Świeży uchwyt oszczędzający specjalne ubrania niemowląt

Ściana wykonana ze wzorów ubrania niemowląt przez małe cięcia papierowe studio

Świeżak, a także artystka z Mississippi, skomponowała się, aby w wyraźny sposób podzielić się swoją inteligentną koncepcją do zachowania wspomnień o specjalnych ubraniach niemowląt. Courtney Tesh, znana również jako mama Hadleya, jest teraz szczęśliwym właścicielem sklepu Etsy, w którym zapewnia niestandardową sztukę ścienną z pamiątki Twojego dziecka.

Nawet lepiej? Nie wymagasz wysyłania jej produktów – ani ich przecięcia! Sprawdziłem szczegółowe informacje.

Courtney mówi: „Illustrated Memories to seria niestandardowych wydruków pamięci, wykonanych na zamówienie, wykorzystując zdjęcia preferowanych lub wielu niezapomnianych elementów”.

Może to być strój dla dzieci, preferowany koc, t-shirt tata używał, gdy po raz pierwszy trzymał swój kawałek, ubrania od podobnego, który zmarł, a nawet specjalna karta z życzeniami. Jest to fantastyczna metoda ochrony tych wspaniałych wspomnień – w rodzaju jedynej sztuki, zawieszonej na ścianie lub dodanej do albumu obrazowego lub albumu, jako trwałe przypomnienie.

Oto dokładnie to, jak to działa:

Przewiń z postaciami w sklepie Etsy w Courtney, aby wybrać styl, który lubisz.

Zrób jasne, dobrze oświetlone zdjęcia tkanin

Wskaż słowa, które chciałbyś pod swoim obrazem: nazwa, data lub inna

Otrzymujesz cyfrowy dowód do autoryzacji przed wydrukowaniem.

Dzięki za udostępnienie, Courtney!

Odwiedź TinyCutspaperstudio na Etsy, aby zobaczyć ceny, a także szczegóły>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Bardzo debiutant Kristi i Nory

z przyjemnością dzielimy się ósmą edycją naszej serii Letniej. Kristi używa kulki jogi do uspokojenia dziecka nora | Zdjęcie: Kristi Whitehead Kristi dzieli się trzema opowiadaniami (ostatnia to historia miłosna)

From Chaos to Calm in seconds – book offers genuine solutions for new parents

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.js My youngest kid is almost three as well as I keep in mind when we brought him house from the hospital just like

Twoja mała dziewczynka będzie wyglądać i poczuje się jak księżniczka z projektantem odzieży z Biscotti i Kate Mack

jest opiekuńczy! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.js.js.js.js. Boże Narodzenie jest wyjątkowym pojęciem roku dla mojej rodziny. Kiedy świętujemy narodziny Jezusa, wszyscy ubieramy się w nasze najbierniejsze ubrania. Mamy też dzieci pozę