Dad Tata Infant Gear; 13 Legendarne obowiązki, które każdy tata potrzebuje

Jeśli chodzi o wybór produktów niemowląt do nadchodzącego pakietu radości, może to być niezwykle interesujące, a także nieco przytłaczające. Sieć jest pełna „udostępniania” produktów niemowląt dla matek, dlatego uważaliśmy, że ważne byłoby wyprodukowanie mysteringowych mysteratorów z sprzętu dla niemowląt taty.

TAK! Zgadza się! Tatusiowie również sprzęt wymagań! Tatusiowie mogą być własnymi profesjonalistami w opiece nad swoim nowym dzieckiem, dlatego ważne jest, aby mnóstwo ich z produktami, które ułatwią podróż ojcostwo, a także zabawa!

W Internecie jest tak wiele produktów skierowanych do tatusiów. Od plecaków na pieluchy po wózki do joggingu, zestawy pielęgnacyjne, a także stacje zmieniające pieluchy, a także odkryjesz wszystkie najlepsze sprzęt dla niemowląt taty na naszej liście poniżej.

13 Tato Niemowlę Niezbędności

Fisher-Price Szybka torba na pieluchy Kaden Cooler-Macy’s

Dla naszej rodziny mój mężulek lubił mieć własną torbę na pieluchy, kiedy po raz pierwszy był tatą. Oczywiście drukowanie listy kontrolnej torby na pieluchy było dużym asystentem, aby upewnić się, że był przygotowany na dziką przyjęcie niemowlęcia z nową torbą na pieluchy.

Ta torba na pieluchy Fisher-Price z Macy’s jest idealną torbą dla taty, ponieważ nie tylko jest wystarczająca dla wielu produktów niemowląt, których będzie potrzebował, ale także obejmuje chłodnicę, przenośną podkładkę do czyszczenia ściereczki, a także podkładkę do czyszczenia ściereczki, a także kieszeń na telefon. Dzięki temu niesamowitemu elementowi noszenia taty, będzie mógł mieć wszystko, co potrzebuje, aby wyciągnąć niemowlę, a mama odpoczywa!

Kupuj tutaj

Osprey Poco Ag Plus Plus Provider – REI

Czy wędrówki jest ogromne w twojej rodzinie? Ten dostawca turystyki Osprey PoCo jest niezbędnym elementem sprzętu dla niemowląt dla każdego rodzaju gospodarstwa domowego, który lubi wędrować, a także wyjść na zewnątrz. Trzymając aż 48,5 funtów, ten regulowany dostawca obejmuje wbudowaną solę przeciwsłoneczną, wyjmowaną podkładkę ślinięcą, zamykane zamykanie, a także dużą ilość przechowywania, aby wypełnić wszystkie Twoje potrzeby niemowląt.

Kupuj tutaj

Nanit Pro Wise Instal i instalacja na ścianie – Amazon

Jednym z błędów, które popełniłem przy zakupie ekranu dla pokoju dziecięcego, było kupowanie niedrogiego, który nie powiązał się z naszymi telefonami. Ten ekran Nanit Pro Wise Infant to wszystko, czego wymagasz, jeśli chodzi o obserwowanie swojego niemowlęcia podczas snu. Ponieważ ten ekran może połączyć się z telefonem, zarówno mama, jak i tata będą mogli sprawdzić niemowlę w czasie rzeczywistym.

Ten ekran obejmuje również śledzenie snu, monitorowanie ruchu oddechowego bez czujników, a także wskazówki dotyczące lepszego pomocy niemowlęcia. To jeden element, z którego wszyscy skorzystają!

Kupuj tutaj

Chicco Activ3 Air Jogging Stroller – BuybuyBaby

Po przyniesieniu domu dla niemowląt, a także przejść do wygodnej rutyny z rodziną, chodzenie jest fantastycznym relaksującym zajęciem, aby dodać do tej rutyny. Ten wózek joggingowy Chicco będzie fantastycznym dodatkiem do rejestru niemowląt. Nie tylko doda z tobą trochę czasu więzi, a także Twojego dziecka, ale także na zewnątrz, a także będzie aktywny, oprócz zapewnienia zabytków sensorycznych, a także wydaje się, że twój kawałek.

Kupuj tutaj

Philips Avent Quick Infant Bottle Botters – cel

Kiedy mama jest przygotowana do wyjścia bez niemowlęcia, a także opuszcza tatę dom, ten podgrzewacz do butelek Philips Avent Bottle będzie ich najlepszym przyjacielem. Ta cieplejsza butelka ogrzewa mleko dziecka w zaledwie 3 minuty. Tego cieplejszego butelek można nie tylko wykorzystywać do ciepłego mleka, ale może być również wykorzystywany do rozmrażania mleka matki matki, a także niemowląt.

Kupuj tutaj

Philips Avent Microwave ciężki sterylizator butelek parowych – cel

Po zakończeniu karmienia dziecka będziesz chciał upewnić się, że dokładnie wyczyścisz i sterylizujesz butelki. Po co stresować się czyszczeniem, skoro można kupić ten sterylizator butelek mikrofalowych Philips Avent.

Nie tylko będziesz mógł karmić swoje niemowlę, gdy mama nie ma, ale także będziesz w stanie wyczyścić wszystkie używane butelki.

