Utwórz najlepszy kalendarz rozwoju wypełnionych zabawami

Nasz kalendarz rozwoju wybierz-własną przygodową wskazuje, że każdego dnia planuję zaplanować zabawną niespodziankę

Mój przyjaciel, bardzo twórczy Wendy Copley, stworzył kreatywną kalendarz rozwoju dla dzieci i nieświadomie zmienił przebieg własnych tradycji wakacyjnych dzieci. Zamiast cukierków lub malutkiego zdjęcia, czekamy teraz na doświadczenia i wyzwania! Whoa, prawda? Zanim dziwisz się z nowym zadaniem, dałem ci, pozwól, że ci powiem: Â To może być tak łatwe lub trudne, jak to zrobić!

Zanim powiem ci, że moja rodzina jest tylko altruistyczna i życzliwa, będę wiedział, że zwykle również uzupełnienie się z kalendarzem rozwoju LEGO (Ceny są nieco obsceniczne) Â i kalendarz rozwoju papieru Olde Time z mojej mamy. Dzieci na zmianę, które otwierają się, który jeden.

Ta wybrana kalendarz na własny przygoda ma dwa duże korzyści nad wszystkimi innymi tradycjami odliczonymi wakacyjnymi:

Koncentruje się na doświadczeniach nad rzeczami. Tak, Wirginia, robimy rzeczy razem.

Zmieniam go zgodnie z moim nastrojem i dostępnym czasem.

Pozwól mi wyjaśnić. Szuflady są puste pudełka, czekając na wypełnienie ich czekoladą (sprzedawaną oddzielnie, natch) lub własnymi sugestiami aktywności. Po przeczytaniu instrukcji Wendy’ego kupiłem drewniany kalendarz rozwoju szuflady i nadziewał go z jego wydrukowanymi wyzwaniami wakacyjnymi. W każdej grudnia niedzielę, mogę zaktualizować wybory na tydzień lub mogę przełączyć tajemnicze pudełko z aktywnością, którą chcę zrobić ideał po śniadaniu, zanim go otworzy: weź kąpiel bąbelkowy lub udekoruj choinkę? Hmmm, co mamy czas? Trzymam również pióro pod ręką, aby wypełnić puste miejsca.

Każdego roku moje dzieci czekają na aktywność wakacyjną – pić dobrą gorącą czekoladę lub jeździć dookoła, aby zobaczyć światła świąteczne? – prawie tyle jak Lego Thingie.

Zobacz mój wydruk? wystarczająco dobry, prawda? Oto drukarki Wendy. Wskocz na jej post, rozwój szalony, aby pobrać strony, aby dokonać własnego kalendarza rozwoju opartego na aktywności. Znajdź dużo więcej inspiracji na tej życzliwości odliczanie na Boże Narodzenie.

Poszukaj innych ślicznych kalendarzy rozwój szuflady i wycofania w Amazon. Oto niektóre, które lubię opierać się na ścięcie i prawdopodobnie trwałość.

Felgi Santa Claus Development Kalendarz jest twoim do wypełnienia ~ 20 USD

Kalendarz rozwoju drzewa BOXY pełen niespodzianek za ~ 25 USD (OK, możesz go załadować za pomocą Candy)

Ten piernik kosztuje ~ 40 USD

[Zdjęcia przeze mnie, Amazon i Wendy Copley]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Konwertuj rutynowy stanik na stanik pielęgniarski

Zestaw konwersji stanika pielęgniarskiego DIY z Etsy Inteligentna wskazówka od czytelnika! Leah z Brooklynu w stanie Nowy Jork stwierdza, że ​​jej regionalny sklep pielęgniarski przekształci każdy rodzaj biustonosza w stanik

Moi młodzi ludzie są niesamowici z resztkami

w sponsorowanym przez Ragu wideo, które dzielimy w tym tygodniu, rozmawiam z moimi przyjaciółmi blogami Kim Tracy Prince, a także Renee Ross o resztkach. Ponieważ robię dwa osobne kolacje dla

Czego można się spodziewać po leczeniu chirurgicznym bariatrycznym

dzielenie się troskliwością! Udział Ćwierkać Udział Każda operacja, niewielka lub specjalizacja, może być traumatycznym doświadczeniem zarówno emocjonalnym, jak i fizycznym. Uważa się, że bariatryczne leczenie chirurgiczne będzie poważną operacją. Według