Konwertuj rutynowy stanik na stanik pielęgniarski

Zestaw konwersji stanika pielęgniarskiego DIY z Etsy

Inteligentna wskazówka od czytelnika! Leah z Brooklynu w stanie Nowy Jork stwierdza, że ​​jej regionalny sklep pielęgniarski przekształci każdy rodzaj biustonosza w stanik pielęgniarski. To mały sklep regionalny o nazwie Twój najwyższy priorytet. Jeśli dostaniesz tam stanik, to 5,00 $; Jeśli przyniesiesz z miejsca, w którym gdzieś to 6,50 USD.

Leah stwierdza, że ​​robi zakupy w miejscu dyskontowym, dostaje połowę ceny, a także bierze ją tam, aby się naprawić!

Więc tak, stwierdzamy, że twoje biustonosze pielęgniarskie mogą wyglądać jak twój stary preferowany stanik.

Kiedy wróciłem do pracy jako mama pielęgniarska, po moim pierwszym dziecku nie było metody, w której zamierzałem wejść do mojego biura bez biustonoszu. G Cups wymaga o wiele więcej pomocy. Ponieważ nie jest sugerowane dla matek pielęgniarskich, trudno było odkryć biustonosz, który uczynił moje codzienne sesje pompowania.

Zadzwoniłem do Nordstrom, aby zapytać, czy mogą pomóc w tym zadaniu, a także po rozmowie z działem bielizny, a także z działem zmian, odkryłem, że tylko jeśli dostaniesz stanik w Nordstrom, a także zapłacisz opłatę za zmiany w wysokości 16 USD Pomoc w konwersji.

Zrób to sam, mogą być wystarczające, aby wyciąć stary pasek stanika, a także podłączyć zapięcie. Uzyskaj zestaw na Etsy lub w sklepie materiałowym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jedyną rzeczą z kółkami, których potrzebuje każda rodzina

, mój 8-latek to w tym miesiącu sprzedawało ciasteczka z harcerskim z naszego plastikowego wagonu radiowego. Za każdym razem, gdy mówi: „Życzę miłego dnia, dostaję odrobinę pysznego dumy dla rodziców!”

Weekendowa refleksja #64 | Blogher i mój ciąża

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Nadszedł czas, aby zastanowić się nad ostatnim tygodniem. Jakie były pewne pozytywne rzeczy, które się wydarzyły? Co naprawdę ci przeszkadzało? Śmiałeś się? Płakać? Stań

Healthy as well as tasty Christmas Cookies

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział Your youngsters can still enjoy yummy Christmas treats without all the added sugar as well as junk. below are our preferred healthy as well