Utwórz najlepszy kalendarz rozwoju wypełnionych zabawami

Nasz kalendarz rozwoju wybierz-własną przygodową wskazuje, że każdego dnia planuję zaplanować zabawną niespodziankę

Mój przyjaciel, bardzo twórczy Wendy Copley, stworzył kreatywną kalendarz rozwoju dla dzieci i nieświadomie zmienił przebieg własnych tradycji wakacyjnych dzieci. Zamiast cukierków lub malutkiego zdjęcia, czekamy teraz na doświadczenia i wyzwania! Whoa, prawda? Zanim dziwisz się z nowym zadaniem, dałem ci, pozwól, że ci powiem: Â To może być tak łatwe lub trudne, jak to zrobić!

Zanim powiem ci, że moja rodzina jest tylko altruistyczna i życzliwa, będę wiedział, że zwykle również uzupełnienie się z kalendarzem rozwoju LEGO (Ceny są nieco obsceniczne) Â i kalendarz rozwoju papieru Olde Time z mojej mamy. Dzieci na zmianę, które otwierają się, który jeden.

Ta wybrana kalendarz na własny przygoda ma dwa duże korzyści nad wszystkimi innymi tradycjami odliczonymi wakacyjnymi:

Koncentruje się na doświadczeniach nad rzeczami. Tak, Wirginia, robimy rzeczy razem.

Zmieniam go zgodnie z moim nastrojem i dostępnym czasem.

Pozwól mi wyjaśnić. Szuflady są puste pudełka, czekając na wypełnienie ich czekoladą (sprzedawaną oddzielnie, natch) lub własnymi sugestiami aktywności. Po przeczytaniu instrukcji Wendy’ego kupiłem drewniany kalendarz rozwoju szuflady i nadziewał go z jego wydrukowanymi wyzwaniami wakacyjnymi. W każdej grudnia niedzielę, mogę zaktualizować wybory na tydzień lub mogę przełączyć tajemnicze pudełko z aktywnością, którą chcę zrobić ideał po śniadaniu, zanim go otworzy: weź kąpiel bąbelkowy lub udekoruj choinkę? Hmmm, co mamy czas? Trzymam również pióro pod ręką, aby wypełnić puste miejsca.

Każdego roku moje dzieci czekają na aktywność wakacyjną – pić dobrą gorącą czekoladę lub jeździć dookoła, aby zobaczyć światła świąteczne? – prawie tyle jak Lego Thingie.

Zobacz mój wydruk? wystarczająco dobry, prawda? Oto drukarki Wendy. Wskocz na jej post, rozwój szalony, aby pobrać strony, aby dokonać własnego kalendarza rozwoju opartego na aktywności. Znajdź dużo więcej inspiracji na tej życzliwości odliczanie na Boże Narodzenie.

Poszukaj innych ślicznych kalendarzy rozwój szuflady i wycofania w Amazon. Oto niektóre, które lubię opierać się na ścięcie i prawdopodobnie trwałość.

Felgi Santa Claus Development Kalendarz jest twoim do wypełnienia ~ 20 USD

Kalendarz rozwoju drzewa BOXY pełen niespodzianek za ~ 25 USD (OK, możesz go załadować za pomocą Candy)

Ten piernik kosztuje ~ 40 USD

[Zdjęcia przeze mnie, Amazon i Wendy Copley]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

#Wordlesswednesday We wtorek – dzień w parku

dzielenie się opiekuńczy! Udział Ćwierkać Udział Wordless środa jest na żywo na thehealthymoms.net i Talbertzoo.com. Połącz się do bez słowa w środę. W zeszłym tygodniu mieliśmy ładną pogodę, więc wziąłem

THE best BIKE TRAILER FOR kids FOR AN easy & safe ride

A bike trailer is a terrific way to incorporate your children into your fitness routine. Not to mention, it is fun for the whole family! A bike trailer is an

7 pomysłów, które pomogą dzieciom i niemowlętom w komarach i letnim lecie

Czy twoje dzieci są zjedzone przez komary? Czy mieszkasz w obszarze endemicznym? A może planujesz podróż do krainy komarów i chorób tropikalnych podczas letnich wakacji? Wszystkie trzy są dla mnie