Kuchnia spotyka książkę kucharską dla dziewcząt – łatwe posiłki, które każdy może przygotować #GiveAway

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Blogger z jedzeniem, Ashley Whitmore, przygotowała kolekcję swoich ulubionych łatwych do przygotowania posiłków w nowej książce kucharskiej, Kitchen Meets Girl: 30 łatwych posiłków dla niechętnych kucharzy. Te przepisy są proste, wiele z nich używa mniej niż 10 składników i zawiera piękne obrazy wraz z nimi. Przypomina mi mniejszą bardziej nowoczesną wersję książki kucharskiej Betty Crocker.

Te inspirowane amerykańskim przepisami z grilla kurczaka, po niechlujne Joes i wołowinę są bardzo podobne do posiłków, które podam mojej rodzinie. Używa jednak wielu składników o wysokiej zawartości tłuszczu, takich jak masło, mielona wołowina i ser cheddar i nie zawiera informacji o wartości odżywczej dla swoich przepisów. Mój mąż i ja naprawiliśmy lżejsze wersje tych przepisów dla naszej rodziny przez wiele lat. Wiele z nich to powszechne standardowe przepisy, które już przygotowuje wiele amerykańskich rodzin. Powinna była obejmować substytuty niektórych składników lub lżejszych przepisów. Z tych powodów postanowiliśmy nie uwzględniać tej książki w naszym przewodniku prezentowym na liście świątecznych.

Kitchen spotyka dziewczyna: 30 łatwych posiłków dla niechętnych kucharzy byłoby świetnym pomysłem na prezent dla każdego, kto po prostu uczy się gotować, ale nie chce prowadzić zdrowego stylu życia. W przypadku czytelników magazynów zdrowych matek, jeśli zdecydujesz się kupić tę książkę, zalecam użycie kalkulatora żywieniowego, aby dowiedzieć się o wartości odżywczej każdego przepisu i zmodyfikowania go, aby odpowiadały Twoim potrzebom.

Możesz kupić Kitchen Meets Girl: 30 łatwych posiłków dla niechętnych kucharzy na Amazon.com lub w dowolnym miejscu sprzedawane są książki.

*Ujawnienie: Otrzymałem kopię Kitchen Meets Girl: 30 łatwych posiłków dla niechętnych kucharzy Ashley Whitmore w zamian za tę recenzję. Wszystkie opinie są dokładne, a 100% moje.

Jeden Lucky Healthy Mothers Magazine Reader może wygrać kopię Kitchen Meets Girl: 30 łatwych posiłków dla niechętnych kucharzy Ashley Whitmore. Wszystko, co musisz zrobić, to jak Kitchen Meets Girl na Facebooku, śledź Kitchen Meets Girl na Twitterze i zostaw nam komentarz z adresem poczty elektronicznej na końcu tego artykułu. Konkurs kończy się 26 listopada 2015 r. O 10 rano CST i jest otwarty dla mieszkańców USA tylko 18+. Zwycięzca zostanie wybrany z Random.org spośród otrzymanych komentarzy. Zwycięzca zostanie powiadomiony za pośrednictwem wiadomości e-mail lub komunikatów internetowych w mediach społecznościowych na końcu konkursu.

Powiązane pomaganie naszym dzieciom stać się ludźmi z książki

Dodatkowe wpisy: (Zostaw osobny komentarz dla każdego dodatkowego wpisu)

Śledź Cascia Talbert na Pinterest www.pinterest.com/casciatalbert

Jak The Healthy Mothers Magazine na Facebooku na Facebooku.com/thehealthymomsmag

Śledź magazyn Healthy Mothers na twitter.com/cltalbert

Dodaj Cascia Talbert do swoich kręgów Google+

Udostępnij ten post w Google+

Polub lub udostępnij ten post na Facebooku

Udostępnij ten post na Twitterze

Przypnij ten post na Pinterest

Subskrybuj nasz biuletyn zdrowego życia

Blog o tym konkursie lub naszej stronie zostaw link do swojego postu na blogu w komentarzu.

Dodaj nasz przycisk do swojego bloga lub strony internetowej. (Nasz kod przycisku znajduje się po prawej stronie naszej witryny.)

Link do tego postu: kuchnia spotyka się z dziewczynką kucharską- Łatwe posiłki, które każdy może przygotować #GiveAway

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

100 top household blogs

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział My household implies the world to me. Our households are the center of our lives as well as ought to be celebrated. By prominent

Weekendowa refleksja#49 The Chocolate Milk Song

Udostępnianie jest troskliwe! Dzielić Ćwierkać Dzielić Chwyć weekendowy kod refleksji Nie mogę uwierzyć, że to już weekend. Czy powiedziałem to wcześniej? Prawdopodobnie. W każdym razie muszę to zrobić, ponieważ piszę

Pościel spokój-czyste i naturalne homeopatyczne krople przeciw gamie dla niemowląt i dzieci

dzielenie się dzieleniem się! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.jsas matka pięciorga dzieci jestem zbyt zaznajomiony z frazą: „Mamusia, mój brzuch boli!” Problemy z brzuchem spowodowane bolesnym gazem, żywnością lub nietolerancją picia,