Weekendowa refleksja #64 | Blogher i mój ciąża

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Nadszedł czas, aby zastanowić się nad ostatnim tygodniem. Jakie były pewne pozytywne rzeczy, które się wydarzyły? Co naprawdę ci przeszkadzało? Śmiałeś się? Płakać? Stań na głowie? Cokolwiek zrobiłeś w zeszłym tygodniu, chcę to usłyszeć. Zapisanie wszystkich szalonych rzeczy, które wydarzyły się w ciągu ostatniego tygodnia to dobry sposób na radzenie sobie ze stresem. Gdy nasze życie staje się coraz bardziej zajęte i bardziej zajęte, to stres. Czas to wszystko wypuścić, abyś mógł cieszyć się weekendem. Chwyć kod przycisku, zrób swój post na blogu i nie zapomnij zostawić swojego linku do McKlinky!

Podczas gdy niektórzy z moich przyjaciół blogujących są na bloger 2009 w Chicago, siedzę tutaj, wciąż czekając na moje dziecko. Mam 37 tygodni i szybko zbliżam się do najdłuższej ciąży, jaką kiedykolwiek miałem. Staję się niecierpliwy, niewygodny, spuchnięty i bardzo zmęczony. Codziennie mówię sobie, że nie powinienem się o to martwić ani myśleć, ponieważ wtedy stresowałbym się. Ale to takie trudne!

Oto mój ciąża wentylacyjna. Każdego dnia mam skurcze, które trwają około 5 lub 6 godzin, ale jak tylko się położyłem, odchodzą. Próbowałem wszystkiego, aby przyspieszyć pracę z masażu, spacerów, akupresury, jedzenia lukrecji i picia herbaty lukrecji, a nawet próbowałem ananasa. Ale mój mały chłopiec jest uparty.

Trudno uwierzyć, że sześć tygodni temu byłem hospitalizowany z powodu pracy przed terminem, a teraz chcę, aby dziecko urodziło się wkrótce. Myślę, że wynika to z faktu, że mam innego chłopca. Conan urodził się o 37 1/2 tygodnia. Moje dziewczyny urodziły się w 36 i 35 tygodniach.

Powiązane 3 łatwe sposoby na pozbycie się mamusi

Moje wizyty OB odbywają się w poniedziałki, a mój termin to 13 sierpnia, więc technicznie 10 sierpnia powinno być moim ostatecznym spotkaniem, jeśli nadal jestem w ciąży. Myślę, że zapytam mojego lekarza, czy mogę zostać wywołany 10. Brzmi dziwnie, co?

Będę nadal narzekać, dopóki dziecko nie urodzi się. Jestem pewien, że niektórzy z moich czytelników pragną zobaczyć zdjęcia i przeczytać historie o naszej najnowszej edycji. Sprawdzaj, ponieważ nigdy nie wiesz.

Chciałbym usłyszeć, jak minął twój tydzień. Dołącz do zabawy i nie zapomnij zostawić swojego linku!

http://www.mcklinky.com/linky_include_basic.asp?id=1945

Join the healthy moms Community

Link to this post:Weekend reflection #64 | BlogHer and My pregnancy Vent

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Best kids Vitamins

Sharing is caring! Dzielić Ćwierkać Dzielić https://apis.google.com/js/plusone.js By Cascia Talbert  Along with maintaining a healthy diet and plenty of exercise it is vital for healthy kids to take a daily

Nie przegap dziś mojego profesjonalnego wywiadu w zadowolonych rodzicach, a także na szczycie młodzieży

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.js Czy chciałbyś czuć się szczęśliwszy? Czy chciałbyś mieć szczęśliwsze dzieci? Czy możesz skorzystać z kosztów 45 minut odkrywania od najlepszych profesjonalistów na świecie

Playing Board games with Our brother – #WordlessWednesday with #linky on a Tuesday

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział Copy the code below to place our Wordless Wednesday button on your site. This is our Wordless Wednesday post for the week. visit these