Samouczek: prosta suknia dla lalek dla niemowląt

Moje dziecko lubi zdejmować ubrania z niemowląt, jednak głównie zadanie jest dla niej równe. Chciałem zrobić suknię, którą mogłaby sama zdjąć, a także wymyśliłem prosty wzór do podzielenia się.

Ta niemowlęta suknia dla lalek (lub szlafrok) zajmuje zaledwie kilka minut na szycie. Wykorzystałem Felt, aby upewnić się, że nie będę musiał powierzchowało żadnych krawędzi, ponieważ jestem bardzo leniwy. To łatwy wzór, a także projekt.

Oto materiały:

Najpierw zrób szablon projektowania do śledzenia. Wykorzystaj zapasy karty, aby upewnić się, że możesz ponownie go wykorzystać, a także ponownie. Panel z odrzuconego pudełka na płatki lub pudełko prezentowe załatwi sprawę. Narysuj ten kształt.

Powinien wyglądać tak w odniesieniu do lalki dla niemowląt, dla której szyjesz.

Teraz odetnij szablon projektu sukni z dwóch kawałków filcu.

Następnie pokrój jeden kawałek na środku. To będzie przód sukienki.

Przypnij przód sukni do tyłu sukienki.

Zszyj ramiona, a także szwy boczne, a także skręć na lewą stronę. Jesteś teraz przygotowany do podłączenia wstążki.

Istnieje znacznie więcej inteligentnych metod, jednak jestem zaangażowany w prowadzenie tego samouczka dla początkujących kanałów, więc jest to najprostszy sposób.

Przypnij wstążkę do tylnej części sukni pośrodku.

Zszyj kształt pudełka, aby chronić wstążkę do sukienki.

Teraz masz całkowitą sukienkę. Lokalizacja ramiona lalki niemowląt z otworami ramionami, a także wstążką krawatową z przodu. Pokaż swojemu dziecku dokładnie, jak wyciągnąć końce łuku, aby rozwiązać wstążkę. W przypadku dziecka nie odpowiadającego na lalkę możesz zrobić to zarówno w granatowym, jak i szarym lub czarnym, a także telefonicznym, nazywają to kostium superbohatera lub piracką koszulę.

Czujesz się sprytnie, jednak nie masz wymagania dotyczące sukienki lalki? Sprawdź naszą listę zajęć DIY dla matek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

15 Uroczy elf na pomysłach na przybycie półki!

Lepiej uważaj, lepiej nie płacz, lepiej nie zapomnij, że elf na półce nadchodzi! Jeśli twoja rodzina jest jak nasza, elf na półce jest teraz podstawą w twoim domu. Dzieci absolutnie

Allergan przedstawia See America, silny wysiłek pogarszający walkę z niewidoczną ślepotą

dzielenie się dzieleniem się! Udział Ćwierkać Udział –Nie 61 milionów Amerykanów jest zagrożone poważną utratą wzroku – Dublin, 7 lutego 2017 r.: Allergan Plc (NYSE: AGN), światowy lider w dziedzinie

Buduj figurki fantasy ze swoimi dziećmi

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.jsby Danielle Webb Elektronika może czasem przejmować życie naszych dzieci. Nawet niemowlę może uchwycić kilka podstawowych elementów sterujących smartfona, a także dzieci tak młodymi,