Pościel spokój-czyste i naturalne homeopatyczne krople przeciw gamie dla niemowląt i dzieci

dzielenie się dzieleniem się!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.jsas matka pięciorga dzieci jestem zbyt zaznajomiony z frazą: „Mamusia, mój brzuch boli!” Problemy z brzuchem spowodowane bolesnym gazem, żywnością lub nietolerancją picia, przeciążeniem śmieciowym jedzeniem lub zwykłymi nerwami występuje każdego dnia u amerykańskich dzieci i dzieci. Moja siedmioletnia córka cierpi na lęk dzieci, który często prowadzi do bólu żołądka. Mój mąż i ja wypróbowaliśmy kilka osób bez recepty, ale stwierdzili, że wiele z nich składa się z szkodliwych chemikaliów lub gorszych skutków ubocznych. Dzięki Bogu znalazłem spokój brzucha, naturalne homeopatyczne lekarstwo na bóle gazu i żołądka dla niemowląt i dzieci.

Pierwsze i jedyne homeopatyczne krople przeciw gazie dla dzieci sprzedawanych w Ameryce, spokój brzucha dostarcza szybkie bóle żołądka i towarzyszące mu gaz, wzdęcia, skurcze i wiele innych. Kiedy sprawiłem, że moja córka jest spokojna dla jej bólu brzucha, znalazła ulgę w ciągu dziesięciu minut. Pomaga dbać o ból trawienny i stymuluje samoleczenie. Pościel jest bezpieczna dla niemowląt do kolki, czkawek lub ząbkowania i dzieci w wieku 12 lat i poniżej bólu gazowego lub problemów z trawieniem. „Rodzice mogą czuć się dobrze, zapewniając spokoju brzucha dla bezpiecznych, łagodnych i szybkiej ulgi na te bardzo powszechne skargi u dzieci”, mówi Jacqueline Lawrence, założycielka i prezes TJL Enterprises, twórcy spokoju. „Jako matka postanowiłem stworzyć coś, co moim zdaniem jest inteligentną alternatywą dla Simethicone, która od lat była dla rodziców i pediatrów, mimo że badania wykazują, że nie jest to skuteczne. Wiele popularnych produktów opartych na simeticonach zostało zdjętych z półek w Ameryce, tworząc nowe zapotrzebowanie na alternatywy. Niezależnie od tego, czy wyprodukowane przez powietrze połknięte podczas jedzenia lub płaczu, bóle żołądka wywołane przez nerwy, czy z żywności lub napojów, które nie zgadzają się, spokój brzuch naturalnie pomaga uspokoić małe układy trawienne. Ponadto niemowlęta i dzieci uwielbiają smak. ”Dla wielu informacji o spokojnej pomocy gazu ziemnego na brzuch odwiedź tanekcalm.com.

*Ujawnienie: Otrzymałem butelkę brzucha Calm Pure and Natural Gas Alant w zamian za tę recenzję. Wszystkie opinie są dokładne, a 100% moje.

Cascia Talbert jest zajętym blogerem, wydawcą, niezależnym pisarzem, kupcem online i matką pięciorga dzieci, mieszkających na północno -zachodnim Pacyfiku. Z B.A. W historii i prawa oraz pasji do pisania i utrzymywania zdrowia założyła magazyn Healthy Mommies w 2007 roku. Magazyn Zdrowych Mommies jest obecnie najlepszym blogiem zdrowotnym dla mamusi i zawiera kilku pisarzy ekspertów zdrowotnych i blogerów mamusi. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze wykształcone w kwestiach zdrowotnych i jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom i odwrócić statystyki otyłości dzieciństwa w USA

Powiązane zakażenie pęcherza i kobiety po menopauzie

Pani Talbert jest blogerką zdrowia na WellSphere.com, a jej artykuły można również znaleźć na ezineArticles.com. Prowadzi także NING Ning Healthy Mommies, jest dyrektorem ds. Marketingu w Talbert Nutrition LLC i jest członkiem Rady Doradczej ds. Media Social Media Doradal Challenge. Śledź ją w Google+.

Jeśli podobał Ci się ten post, możesz czerpać przyjemność z tych historii.

Ładowanie…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

Link do tego postu: Spokój brzucha-czyste i naturalne homeopatyczne krople przeciwnikowe dla niemowląt i dzieci

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

CDC donosi, że 6 osób umiera z powodu zatrucia alkoholem każdego dnia

dzielenie się dzieleniem się! Udział Ćwierkać Udział W nowym raporcie wczoraj CDC stwierdził, że średnio sześć osób umiera z powodu zatrucia alkoholem każdego dnia w Stanach Zjednoczonych. Upijanie się studenci

2021 MOTHER’S DAY gift guide

If you’re on the hunt for the perfect gift for mom, you have come to the right place! We gathered up all our articles with different gift ideas for mom

Jedyną rzeczą z kółkami, których potrzebuje każda rodzina

, mój 8-latek to w tym miesiącu sprzedawało ciasteczka z harcerskim z naszego plastikowego wagonu radiowego. Za każdym razem, gdy mówi: „Życzę miłego dnia, dostaję odrobinę pysznego dumy dla rodziców!”