Ciągła saga dziecka, która rezygnuje z Paci: Night druga

Tak, tak, wszyscy myśleli, że już to zrobiliśmy. Holden powiedział swojemu nauczycielowi w wieku przedszkolnym w marcu, że wróżka Paci przyszła, zabrała smoczka i dała mu zabawkę. Whitney pomyślał, że zabraliśmy go też kilka miesięcy temu i był zaskoczony, że Holden wciąż tak się drzemka.

Nie dokładnie.

Na początku tego tygodnia wzięliśmy Holdena na jego pierwszą wizytę dentystyczną, a dentysta kazał nam pozbyć się Paci. Holden obiecał, że będzie, ale potem – w miarę zbliżania się wieczoru – spanikował. Powiedziałem: „OK, o wiele więcej nocy, a my pożegnamy się z tym rano”.

Kiedy nadszedł poranek, przyniosłem małe pudełko z napisem „Do widzenia Paci” i włożyłem Paci. Myślał, że jestem całkiem zabawny. Biorąc pod uwagę, że nocna była przez cały dzień, w ogóle go nie obchodziło. Kiedy nadszedł czas na obiad, umieściłem pudełko na środku stołu i śpiewaliśmy do niego: „Szczęśliwe do ciebie. zachwycone pożegnanie. zachwycone pożegnanie drogi Paci. zachwycone pożegnanie. ” I świętowaliśmy z łyżką lodów.

… Bądź na bieżąco z resztą mojej historii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jedyną rzeczą z kółkami, których potrzebuje każda rodzina

, mój 8-latek to w tym miesiącu sprzedawało ciasteczka z harcerskim z naszego plastikowego wagonu radiowego. Za każdym razem, gdy mówi: „Życzę miłego dnia, dostaję odrobinę pysznego dumy dla rodziców!”

Wskazówki, jak znaleźć więcej czasu na zapracowaną mamę

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Życie mamy może być wyczerpujące. Z tak wieloma obowiązkami, to Wygląda na to, że nigdy nie może być wystarczającej ilości kofeiny. Ale tylko dlatego,

7 pomysłów, które pomogą dzieciom i niemowlętom w komarach i letnim lecie

Czy twoje dzieci są zjedzone przez komary? Czy mieszkasz w obszarze endemicznym? A może planujesz podróż do krainy komarów i chorób tropikalnych podczas letnich wakacji? Wszystkie trzy są dla mnie