Daj swojemu prysznice zdrową metamorfozę

Udostępnianie jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Całkowicie ty: dom

Daj swojemu prysznice zdrową metamorfozę

Przez Winnie Yu dla ciebie

Germiczne toalety. Brudne prysznice. Zabite szafki. Łatwo jest zrozumieć, dlaczego prysznic może być jednym z najbardziej niezdrowych pokoi w twoim domu.

Przejmij kontrolę nad swoim prysznicem w tym roku, dając mu zdrową metamorfozę na wiosnę. Niektóre podstawowe reorganizacja, czyszczenie i zmiana procedur sprawi, że w mgnieniu oka będzie czyste i błyszczące. Oto osiem łatwych pomysłów na metamorfozę Donny Duberg, adiunkt nauk o laboratorium naukowym na Uniwersytecie St. Louis:

Makeover łazienki Krok nr 1: Wyczyść bałagan. Pozostawienie kosmetyków na blacie naraża je na bakterie, które są następnie nakładane na oczy, twarz i usta. „Zachowaj je w czymś objętym, jeśli to zrobisz” – mówi Duberg. Ponadto butelki balsamowe, pasta do zębów i szczotki do włosów nadają kurzu i innym zarodkom dodatkowe miejsce do osiedlenia się. Zbyt dużo bałaganu zniechęca również do rutynowego czyszczenia. Zamiast tego ukryć te produkty w szufladach i szafach.

Makeover w łazience Krok nr 2: Wyprowadź szczoteczki do zębów na blacie. Wprowadzenie ich w zamknięte środowisko, takie jak szafka na leki, zachęca do rozwoju bakterii, mówi Duberg. Jeśli chcesz je tam zatrzymać, najpierw spróbuj wysuszyć szczoteczkę do zębów czystym ręcznikiem. Jeśli trzymasz szczoteczkę do zębów na blacie lub zlew, trzymaj ją jak najdalej od toalety, aby uniknąć sprayu zarodkowego, jeśli ktoś zapomnie zamknąć pokrywkę przed spłukiwaniem. Ponadto, gdy ktoś w domu ma biegunkę lub chorobę oddechową, zastępują szczoteczki do zębów, gdy tylko problem zdrowotny się skończy.

Powiązane refleksja weekendowa

Makeover łazienki Krok nr 3: Oczyść szafkę na leki. Pozbądź się leków, które wygasły lub których już nie potrzebujesz. Przeczytaj etykiety bardzo uważnie, aby uzyskać instrukcje dotyczące usuwania. Zadzwoń do lokalnej usługi śmieci i recyklingu i zapytaj o programy na bieżąco. Jeśli nie ma instrukcji ani programów, zetrzyj narkotyki i wymieszaj je w terenie kawy lub śmieci kotki. Uszczelnij je w plastikowej torbie lub puszce kawy przed wrzuceniem ich do kosza.

Makeover łazienki Krok nr 4: Opublikuj wskazówkę nad toaletą. Wskazówka musi powiedzieć coś w stylu: „Zawsze zamykaj pokrywkę, gdy się spłukujesz”. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ toalety składają się z ponad 3 milionów bakterii na cal kwadratowy, mówi Duberg. Flushing tworzy aerozol, który pozwala zarodkom lądować na szczoteczkach do zębów, licznikach i czasopismach – i wszystko, co jest bliskie.

Makeover w prysznicu Krok nr 5: Sprawdź wentylację. Pył, pleśń i bakterie mogą również gromadzić się w otworach wentylacyjnych. Kiedy włączysz otwór wentylacyjny, rozpowszechnia te niezdrowe organizmy. Dokładnie dokładnego czyszczenia lub próżni raz w miesiącu.

Makeover w łazience Krok nr 6: Zetrzyj prysznic i wannę. I pamiętaj, aby zrobić to również po każdym użyciu. Wirusy i bakterie ze skóry zbierają się na tych powierzchniach. Wilgotne ustawienie dostarcza również hodowlę do pleśni. Spritz przechodzi co kilka dni z mieszaniną złożoną z jednego octu i dziewięciu części wody. Ocet nie wymaga płukania i jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt domowych. Jeśli lubisz 10 -procentowy rozwiązanie wybielające, pamiętaj, że należy je spłukać i przygotowywać świeżo każdego dnia w Buy, aby zabić pleśń.

Powiązane 6 powodów, dla których musisz regularnie odkurzać

Makeover łazienki Krok nr 7: Umyj podłogi. Zetrzyj podłogi octem i mieszanką wody, której używasz na powierzchniach prysznicowych. Używaj dywanów, które można łatwo wrzucić do pralki i suszarki. I nie noś buty na zewnątrz w prysznice – ani gdziekolwiek indziej w domu.

Masz o wiele więcej pomysłów na to, jak zapewnić swoje prysznicowe przeróbkę? Komentuj poniżej lub połącz się z nami @Completely_Youis całkowicie bloger Mommy. Ma dwie córki (Samantha, 14 lat i Annie (12 lat) i jest autorką siedmiu książek, w tym nowego przewodnika matki po karmieniu piersią i co jeść na to, co cię dożynie. Jej prace pojawiły się w wielu publikacjach, w tym Dnia Woman, Biuletyn AARP, zapobieganie i webmd.com.

Link do tego postu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

CDC donosi, że 6 osób umiera z powodu zatrucia alkoholem każdego dnia

dzielenie się dzieleniem się! Udział Ćwierkać Udział W nowym raporcie wczoraj CDC stwierdził, że średnio sześć osób umiera z powodu zatrucia alkoholem każdego dnia w Stanach Zjednoczonych. Upijanie się studenci

Jeśli się nudzisz, to nudne

właśnie wtedy, gdy zabraknie mi sposobów, aby powiedzieć: „Nie czytaj po prostu tej strony, wykonaj niektóre działania!” Przeczytałem post Meagana Francisa na temat tego, jak macierzyństwo nie musi być nudne,

Miłość czy popchnij? Doświadczenia klubu zdrowia dla niemowląt

Czy ludzie lubicie Shark Tank? Mój mężulek, a także lubię to dość regularnie; To świetny wiatr po odcinku czegoś napiętego, takiego jak Amerykanie lub Bloodline. Niedawno jedna szczęśliwa przedsiębiorca, która