Weekendowa refleksja#49 The Chocolate Milk Song

Udostępnianie jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Chwyć weekendowy kod refleksji

Nie mogę uwierzyć, że to już weekend. Czy powiedziałem to wcześniej? Prawdopodobnie.

W każdym razie muszę to zrobić, ponieważ piszę o 6:30 rano i jest niedziela palmowa, więc muszę być na Mszy przed 9.

Przepraszam, że publikuję weekendową refleksję tak późno. Wczoraj był pracowity dzień. Musiałem wyczyścić nasz niechlujny dom i zająć się pralnią górą przed 15:00. Mieliśmy imprezę, aby udać się tego popołudnia po kilku naszych kumpli, którzy przeprowadzają się do Denver.

Impreza była świetną zabawą, a pogoda była świetna, więc dzieci bawiły się przez cały czas. Ma dziś trafić 78 stopni.

Chris wprowadził nadgodziny w pracy w ubiegłym tygodniu, co było miłe. Rozmawiał ze swoim szefem o tym, dlaczego nie korzystają z korzyści, mimo że teraz pracują na pełny etat. Jego szef powiedział, że jeśli poprosi o korzyści, firma prawdopodobnie zmniejszy jego godziny.

Courtney miała dobry tydzień w szkole. Miała swój jogathon i pobiegł 26 okrążeń. Byłem z niej bardzo zadowolony. Niedawno zabraliśmy ją na siłownię i biorąc pod uwagę, że jej ostatnia wizyta lekarzy w październiku straciła prawie 10 funtów. Kiedyś miała trochę brzucha, ale teraz zniknęła. Jestem z niej bardzo zadowolony. Wygląda wspaniale w wieku 12 lat.

Ciara wciąż się źle zachowuje, więc w tym tygodniu próbujemy czegoś nowego. Zrobiłem dla niej wykres modyfikacji zachowania. Mam dni tygodnia na szczycie i wszystkie zachowania, które chcę zmienić z boku. Na przykład spałem we własnym łóżku, był świetny dla rodzeństwa i trzymał moje ubrania. To tylko trzy z siedmiu, które wymieniłem. Tak, potrzebuje dużo pracy. Potem wybrałem małe zabawki w Wal-Mart i Dollar Tree i włożyłem je do torby. (W końcu zrobię dla nich pudełko nagrody, po prostu jeszcze do tego nie dotarłem.) Zaczniemy powoli. Jeśli dostanie cztery gwiazdki, przed snem może wybrać nagrodę. W końcu zwiększymy go do wszystkich siedmiu gwiazdek. Ma wykres tylko przez dwa dni, więc zobaczymy, jak to będzie.

Powiązane wróciły do ​​stresu w szkole? Wypróbuj tę cudowną praktykę

Robię też szarpnięć nocną dla Conana. Jego wykres będzie miał tylko trzy rzeczy, usiadł na nocniku, siusiu siusiu na nocnik, poszła kupą na nocnik. Pod koniec dnia może wybrać nagrodę, jeśli ma gwiazdę na swojej liście. W końcu również zwiększę jego gwiazdy.

Conan ostatnio nas rozbija. Zrobił piosenkę. Tak, ma 20 miesięcy i jest teraz kompozytorem… Cóż w pewnym sensie. Tańczy wokół pokoju, śpiewając: „Chcę mleko czekoladowego, ponieważ uwielbiam mleko czekoladowe. Daj mi mleko czekoladowe ”. Każdego dnia wkłada to innej melodii. Muszę to zdobyć na wideo, aby móc się z tobą udostępnić. To takie zabawne!

Okej, muszę biec. Musisz przygotować się na masę. Chciałbym usłyszeć o tym, jak minął twój tydzień! Po południu postawię łańcuch modlitwy i wiarę w niedziele. I pamiętaj, że jestem w konwencjonalnym czasie Pacyfiku, więc dla niektórych z was może być później tego wieczoru.

http://www.blenza.com/linkies/autolink.php?owner=cltalbert&postid=05april2009&meme=wr

Czy szkolisz swoje dziecko? Dołącz do nas w każdy wtorek w czasach nocnika Wtorki Karnawał z treningu nocnika sponsorowany przez zdrowe mamy.

Link do tego postu: weekendowa refleksja nr 49 The Chocolate Milk Song

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Nie przegap dziś mojego profesjonalnego wywiadu w zadowolonych rodzicach, a także na szczycie młodzieży

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.js Czy chciałbyś czuć się szczęśliwszy? Czy chciałbyś mieć szczęśliwsze dzieci? Czy możesz skorzystać z kosztów 45 minut odkrywania od najlepszych profesjonalistów na świecie

Środa bez słów | Dziedzenie i ja

jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Tak, moje ręce są czyste, dziadek. Żeglując czerwoną łodzią. Moi młodzi ludzie dobrze się bawili z dziadkami kilka tygodni temu. Tęsknimy za nimi już jednak

#Wordlesswednesday We wtorek – dzień w parku

dzielenie się opiekuńczy! Udział Ćwierkać Udział Wordless środa jest na żywo na thehealthymoms.net i Talbertzoo.com. Połącz się do bez słowa w środę. W zeszłym tygodniu mieliśmy ładną pogodę, więc wziąłem