Dzień z ciocią

Każda osoba, która mnie zna, rozumie, jak bardzo kocham spotykać się z rodziną. W rzeczywistości nic, nic nie sprawia, że jestem szczęśliwszy niż wtedy, gdy jesteśmy całkowicie, jemy, śmiejesz, jedząc, krzyczamy (nie rozmawiamy, jesteśmy grecką) i czy wspominałem o jedzeniu?! Moja rodzina jest całkowitymi szczęśliwymi twórcami i to jest „Prawda Ruth”!

Dzisiaj był wyjątkowy dzień, gdy moja ciocia Glam Zak (powyżej i poniżej), która mieszka w Marbelli, była w mieście, aby odwiedzić swojego chrześniaka, moje dziecko, Aleksander i zabrała ze sobą jedną z moich ukochanych ciocia (oni są moje Fawourites-gotta mówią to) ciocia Loulla, która jest właścicielem nagradzanej restauracji Kosmos w Manchesterze i często dzieli się swoimi przepisami na tym blogu!

Więc cały dzień spędziłem z moimi dziećmi na grzbiecie greckiego pieczonego kurczaka, słodkich ziemniaków i chrupiącej zielonej sałatki przed małym wsparciem świnki i hej, kotka karaoke na dobre, po czym udałem się do włoskiego ristorante mojego brata Giorgio w Leeds. Co, dużo więcej jedzenia!

Mój przystojny brat solo z uroczą ciocią Lou!

Witaj stek, linguine z owocami morza i mieszane talerze rybne. Mniam!

Wracając do samochodu po obiedzie, nieoczekiwanie wiedziałem, że nie mogę podnieść ich do stacji, ponieważ siedzenia dwóch dzieci były z tyłu (mam 7 lat, ale nie mam pojęcia, jak wyciągnąć te dodatkowe miejsca)… Ciocia Zak bawiła się wciskiem na siedzenie Olivera, Tushie zezwalając na wiele histerii, zanim przyjęła porażkę i oddzwonił do mojego tatusia… tak zabawne (może musiałeś tam być).

Agh, ciocia, kocham ich!

Brakuje ich już i dopiero wyszli.

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka jest moim przewodnikiem o przetrwaniu i kwitnącemu w pracy i w domu oraz wykorzystuje wgląd w tworzenie usługi cyfrowej lub powrót do pracy z pewnością.

Mumboss: The Sencere Mum’s Guide to Surviving and Comving At Work and At Home (2nd Edition UK)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: Twój przewodnik po przetrwaniu i kwitnące w pracy i w domu (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie śledzić Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości do mojego cotygodniowego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy i wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Czy mogę być szczęśliwy przez 100 dni z rzędu? CZY MOŻESZ?

W ramach moich 101 rzeczy w 1001 dni podejmuję kolejne wyzwanie: czy mogę być szczęśliwy przez 100 dni z rzędu? Tak, jest to lista na większej liście… Dobrze, że listy

Twoja mała dziewczynka będzie wyglądać i poczuje się jak księżniczka z projektantem odzieży z Biscotti i Kate Mack

jest opiekuńczy! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.js.js.js.js. Boże Narodzenie jest wyjątkowym pojęciem roku dla mojej rodziny. Kiedy świętujemy narodziny Jezusa, wszyscy ubieramy się w nasze najbierniejsze ubrania. Mamy też dzieci pozę

Współrzędne podczas wakacji: znacznie więcej wspomnień, mniejsze krach

dzielenie się troskliwymi! Udział Ćwierkać Udział Wakacje to czas podniecenia i rozkoszowania każdego dziecka-świąteczne dekoracje, prezenty i rodzinne spotkania z pewnością będą robić fantastyczne wspomnienia przez wiele lat. Ale co