Krysowy spray nosowy Kid pomaga utrzymać dzieci w zdrowiu

, dzielenie się troskliwością!

Udział

Ćwierkać

Udział

Dzieci biegają i bawią się bardziej na zewnątrz wiosną i latem i mogą oddychać bakteriami, alergenami i innymi toksynami. Ta ekspozycja może prowadzić do problemów oddechowych, takich jak astma i alergie.

Moja czteroletnia córka uwielbia bawić się na zewnątrz, szczególnie podczas ciepłej wiosny i letnich miesięcy. Ale musimy być z nią ostrożni, ponieważ cierpi na alergie na zewnątrz. Trawa, puszki drzew i siano należą do rzeczy, które ją zniechęciły. Kiedy jest narażona na te alergeny, jej oczy stają się czerwone i swędzące, nos biegnie i kicha.

Kiedy dowiedziałem się o sprayu nosowym Kid’s Xlear, byłem podekscytowany, że mogłem spróbować tego na Ciarę w tym sezonie alergii. Uważam, że produkt jest bardzo łatwy w użyciu. Kiedy weszła z zabawy na zewnątrz, musiałem tylko wydmuchać nos, a następnie włożył dyszę do nosa, aby uwolnić spray.

Kiedy robiłem to regularnie, zauważyłem, że jej objawy alergii praktycznie zniknęły.

Jak działa Xlear Kid?

Xlear zawiera ksylitol, naturalnie występujący słodzik występujący w roślinach i owocach i jest wytwarzany w niewielkich ilościach przez ludzkie ciało. Ksylitol zapobiega przyklejeniu bakterii do ściany nosowej. Typowe spraye nosowe zawierają tylko sól fizjologiczną, która nie zapobiega przyklejeniu bakterii.

Krysowy spray nosowy Kid pomaga uspokoić fragmenty nosa dziecka podczas spłukiwania bakterii, zanieczyszczeń i alergenów z tkanki nosowej.

Możesz kupić Xlear Nosal Spray Kid za 6,99 USD na Xlear.com lub sprawdzić ich stronę internetową, aby znaleźć pobliskiego sprzedawcę. Możesz także wejść, aby wygrać koszyk prezentowy produktów Xlear, pozostawiając nam komentarz. Pakiet nagród obejmuje:

1 butelka dzieci Xlear Nosal Spray sprzedaje za 6,99 USD

1 butelka Xlear dla dorosłych sprzedaży za 6,99 USD

Trzy opakowania cukierków SPARX XILITOL Bezpłatne cukier

Trzy pakiety gumy Spry sprzedaje za 0,99 centów za paczkę

Żel zębów spry infant sprzedaje za 5,49 USD

Powiązane 4 zalety naturalnego światła w domu

Całkowita wartość pakietu nagród: 27,00 USD

Aby uzyskać dodatkowe wpisy:

Subskrybuj nasz biuletyn zdrowego życia

Obserwuj mnie na Twitterze

Subskrybuj zdrowe mamy

Śledź tego bloga z Google Pal Connect

Digg ten konkurs

Tweetuj ten konkurs

Potkaj się konkursem

E -mail link do naszej witryny lub tego konkursu do kumpla (upewnij się, że BCC TALBERCASCIA @ yahoo dot com, więc mam dowód poczty e)

Zostań fanem zdrowych mam na Facebooku

Dołącz do naszej społeczności żab blogu

Dołącz do Network Healthy Moms

Dodaj zdrowe mamy do swojego blogrolla.

Blog o tym konkursie. Upewnij się, że dołączyłeś link.

W przypadku każdego wpisu, w tym dodatkowych wpisów, zostaw osobny komentarz. Zwycięzcy zostaną wybrani losowo z komentarzy i e -maili, które otrzymuję. Konkurs kończy się 18 kwietnia o północy PST.

*Ujawnienie Otrzymałem pudełko ksuwrowym sprayu do nosa Kid’s w zamian za tę recenzję. Wszystkie opinie są w 100% moje.

Omów to na naszym forum

Link do tego postu: Krosy Xlear Nasal Spray pomaga dzieciom /a>

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

The Injury declares Process: What To expect

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział The Injury declares Process: What To Expect When you begin the process of a personal injury claim, it is crucial to maintain personal injury

Prepping posiłków może być okazją na spędzenie wysokiej jakości czasu gospodarstwa domowego

Działanie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział W centrum uwagi w marcu jest odżywianie, przygotowywanie posiłków, a także motywujące gospodarstwa domowe do zmniejszenia marnowania żywności poprzez planowanie z wyprzedzeniem. Według Departamentu

Miłość lub popchnięcie: Zen Swaddle, ważony koc malejący!

Jestem znaczącym wierzącym w Swaddles, aby pomóc dzieciom więcej zasnąć. Olbrzymi! Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z was wpadają w obóz „Moje dziecko nigdy nie lubiło Swaddle”, ale to nie