Buduj figurki fantasy ze swoimi dziećmi

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.jsby Danielle Webb

Elektronika może czasem przejmować życie naszych dzieci.

Nawet niemowlę może uchwycić kilka podstawowych elementów sterujących smartfona, a także dzieci tak młodymi, jak dwoje wykorzystuje je do gry.

Ta interakcja z innowacjami niekoniecznie jest słabą rzeczą, możliwość utrzymania tak samo, jak data z aplikacją nie będzie istotną, ponieważ rosną, a także dostać pracę, jednak nie powinno przejąć prezydenta z powodu wyprodukowania ich rękami Lub wykorzystaj ich kreatywność z grami.

Sprzedawca ubrań dla dzieci Polarn O. Pyret niedawno podzielił niektóre pliki PDF z prostymi, wydajnymi kosztami metod motywowania tego rodzaju pomysłowej i dotykowej zabawy.

Jest tutaj jeden na budowaniu własnych palach, jednak jeszcze jedną fantastyczną alternatywą, aby zaangażować swoją innowacyjną stronę, może być również dla nich, aby stworzyć wyjątkowo własne postacie fantasy – będziesz zaskoczony tym, co wymyśli! Jeśli twoje dziecko jest trochę starsze, motywuje je do narysowania własnego charakteru lub zwierzęcia, kupuj dom, garaż lub pojemnik na pojemnik na elementy.

Jeśli twoje dziecko nie jest jeszcze wystarczające, aby wykonać rysunek, zaoferuj wybór materiałów, a także zobacz, co możesz z nimi zrobić. Idealne są produkty takie jak skrawki materialne, butelki, a pokrywki, pudełka, skrawki drewna, a także pokrywki słoikowe.

Najlepszą częścią zachęcania dzieci do tworzenia własnych postaci jest obserwowanie ich pewności siebie i kreatywności. Są w stanie logicznie wierzyć dokładnie, jak różne obiekty mogą oddziaływać, dokładnie w jaki sposób mogą przylegać dwa produkty, a także program, który mogą z dumą sprawdzić, a także rozmawiać o tym, co zrobili, gdy ludzie przychodzą!

Nie tylko fantastyczna metoda motywowania innowacyjnej zabawy, jednak idealna metoda, aby wykonać trochę wyczyszczenia we własnym domu! W rzeczywistości możesz kupować swoje resztki, a także wyprodukować pudełko dla nich, aby zrobić własne rzeczy, a także ponownie; Im więcej do tego dodasz, tym bardziej mogą odkryć i tworzyć.

Danielle Webb jest gorączkową blogerką, innowacyjną, a także mamą osoby, która rutynowo dzieli się swoimi przygodami, a także sugestie w nadziei, że będzie miała wpływ na rodziców, a także wiele przed nią.

Link do tego postu: buduj figurki fantasy z dziećmi
Powiązane radzenie sobie ze stresem i lękiem, a także innymi problemami zdrowotnymi i odnowy zdrowia w szkole

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Ciągła saga dziecka, która rezygnuje z Paci: Night druga

Tak, tak, wszyscy myśleli, że już to zrobiliśmy. Holden powiedział swojemu nauczycielowi w wieku przedszkolnym w marcu, że wróżka Paci przyszła, zabrała smoczka i dała mu zabawkę. Whitney pomyślał, że

Bardzo debiutant Kristi i Nory

z przyjemnością dzielimy się ósmą edycją naszej serii Letniej. Kristi używa kulki jogi do uspokojenia dziecka nora | Zdjęcie: Kristi Whitehead Kristi dzieli się trzema opowiadaniami (ostatnia to historia miłosna)

Weekendowa refleksja#49 The Chocolate Milk Song

Udostępnianie jest troskliwe! Dzielić Ćwierkać Dzielić Chwyć weekendowy kod refleksji Nie mogę uwierzyć, że to już weekend. Czy powiedziałem to wcześniej? Prawdopodobnie. W każdym razie muszę to zrobić, ponieważ piszę