potrzebuje każda rodzina

, mój 8-latek to w tym miesiącu sprzedawało ciasteczka z harcerskim z naszego plastikowego wagonu radiowego. Za każdym razem, gdy mówi: „Życzę miłego dnia, dostaję odrobinę pysznego dumy dla rodziców!” do klienta. Ale jest też inna emocja. Czuję głęboką satysfakcję konsumentów z posiadania tego wagonu przez dziesięć lat i czerpania z niego tyle. Każdy potrzebuje wagonu i jest to idealny prezent na pierwsze urodziny.

Jeden rok może wspinać się i wychodzić z niego jako czynność, która może zajmować większą część popołudnia. W I NA zewnątrz. Na zewnątrz.

Umyślny dwuletni może próbować pociągnąć ulubioną lalkę. Tak, wózek do lalek jest bardziej zwinny, ale wagon jest przeznaczony dla tych, którzy marzą. Jak twój maluch.

Trójznowy, który jest tak bardzo, że wózek jest bardziej skłonny do przyjęcia do wozu. Widziałem wielu przedszkolaków jadących po targach hrabstwa w jednym z baldachimem ochrony przeciwsłonecznej (nawet drzemka w drodze!).

Składany wagon o niesamowitej pojemności z baldachimem znalezionym tutaj.

Kiedy były małe, zdecydowanie włożyłem oba moje dzieci w wagon, aby przejść na plac zabaw. A w wieku 8 i 11 lat wciąż próbują mnie przekonać, żebym wciągnął ich oboje.

Wagon o wartości, który zawiera dwoje dzieci, prawdopodobnie przez okres dojrzewania.

Kiedy wybrałem wagon podobny do niebieskiego powyżej, chciałem plastikowego, który nie rdzewieje i można by go skręcić. Pasuje do bagażnika mojego SUV -a, ale nie byłoby łatwo zabrać gdzieś w Priusie. Moje dzieci uwielbiało umieszczać przedmioty w schowkach i wspinać się przez drzwi.

Wiadomosci! Spadny wagon to najnowszy trend w wagonach i jest silny, przestronny i łatwy w transporcie. Składa się jak pakiet-N-play, gdy ciągniesz się ze środka i staje się szczupły, jak wózek. To pasuje do każdego bagażnika.

Kosztuje więcej wozu, ale nosi więcej, kieruje lepiej i sklepów jak wózek.

Blue Wagon on Crazy Sale w Amazon>

I nie tylko nasza rodzina go używa. Przyjaciele pożyczają nasz wagon na biwak każdego roku – wygodny sposób na noszenie mnóstwa rzeczy z samochodu na kemping – a nasze stowarzyszenie sąsiedzkie polega na dostarczaniu przedmiotów wokół naszego bloku.

Dla dziecka, które ma wszystko? Rozważ wagon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Twoja mała dziewczynka będzie wyglądać i poczuje się jak księżniczka z projektantem odzieży z Biscotti i Kate Mack

jest opiekuńczy! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.js.js.js.js. Boże Narodzenie jest wyjątkowym pojęciem roku dla mojej rodziny. Kiedy świętujemy narodziny Jezusa, wszyscy ubieramy się w nasze najbierniejsze ubrania. Mamy też dzieci pozę

KALE CHIPS FOR kids

Our friend (and everybody’s favorite auntie) has another recipe to share. this time it’s a side dish guaranteed to give you super powers: kale chips! Holden, age 5, and I

Zaplanuj kostium noworodka Halloween

, rodzice noworodków: Cóż, prawdopodobnie nic nie zrobisz w Halloween. Ale brakuje ci ostatniej szans na Halloween w stylu dla dorosłych. Jeśli twoje dziecko nie ma dramatycznego rytuału przed snem,