Konwertuj rutynowy stanik na stanik pielęgniarski

Zestaw konwersji stanika pielęgniarskiego DIY z Etsy

Inteligentna wskazówka od czytelnika! Leah z Brooklynu w stanie Nowy Jork stwierdza, że ​​jej regionalny sklep pielęgniarski przekształci każdy rodzaj biustonosza w stanik pielęgniarski. To mały sklep regionalny o nazwie Twój najwyższy priorytet. Jeśli dostaniesz tam stanik, to 5,00 $; Jeśli przyniesiesz z miejsca, w którym gdzieś to 6,50 USD.

Leah stwierdza, że ​​robi zakupy w miejscu dyskontowym, dostaje połowę ceny, a także bierze ją tam, aby się naprawić!

Więc tak, stwierdzamy, że twoje biustonosze pielęgniarskie mogą wyglądać jak twój stary preferowany stanik.

Kiedy wróciłem do pracy jako mama pielęgniarska, po moim pierwszym dziecku nie było metody, w której zamierzałem wejść do mojego biura bez biustonoszu. G Cups wymaga o wiele więcej pomocy. Ponieważ nie jest sugerowane dla matek pielęgniarskich, trudno było odkryć biustonosz, który uczynił moje codzienne sesje pompowania.

Zadzwoniłem do Nordstrom, aby zapytać, czy mogą pomóc w tym zadaniu, a także po rozmowie z działem bielizny, a także z działem zmian, odkryłem, że tylko jeśli dostaniesz stanik w Nordstrom, a także zapłacisz opłatę za zmiany w wysokości 16 USD Pomoc w konwersji.

Zrób to sam, mogą być wystarczające, aby wyciąć stary pasek stanika, a także podłączyć zapięcie. Uzyskaj zestaw na Etsy lub w sklepie materiałowym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Treningi oparte na aktywności

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Wszyscy mamy dni, w których po prostu nie chcemy ćwiczyć. A co, jeśli twój trening może być zorganizowany w celu uzupełnienia działań, które kochasz?

Miłość lub popchnięcie: Zen Swaddle, ważony koc malejący!

Jestem znaczącym wierzącym w Swaddles, aby pomóc dzieciom więcej zasnąć. Olbrzymi! Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z was wpadają w obóz „Moje dziecko nigdy nie lubiło Swaddle”, ale to nie

Dad Tata Infant Gear; 13 Legendarne obowiązki, które każdy tata potrzebuje

Jeśli chodzi o wybór produktów niemowląt do nadchodzącego pakietu radości, może to być niezwykle interesujące, a także nieco przytłaczające. Sieć jest pełna „udostępniania” produktów niemowląt dla matek, dlatego uważaliśmy, że