Pomaganie młodym prowadzeniu dziennika podczas wakacji

dzielenie się dzieleniem się!

Udział

Ćwierkać

Udział

Czas na wakacje z dala od instytucji zapewnia dzieciom możliwość relaksu i relaksu. Jednak ta przerwa od instytucji może również przynieść utratę umiejętności, które właśnie zdobyte w szkole. Odkryłem, że kiedy dzieci nadal metoduj umiejętności instytucji (jednocześnie dobrze się bawią!), Wracają do swojej klasy w styczniu, przygotowani do dalszego odkrywania silnych umiejętności.

Prowadzenie dziennika
Jedną z metod zmotywowania metody komponowania umiejętności przy jednoczesnym cieszeniu się wakacje zimowe jest prowadzenie dziennika. Komponując przez kilka minut każdego dnia, dzieci umacniają swoje umiejętności komponowania. Ten dziennik może być dziennikiem tego, co wydarzyło się każdego dnia przerwy zimowej.

Wskazówki dotyczące motywowania pisania dziennika
– Wyprodukuj specjalną „książkę”, aby być dziennikiem. Możesz otrzymać pustą książkę dla swojego dziecka lub odkryć kartonową okładkę związaną z papierem wyłożonym. Są one niedrogie, a także można odkryć sklepy zaopatrzenia biurowe, a nawet sklep z lekami. Możesz nawet wyprodukować własną książkę, zszywając puste lub wyłożony papier między dwoma kawałkami papieru budowlanego. – Odkładaj około 20–30 minut dziennie na pisanie dziennika. Na początku dnia jest zwykle lepszy, biorąc pod uwagę, że dzieci są znacznie bardziej odpoczynkowe.

– Wyznacz pełną różnorodność rysowania, a także komponowanie materiałów. Nowy zestaw kolorowych ołówków lub kredek może być wspaniałą nagrodą, aby spędzać czas na komponowaniu, a także na rysowaniu.

– Niech twoje dziecko zrozumie, że ten dziennik jest jego szansą na nagranie tego, co wydarzyło się na tych wakacjach. Może podejmować wszystkie decyzje dotyczące tego, co komponować, a także rysować. a także może dzielić dziennik z innymi lub zachować swoją pracę dla siebie. Często dzieci czerpią przyjemność z okazji ujawnienia się, gdy zrozumieją, że nie będą to sprawdzone przez innych.

– Poproś małe dzieci, aby najpierw narysowali zdjęcie. Po narysowaniu zdjęcia twoje dziecko może dodać słowa, aby wyjaśnić jego ilustrację.

– Motywuj swoje dziecko do wykorzystywania pomysłowej pisowni do rejestrowania jego pomysłów. Możesz pomóc, powoli stwierdzając słowa, które twoje dziecko chce skomponować, aby pomóc mu usłyszeć, jak w słowie. Jednak kiedy to zrobisz, zachowaj ostrożność, aby nie zniekształcać tego słowa. Po prostu stwierdzisz, że wyraźnie i wyraźnie. Dzięki praktyce twoje dziecko usłyszy o wiele więcej, a także o wiele więcej w tym słowach. Po tym, jak twoje dziecko komponuje swoje słowa w swoim dzienniku, poproś go, aby sprawdził ci słowa. Pomoże ci to zrozumieć, co napisał. Początkujący pisarze często lubią to, gdy dorosły komponuje swoje słowa w tradycyjnej pisowni pod nowatorską pisownią. Umożliwi mu to sprawdzenie jego słów w późniejszym czasie. Jednak najpierw zapytaj go, czy chciałbyś to zrobić przed skomponowaniem w swoim dzienniku.

– Jeśli twoje dziecko nie jest jeszcze w stanie skomponować liter lub wyodrębnić list w słowach, możesz „wykonać dyktowanie”, a także skomponować słowa, które ci mówi, które wyjaśniają jego obraz. Lub, jeśli czujesz, że jest blisko możliwości komponowania liter, spróbuj wykorzystać niektóre arkusze listów śledzących, aby pomóc mu poprawić jego pismo.

– Przypomnij dziecku, aby skomponował datę każdego wpisu do dziennika, aby upewnić się, że może spojrzeć wstecz, a także pamiętać, kiedy go wyprodukował.

Renee Abramovitz jest byłym instruktorem przedszkolnym, a także przedszkolem, który przeszedł na emeryturę w 2008 roku, aby być „babcią w pełnym wymiarze godzin” dla swoich czterech wspaniałych wnuków. Pasjonuje się koncepcją, że wszyscy rodzice są pierwszymi ich dzieckiem, a także wieloma kluczowymi instruktorami, a także stara się zapewnić rodzicom narzędzia, a także pewność, że wymagają skutecznej pracy z dziećmi w domu.

Odwiedź Renee na www.schoolsparks.com, aby uzyskać informacje na temat pomocy dziecku w ustaleniu kluczowych umiejętności odesłania w szkole. Na jej stronie odkryjesz bezpłatny test gotowości przedszkola oraz liczne bezpłatne arkusze przedszkola, w tym świąteczne arkusze matematyczne, a także arkusze świąteczne!

Link do tego postu: pomaganie młodym w prowadzeniu dziennika podczas wakacji < /a>
Powiązane szafki na jesień/zimę niezbędne

0/5

(0 recenzji)Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

10 rzeczy, które odkryłem, ponieważ dzielenie się matką

jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział 10. Peas utknę, jeśli zostaną wepchnięte w nos. 9. Nie możesz położyć centów z powrotem do swojego banku świnki. 8. Wróżki sprzątania pokoju pomogą ci

Why I support Donald Trump for president

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział What I am about to say may anger some of my fans and readers and some people may say nasty things about me.  But,

5 reasons YOU’LL like BABYBUDDHA PUMP

There are many hands-free breast pumps on the market, which commonly makes it difficult to shop or request a pump before your infant is born. The infant Buddha Pump offers