Miłość czy popchnij? Doświadczenia klubu zdrowia dla niemowląt

Czy ludzie lubicie Shark Tank? Mój mężulek, a także lubię to dość regularnie; To świetny wiatr po odcinku czegoś napiętego, takiego jak Amerykanie lub Bloodline.

Niedawno jedna szczęśliwa przedsiębiorca, która miała możliwość zaprezentowania swojej usługi w zbiorniku do przechowywania rekina, była twórczynią usługi o nazwie Float Baby.

Rodzice, którzy przynoszą swoje niemowlęta w wieku od 2 tygodni do 6 miesięcy, aby unosić niemowlę w Houston w Teksasie, robią to dla doświadczenia terapeutycznego, jakie zapewnia.

„Zwiększa ton zbiorczy mięśniowych, dostarcza trawienie, a także ulgę w zaparciach, promuje znajomość wody, a także wiele znacząco pomaga w rozwoju mózgu w lewo/w prawej stronie”.

Po wyposażeniu w dostarczane pieluchy pływackie niemowlęta są wkładane do ciepłej wanny z gadżetem flotacyjnym na szyi, podczas gdy cofają się przez około 20 minut. Następnie, po wyschnięciu w ciepłym, przyjaznym środowisku ręcznik, niemowlęta otrzymują masaż od własnych rodziców, którzy są trenowani w schodach. Godzinne doświadczenie kosztuje 55 USD. Czteropak klas wynosi 198 USD.

Masaż dla niemowląt – nie wymaga klubu zdrowia

Kiedy moje niemowlęta były małe, dostali ode mnie masaż kierowany przez instruktora. Położyli się na wygodnej poduszce, podczas gdy ja wcierałem olej kokosowy w ich skórę, śledząc kształt serca na ich klatce piersiowej, jak pokazał guru z przodu pokoju. Była to część poporodowej klasy jogi, którą wziąłem, gdzie rozciągaliśmy, a także w interakcji z naszymi dziećmi, które głównie położyły się na poduszkach, a także cieszyły się z nami. Nowi rodzice, którzy chcą odkryć metody masażu niemowląt, odkrywają zajęcia, filmy z YouTube, a także zajęcia jogi poporodowej, które im pokażą.

Na całym świecie pojawiają się spa dla niemowląt

Jeśli dobrze pamiętam, Float Infant nie zdobył inwestorów z czołgiem przechowywania rekina. Obawiają się, że rodzice nie płacą za taką usługę, a także, że koncepcja nie była zastrzeżona, co wskazuje, że każda osoba może otworzyć podobną operację. Jak dobrze, jak mają.

Baby Health Club w Hongkongu ma wiele lokalizacji.

W tym miejscu każde niemowlę unosi się we własnym zbiorniku. Strona internetowa zapewnia konsumentów o ciekawości wszystkiego w spa.

Odkryłem to zdjęcie Klubu Zdrowia Madrytu na Instagramie.

Buenos Dãas !!! Que pas’ © is un dãa genialne con los peques ðÿ! Aquã Os Esperamos de 10 AM 19:00 !! ðÿœrabta „¶ðwierdz» #ConCursobabyspa #Hidroterapia #agua #sueã ± o #Baby #be #bubby #Babyspa #Sorteo #spamadrid #masaje #MierColes #PLanesconBeBes #PorfinmitDeseMa #ClassAsAJes #relax #GabyS #MierColes #MierColes #MierColes #MierColes #

Zdjęcie opublikowane przez Infant Health Club Madryt (@Babyspamadrid) 6 kwietnia 2016 o 12:02 PDT

A to od Perth, Australia

Dzisiaj było poza uroczą @Babyspaperth Thankiou za to, że nam się podobało! Tyle kopania i pływania, nie możemy się doczekać, aby wrócić xx #waterbaby #Babyspa #Babyspaperth #hydrotherapy #infantMassage #Perthisok #happybaby @PeachandpineApple

Film opublikowany przez Ashlee Thomas (@ashleekerford) 10 maja 2016 o 23:33 PDT

Pierwszy dniem pływania dziecka lub pierwszy dzień klubu zdrowia dziecka?

Nie jestem absolutnie usuwany, jeśli ten wzór jest o wiele bardziej o rozpieszczaniu niemowlęcia lub zapewniania im pływania. Wiele korzyści wydaje się dokładnie tak samo jak spadek w basenie, jednak punkt kosztowy sugeruje luksus. Czy niemowlęta nie ma już w Internecie dużo ich życia jak dzień klubu zdrowia?

W końcu, kiedy rozpieszczamy się dla siebie, czy w zasadzie nie próbujemy odtworzyć doświadczenia bycia dzieckiem? Ktoś inny zaopatruje komfort, a także troszczy się o twoje ciało, puszczając wszelkie obowiązki.

DIY niemowlę spa

Dla tych, którzy chcą spróbować umieścić niemowlę w kołnierze flotacyjnym bez identyfikacji kosztów w domu, możesz kupić własną szyję float Thingy Doo, wydry, który ma akredytację ze wszystkich tablic bezpieczeństwa, które chciałbyś uspokoić.

Otteroos są oferowane bezpośrednio na stronie internetowej Otteroo, podczas gdy bardziej przystępne podróbki są oferowane na Amazon.com.

Co myślisz? Czy zabrałbyś swoje niemowlę do Babyspa? Czy zacznij własny?

Najlepsze zdjęcie dzięki uprzejmości witryny Float Infant; Middle Pictures Infant Health Club Hongkong

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Weekendowa refleksja#49 The Chocolate Milk Song

Udostępnianie jest troskliwe! Dzielić Ćwierkać Dzielić Chwyć weekendowy kod refleksji Nie mogę uwierzyć, że to już weekend. Czy powiedziałem to wcześniej? Prawdopodobnie. W każdym razie muszę to zrobić, ponieważ piszę

Twoja mała dziewczynka będzie wyglądać i poczuje się jak księżniczka z projektantem odzieży z Biscotti i Kate Mack

jest opiekuńczy! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.js.js.js.js. Boże Narodzenie jest wyjątkowym pojęciem roku dla mojej rodziny. Kiedy świętujemy narodziny Jezusa, wszyscy ubieramy się w nasze najbierniejsze ubrania. Mamy też dzieci pozę

KALE CHIPS FOR kids

Our friend (and everybody’s favorite auntie) has another recipe to share. this time it’s a side dish guaranteed to give you super powers: kale chips! Holden, age 5, and I