W weekend w Liverpoolu

w ostatnią sobotę wstaliśmy wcześnie o 6 rano (co nowe), a także wyruszyli do dawnego europejskiego funduszy kultury (2008), absolutnie wspaniałego Liverpoolu na zapracowane kasztanki- świąteczne rynki jako świąteczne rynki jako świąteczne rynki Cóż, jak obchody lodu w centrum.

W ciągu dnia widziałem nawet kilka dość scouse kobiet kołyszących loki we włosach!

Aw, cześć Liverpool. Po prostu kochamy, kochamy, jak ty!

Naprawdę dostałem lokalizację, aby sprawdzić angielski w Liverpool Uni jednak wybrałem Goldsmiths, University of London, ponieważ przynęta finansowania była dla mnie równie dobrze, jednak zrobiłem jesień na obcasie dla Merseyside, gdy tylko zejdziełem z góry Trenuj te wszystkie lata temu, a także ta adoracja nigdy się nie zmniejszyła.

Odkąd kilka lat temu wracamy do Leeds, często zabieramy młodzież, a także spędzamy dzień lub długi weekend w mieście, w którym wszystko jest ładne, czyste, a także całkiem sporo życia. Liverpool nas uszczęśliwia. Dla każdego jest coś po prostu. Ludzie są przyjaźni i mili, a także nie zaszkodzi, że budynki są tak zapierające dech w piersiach, a także Liverpool z programu zapewniają narodziny zarówno Beatlesom, jak i Brookside. Czego nie kochać?

Staram się, żebyś się tam nie zachwycił. To po prostu nie jest możliwe.

Więc to właśnie zrobiliśmy w ostatnią sobotę:

Po pierwsze, tańczyliśmy z tłumami (powyżej) na kolędy (ulepszone urocze urządzenie śnieżne dryfujące z otwartego okna sklepu), wytwarzając nasz wyjątkowo własny pszak śniegu, wreszcie docierając na rynek bożonarodzeniowy Liverpool dla krówek, ręcznie malowane ozdoby choinki drzew a także Lemon Et Sucre Crepes. Och, a także Mr Robot Man…

Obszar kupowania później (cześć buty na kolanach od Dune), a także tak atrakcyjna figurka, przytulając LBD z Miss Selfridge, powiększyliśmy schodów ruchomych do chłodnego zewnętrznego bryza epickiego, zrzucając obchody lodu w Chavasse Park. WOW!

Kraina zimowa w sezonie, która powstrzymała się od Tack (naprawdę), zostaliśmy wprowadzeni do warsztatów Świętego Mikołaja przez Snow Queens na palach do tworzenia kart świątecznych, a także radzenia sobie z malowaniem. To była najbardziej zabawa od wieków. Kolejka, aby naprawdę zadowolić Świętego Mikołaja, była równie długo, ale Oliver nie miał nic przeciwko!

Trochę kolesia również zrzucił swoją umowę z pomalowaną „pszczołą, zapytał, a także zastanawiał się nad Liverpoolem tak nadmuchanym, a także szczęśliwy z powodu nowej umowy, a także wszystkich zainteresowań, jakie miał, było urocze.

Potem (wiem, spakowaliśmy się dużo) poszliśmy na podłogę po Floor of Strange, a także fantastyczne eksponaty w Muzeum Świata, rajem dla małych umysłów, a także ogromnych młodych ludzi z dinozaurami po stworzenia morza, Egipcjan, Egipcjanie, Magic Worlds, a także więcej. Nie mogłem zasugerować tego wystarczającego, tak dobrze, ponieważ patrzymy w przyszłość, aby ponownie wrócić, a także ponownie. Idealny dla dociekliwych umysłów, takich jak Oliver, a także mobilne niemowlęta (Alexander), chętnie do dotyku, a także wizualnego doświadczenia, jakie tak żywo zapewnia.

Szybki obiad w Pizza Reveal był zgodny z ostatnią minucią powrotu do uroczystości lodowej w nocy w całej świątecznej chwale szklanki do wyruszenia (bardzo szybki) filiżanki, a także obejrzyj łyżwy innych (znacznie odważniejszych niż my) przed Księżyc zapalił naszą metodę z powrotem do samochodu.

Naprawdę cudowny, pełen zabawy, radosny weekend dla wszystkich.

Więc poszedłeś już do Liverpoolu?

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House, a także zapewnia wgląd w to, jak stworzyć firmę cyfrową lub powrócić do pracy z pewnością.

Mumboss: Prawidłowy przewodnik mama o przetrwaniu, a także kwitnących w pracy, a także w House (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: twój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie zastosować się do Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Zasubskrybuj do HighMum dla mojego regularnego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy, a także wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

7 Świetne rzeczy dla Rookie Mothers

1. Niewiarygodnie usuń samouczek, jak sprawić, by okładka pielęgniarska jest na ostrożnym dziecku. 2. Oferowane w sklepach docelowych w Kalifornii, a także wkrótce do sklepu w pobliżu, mama / Winemaker

Wskazówki, jak znaleźć więcej czasu na zapracowaną mamę

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Życie mamy może być wyczerpujące. Z tak wieloma obowiązkami, to Wygląda na to, że nigdy nie może być wystarczającej ilości kofeiny. Ale tylko dlatego,

Środa bez słów | Dziedzenie i ja

jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Tak, moje ręce są czyste, dziadek. Żeglując czerwoną łodzią. Moi młodzi ludzie dobrze się bawili z dziadkami kilka tygodni temu. Tęsknimy za nimi już jednak