Kuchnia spotyka książkę kucharską dla dziewcząt – łatwe posiłki, które każdy może przygotować #GiveAway

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Blogger z jedzeniem, Ashley Whitmore, przygotowała kolekcję swoich ulubionych łatwych do przygotowania posiłków w nowej książce kucharskiej, Kitchen Meets Girl: 30 łatwych posiłków dla niechętnych kucharzy. Te przepisy są proste, wiele z nich używa mniej niż 10 składników i zawiera piękne obrazy wraz z nimi. Przypomina mi mniejszą bardziej nowoczesną wersję książki kucharskiej Betty Crocker.

Te inspirowane amerykańskim przepisami z grilla kurczaka, po niechlujne Joes i wołowinę są bardzo podobne do posiłków, które podam mojej rodzinie. Używa jednak wielu składników o wysokiej zawartości tłuszczu, takich jak masło, mielona wołowina i ser cheddar i nie zawiera informacji o wartości odżywczej dla swoich przepisów. Mój mąż i ja naprawiliśmy lżejsze wersje tych przepisów dla naszej rodziny przez wiele lat. Wiele z nich to powszechne standardowe przepisy, które już przygotowuje wiele amerykańskich rodzin. Powinna była obejmować substytuty niektórych składników lub lżejszych przepisów. Z tych powodów postanowiliśmy nie uwzględniać tej książki w naszym przewodniku prezentowym na liście świątecznych.

Kitchen spotyka dziewczyna: 30 łatwych posiłków dla niechętnych kucharzy byłoby świetnym pomysłem na prezent dla każdego, kto po prostu uczy się gotować, ale nie chce prowadzić zdrowego stylu życia. W przypadku czytelników magazynów zdrowych matek, jeśli zdecydujesz się kupić tę książkę, zalecam użycie kalkulatora żywieniowego, aby dowiedzieć się o wartości odżywczej każdego przepisu i zmodyfikowania go, aby odpowiadały Twoim potrzebom.

Możesz kupić Kitchen Meets Girl: 30 łatwych posiłków dla niechętnych kucharzy na Amazon.com lub w dowolnym miejscu sprzedawane są książki.

*Ujawnienie: Otrzymałem kopię Kitchen Meets Girl: 30 łatwych posiłków dla niechętnych kucharzy Ashley Whitmore w zamian za tę recenzję. Wszystkie opinie są dokładne, a 100% moje.

Jeden Lucky Healthy Mothers Magazine Reader może wygrać kopię Kitchen Meets Girl: 30 łatwych posiłków dla niechętnych kucharzy Ashley Whitmore. Wszystko, co musisz zrobić, to jak Kitchen Meets Girl na Facebooku, śledź Kitchen Meets Girl na Twitterze i zostaw nam komentarz z adresem poczty elektronicznej na końcu tego artykułu. Konkurs kończy się 26 listopada 2015 r. O 10 rano CST i jest otwarty dla mieszkańców USA tylko 18+. Zwycięzca zostanie wybrany z Random.org spośród otrzymanych komentarzy. Zwycięzca zostanie powiadomiony za pośrednictwem wiadomości e-mail lub komunikatów internetowych w mediach społecznościowych na końcu konkursu.

Powiązane pomaganie naszym dzieciom stać się ludźmi z książki

Dodatkowe wpisy: (Zostaw osobny komentarz dla każdego dodatkowego wpisu)

Śledź Cascia Talbert na Pinterest www.pinterest.com/casciatalbert

Jak The Healthy Mothers Magazine na Facebooku na Facebooku.com/thehealthymomsmag

Śledź magazyn Healthy Mothers na twitter.com/cltalbert

Dodaj Cascia Talbert do swoich kręgów Google+

Udostępnij ten post w Google+

Polub lub udostępnij ten post na Facebooku

Udostępnij ten post na Twitterze

Przypnij ten post na Pinterest

Subskrybuj nasz biuletyn zdrowego życia

Blog o tym konkursie lub naszej stronie zostaw link do swojego postu na blogu w komentarzu.

Dodaj nasz przycisk do swojego bloga lub strony internetowej. (Nasz kod przycisku znajduje się po prawej stronie naszej witryny.)

Link do tego postu: kuchnia spotyka się z dziewczynką kucharską- Łatwe posiłki, które każdy może przygotować #GiveAway

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Utwórz najlepszy kalendarz rozwoju wypełnionych zabawami

Nasz kalendarz rozwoju wybierz-własną przygodową wskazuje, że każdego dnia planuję zaplanować zabawną niespodziankę Mój przyjaciel, bardzo twórczy Wendy Copley, stworzył kreatywną kalendarz rozwoju dla dzieci i nieświadomie zmienił przebieg własnych

Konwertuj rutynowy stanik na stanik pielęgniarski

Zestaw konwersji stanika pielęgniarskiego DIY z Etsy Inteligentna wskazówka od czytelnika! Leah z Brooklynu w stanie Nowy Jork stwierdza, że ​​jej regionalny sklep pielęgniarski przekształci każdy rodzaj biustonosza w stanik

Attending a blog seminar can assist You make much more money with Your mother blog

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział I have been blogging for almost 3 years now however have never went to a conference. I either was expecting or did not have