Czy mogę być szczęśliwy przez 100 dni z rzędu? CZY MOŻESZ?

W ramach moich 101 rzeczy w 1001 dni podejmuję kolejne wyzwanie: czy mogę być szczęśliwy przez 100 dni z rzędu? Tak, jest to lista na większej liście… Dobrze, że listy uwielbiam!

Dzień 1 projektu #100happydays. Ja i @alecflett na leniwej rzece #CaliforniAgreatamerica #100Daysofhappy

Zdjęcie opublikowane przez Heather (@rookieheather) 24 czerwca 2015 o 20:50 PDT

Chciałem spróbować 100 Happy Days, aby sfotografować małe chwile, które przynoszą mi radość każdego dnia w ciągłym wysiłku, aby być szczęśliwszym. Przyznaję, że nazywanie go #100Daysofhappy jest ze mną łatwiejsze niż #100happydays; Samo sformułowanie nazywania całego dnia szczęśliwym, a nie chwili w ciągu jednego dnia, wydaje się przerażające i niewygodne. Ale i tak idę po to! Czy naprawdę byłoby tak źle być szczęśliwym przez cały dzień na podstawie serii chwil szukających rzeczy, które sprawiają, że się uśmiecham? Nie sądzę.

Optymistyczne dotyczące obozu rodzinnego #100Daysofhappy #100happydays

Zdjęcie opublikowane przez Heather (@rookieheather) 29 czerwca 2015 o 14:09 PDT

Co naprawdę lubię:

Lubię polować na moje małe iskry radości. I tak zawsze mam iPhone’a w dłoni lub torebkę, więc teraz skradam się po swoim życiu i próbuję uchwycić urocze, zabawne, smaczne, szczęśliwe chwile. Czy dobrze się bawimy? Pstryknąć! Ta kawa jest ładna… Snap! Kocham tych chłopców… Sn – o cholera, że ​​się przeprowadzili! –P!

Czego nienawidzę:

Wiem, że to nie jest konkurencja. Ale robiąc to na Instagramie, jestem świadomy osądu w formie polubień. Czekaj, nikt inny nie lubi mojej ulubionej czekolady? Wah. Nie chcę czuć się gównianym za robienie zdjęcia szczęśliwego zdjęcia w biednym świetle.

Możesz dowiedzieć się wszystkiego o projekcie #100happydays na stronie internetowej lub po prostu rozpocząć tę sekundę, gdziekolwiek chcesz. Robię to na Instagramie/Rookieheather ”, ale wysadzam swój szczęśliwy, jak chcesz. Na stronie internetowej są również wskazówki dla osób prywatnych.

Chłopiec i jego lalka. Lola była w naszej rodzinie, zanim narodził się Milo. Wciąż ukochany. #100Daysofhappy #100happydays

Zdjęcie opublikowane przez Heather (@rookieheather) 10 lipca 2015 o 18:46 PDT

71% ludzi próbowało ukończyć to wyzwanie, ale nie udało się cytować braku czasu jako głównego powodu. Ci ludzie po prostu nie mieli czasu, aby być szczęśliwym. Czy ty?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Buduj figurki fantasy ze swoimi dziećmi

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.jsby Danielle Webb Elektronika może czasem przejmować życie naszych dzieci. Nawet niemowlę może uchwycić kilka podstawowych elementów sterujących smartfona, a także dzieci tak młodymi,

7 Świetne rzeczy dla Rookie Mothers

1. Niewiarygodnie usuń samouczek, jak sprawić, by okładka pielęgniarska jest na ostrożnym dziecku. 2. Oferowane w sklepach docelowych w Kalifornii, a także wkrótce do sklepu w pobliżu, mama / Winemaker

Dzień z ciocią

Każda osoba, która mnie zna, rozumie, jak bardzo kocham spotykać się z rodziną. W rzeczywistości nic, nic nie sprawia, że jestem szczęśliwszy niż wtedy, gdy jesteśmy całkowicie, jemy, śmiejesz, jedząc,