5 książek dla wybrednych zjadaczy do próbkowania

Nigdy nie przestań nigdy nie zatrzymywać się, prawda? Jednocześnie codziennie oferuję moje dziecko New Foods, jednocześnie próbując zminimalizować dramat i presję na posiłki. Oczywiście lubię czytać książki o innych wybrednych jedzących dzieci, aby wbić punkt do domu przed snem. Książki dla wybrednych jedzących obejmują niesamowicie głoszenie po wręcz zabawne. Ale spróbuję wszystkiego; W przeciwieństwie do mojego dziecka.

Oto kilka naszych książek:

Zielone jajka i szynka: ten klasyk Dr. Seuss był na naszych półkach, biorąc pod uwagę, że na długo przed tym, jak była to metafora nie próbowania niezwykłych potraw. Sawyer to uwielbia i może opisać całą historię w rymie, nie myśląc, że powinien spróbować czegoś nowego podczas kolacji.

The Prince’s Breakfast: Kilka lat temu wybraliśmy tę książkę z targów przedszkolnych wraz z audio CD opowiadającą z zachwycającym brytyjskim akcentem Hugh Bonneville Downtona Abby’ego. Często słuchamy tej historii w samochodzie. W pewnym momencie Sawyer powiedział: „Absolutnie zmusiłbym tego dzieciaka do wypróbowania obiadu”. Jak dziwne.

Chleb i dżem dla Frances: Kolejny długoletni faworyt rodziny, najbliżej zmiany rutyn Sawyera z tą książką, było to, że zrezygnowaliśmy z karmienia zwykłego rodzinnego obiadu zamiast gofrów masła orzechowego, mając nadzieję, że poprosi o zmianę . W książce mama Frances zmusza ją do zmiany jej drogi w ciągu 48 godzin. Rozpoczęliśmy nasz eksperyment w kwietniu, a teraz jest czerwca i lepiej sprawiłem, że kolejna costco uciekła, aby uzupełnić naszą dostawę.

Nigdy nie zjem pomidora (Charlie i Lola): ta urocza książka rozśmieszyła nas i śmiało, unikając warzyw. Że cała marchewki to pomarańczowe gałązki z Jowisza lub Brokułów, to drzewa, a ty jesteś gigantycznym, nigdy nie zyskał przyczepności przy naszym stole.

Pinkalicious: Spoiler Alert: Zjada zbyt dużo różowych babeczek i zmienia różowo, aby powrócić do normy po zjedzeniu dużej ilości zielonych potraw. Jak zareagowało moje dziecko? Chcąc zrobić barwione babeczki. No cóż.

Tak, tak, cytując śniadanie księcia (gdzieś pośrodku, zanim zostanie wyleczony przez ketchup): „Nasze dziecko jest nadal wybredne, cokolwiek próbujemy”. Chociaż te książki nie rozwiązały problemów, które napotykamy z karmieniem naszego dziecka prawdziwego jedzenia, myślę, że naprawdę lubi historie o innych stworzeniach i dzieciach takich jak on. Na dziwaczny świat czuje empatię, słysząc ich opowieści.

Kilka innych, których możemy sprawdzić, zachowując nasze oczekiwania w ryzach:

Smoki uwielbiają tacos: Obrazy i historia są humorystyczne dla tych kochających taco smoków, ale moje dzieciaki przyjmie swoje Quesadillas, podziękuj.

Potwory nie jedzą brokułów – ups. Nieumyślnie to jedli i lubili. To uderza mnie zbyt blisko domu.

Tales for bardzo wybrednych zjadaczy-uważam, że tytuł jest trochę za nos, ale czytelnicy uwielbiają wyobraźnię tej historii.

Gregory, okropny zjadacz – znowu mogę dzielić tutaj włosy, ale nie chcę, aby moje dziecko wiedziało, że jest wybredny, okropny lub absolutnie pokonuje mnie przy stole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Varicose Vein treatments and Misconceptions

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział Expert recommendations for uncomfortable varicose veins during your child bearing years When the 27-year-old mother of four first walked into my office, she was

Six O’Clock Scramble pomaga gorączkowe gospodarstwa domowe planują zdrowe posiłki #GiveAway

Dzielenie się troską! Udział Ćwierkać Udział Rodzinne posiłki są niezwykle ważne. Studia pokazują, że młodzież, którzy jedzą obiad każdego wieczoru z domem, radzą sobie znacznie lepiej w szkole. Jest to

Miłość lub popchnięcie: Zen Swaddle, ważony koc malejący!

Jestem znaczącym wierzącym w Swaddles, aby pomóc dzieciom więcej zasnąć. Olbrzymi! Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z was wpadają w obóz „Moje dziecko nigdy nie lubiło Swaddle”, ale to nie