Kupuj tutaj

Chicco Keyfit 30 Siedzenie pojazdu niemowlęce – Kup dziecko

Każde niemowlę potrzebuje miejsca na pojazd, to znaczy, że tak naprawdę nie pozwolą ci opuścić szpitala bez niego! Chicco Keyfit30 było miejscem pojazdu, które wybraliśmy dla naszych niemowląt, a także podobało nam się!

To łatwe do czyszczenia siedzenia będzie idealne, aby zabrać dom dla niemowląt.

Kupuj tutaj

Zestaw wielkiego pakietu radości Total Care – Frida

Mój mężulek, a także dostałem ten zestaw opieki nad naszym prysznicem niemowlęcym, a także chłopcem, gdy byliśmy wdzięczni za to, że przyjechał. Zestaw opieki Frida „Big Beldle of Joy” to samozwańczy „matka wszystkich zestawów prezentowych” wypełniona wszelkimi wymaganiami dla rodziców, aby zachować radość niemowlęcia (i mamę), a także zdrową.

Wewnątrz tego zestawu upominkowego znajduje się nosfrida (snotuskur), 24-pakowe filtrów higienicznych, rurki do pomocy gazowej, paznokcie, pralka (dla mamy), monitor termometru, a także keEP-IT-IT-WHO-One Case Torebka.

Kupuj tutaj

SCIP HOP PRONTO STACJA STACJA I PIELĘGNIKA – Target

Mogę pewnie stwierdzić, że każdy rodzic potrzebuje jednego z nich, gdy po raz pierwszy stał się rodzicem. Przenośna stacja zmieniająca może znacznie ułatwić rodzicom życie podczas zmiany brudnej pieluchy.

Unikaj stacji zmieniającego się i sprzęgła zmieniającego i pieluszki, jest najlepszym narzędziem zmieniającym pieluchy, aby uczynić zmianę niemowlęcia, a także bezproblemową. Ta stacja rodnika jest nie tylko prosta do czyszczenia, ale ma również dużo miejsca do przechowywania, aby upewnić się, że masz wszystko, czego wymagasz podczas zmiany dziecka!

Kupuj tutaj

Przenośny basinet bąbelek Lulyboo – cel

Każdy rejestr niemowląt potrzebuje jednego z tych przenośnych bassinetów, szczególnie dla rodziców, którzy są zawsze w podróży. Ten przenośny bassinet nie tylko przekształca się w plecak, ale podobnie jest do mycia maszynowego, a także ma wodoodporną podstawę dla dowolnego rodzaju bałaganu i/lub wycieku, które mogą wystąpić w rodzicielstwie.

Tatusiowie spodoba się dokładnie, jak proste jest ustawienie tego małego bassinet, aby ustawić niemowlę na modyfikację lub drzemkę.

Kupuj tutaj

Baby Einstein Activity Center – Walmart

Możliwość odłożenia niemowlęcia na szybką przerwę może być ratownikiem dla rodziców, a centrum aktywności ma kluczowe znaczenie dla tego, aby tak się stało. To centrum aktywności Einstein z Walmart obejmuje 12 czynności, które obracają 360 stopni, jednocześnie wspierając niemowlę wygodną, ​​podkładką do mycia maszynowego, a także wsparcie pleców.

Kupuj tutaj

Skip Hop Kupowanie wózka – Target

W dzisiejszych czasach i wiek zarówno bezpieczeństwo, jak i staranność są tak ważne, dlatego uzyskanie jednego z nich unikającej okładki wózka z zakupem w Target jest idealnym dodatkiem do listy rejestru niemowląt. Ta okładka, zaprojektowana do ukrywania zarazków z kupujących wózki, a także wysokich krzeseł w stylu restauracji, nie tylko wyściełana jest z dodatkowym komfortem dla jednego.

Kupuj tutaj

Całkowity hit Boudreaux – Amazon

Jeśli lub gdy twoje niemowlę otrzyma swoją pierwszą wysypkę dla niemowląt, będziesz tak wdzięczny za to, że masz pod ręką jeden z tych zestawów wysypki. Butta Bulreaux była marką, którą wykorzystaliśmy dla wszystkich wysypek mojego dziecka, a także naprawdę magiczny eliksir znikania wysypki!

Wolne od parabenów, konserwantów, barwników, a także talku, ta pasta tyłkowa zapewnia nocne bezpieczeństwo, a także leczy tyłek dziecka! Uwierz mi, tato, będziesz chciał tego w plecaku na pieluchy, na wszelki wypadek!

Kupuj tutaj

o autorze

Ashland Hendrix z Luvashland.com

Możesz też cieszyć się:

Najlepsi nosideł dla taty
Najlepszy sprzęt niemowląt z 2021 r.: Najlepsze typy w każdej kategorii
Najlepsi bramkarze niemowląt z 2021 r.

Pin na później – 13 dadowych sprzętu do niemowląt musi mieć

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Varicose Vein treatments and Misconceptions

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział Expert recommendations for uncomfortable varicose veins during your child bearing years When the 27-year-old mother of four first walked into my office, she was

Weekendowa refleksja#49 The Chocolate Milk Song

Udostępnianie jest troskliwe! Dzielić Ćwierkać Dzielić Chwyć weekendowy kod refleksji Nie mogę uwierzyć, że to już weekend. Czy powiedziałem to wcześniej? Prawdopodobnie. W każdym razie muszę to zrobić, ponieważ piszę

Playing Board games with Our brother – #WordlessWednesday with #linky on a Tuesday

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział Copy the code below to place our Wordless Wednesday button on your site. This is our Wordless Wednesday post for the week. visit these