Udostępnianie młodych ludzi

jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Z treningu jestem instruktorem matematyki, a także boli mnie, ilekroć słyszę, jak młodzieniec wchodzi do mojej klasy, już pokonany przez matematykę – co gorsza jest, gdy telefon telefoniczny powoduje, że rodzice mówią, że w ciągu pierwszych trzydzieści sekund, „Po prostu nie byłem świetny z matematyki”.

Nie każdy może być świetny we wszystkim. Jednak silna podstawa matematyczna otwiera wiele drzwi dla dzieci, a nawet jeśli nie jesteś świetny z matematyki lub zawsze z tym walczysz, możesz podjąć kroki, aby zapobiec przekazaniu jej dzieciom.

Niekorzystne podejście rodzicielskie, jeśli twój młodzieniec na to podnosi, jest domyślną metodą pozwalania młodemu na wczesnym etapie matematyki. Zrozumieją, że nie prosperowałeś w matematyce, a także możesz poczuć, że nie powinni próbować. Jeśli to ty, możesz być szczery w swoich zmaganiach z matematyki, jednak podobnie, dlaczego chcesz, abyś był o wiele bardziej udany. Możesz również zmotywować ich do przestrzegania nauczyciela, wzięcia udziału w ich pracy domowej matematyki, a także pracować z nimi w celu odkrycia dodatkowych zasobów – pomagając uzyskać asystę matematyczną w HOMERDOER.org. Wszystkie te kroki pomogą zapewnić matematykę o wiele większą wartość. Nie pozwoliłbyś swoim młodzieży stwierdzić „po prostu nie jestem świetny w czytaniu”, a także przestać starać się, więc zapewnij matematykę tego samego szacunku, ponieważ może dawać równie wiele możliwości.

Możesz również uwzględnić matematykę do codziennych czynności lub podczas mówienia o innych tematach. Sprawdzone książki, które integrują matematykę (podstawowe przeglądanie „książek z obrazkami, które pokazują matematykę”, zapewni wiele opcji), porozmawiaj o liczbach, a także porównywanie podczas gry, poproś młodzież do pomocy w dokonaniu regulacji lub planu, kiedy to zrobić Rozpocznij posiłek, aby się skończyć w określonym czasie, porozmawiaj o związku między ułamkami, a także muzyką lub między geometrią, a sztuką, a także metodą matematyczną wykorzystującą także umiejętności motoryczne (szukaj także „uczenia się kinetycznego” jako matematyka, aby uzyskać pomysły).

Powiązane wspieranie „bohaterów w szkoleniu”

Wszystko, co możesz zrobić, aby zapewnić metodę młodości matematykę, a także ważne wierzące, aby pomóc ich przyszłemu zawodowi akademickiemu, jak silny czytelnik.

Link do tego postu: danie młodym stawie matematyki

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Środa bez słów | Dziedzenie i ja

jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Tak, moje ręce są czyste, dziadek. Żeglując czerwoną łodzią. Moi młodzi ludzie dobrze się bawili z dziadkami kilka tygodni temu. Tęsknimy za nimi już jednak

Treningi oparte na aktywności

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Wszyscy mamy dni, w których po prostu nie chcemy ćwiczyć. A co, jeśli twój trening może być zorganizowany w celu uzupełnienia działań, które kochasz?

Dad Tata Infant Gear; 13 Legendarne obowiązki, które każdy tata potrzebuje

Jeśli chodzi o wybór produktów niemowląt do nadchodzącego pakietu radości, może to być niezwykle interesujące, a także nieco przytłaczające. Sieć jest pełna „udostępniania” produktów niemowląt dla matek, dlatego uważaliśmy, że