Zapakuj piknik i rzuć trawę

jeść na zewnątrz, aby zmienić wszystko

Wyzwanie na cały dzień jest skorzystanie z ciepłego popołudnia i nakarmienia rodziny na zewnątrz; Czas na prawdziwy piknik na żywo. O wiele łatwiej jest wyczyścić okruchy cheerio, gdy mogę po prostu potrząsnąć kocem w trawę i pozostawić resztę robakom.

Lubię to, aby było to proste, dzieląc obowiązki planowania z przyjaciółmi lub po prostu uderzając na świetny na zewnątrz lunchem i dzieckiem:

Spakuj wymagany sprzęt dla niemowląt podczas dokuczania.

Odbierz lunch w ulubionych delikatesach lub stawie na wynos. Innymi słowy, nie krzywdź się gotowaniem, jeśli nie musisz. (Kolejną odmianą jest, aby pizza przyszła do ciebie)

Udaj się do lokalnego parku lub ulubionej trawiastej łatki z kocem.

Ciesz się pierwszorzędną bezpłatną rozrywką tańczącego światła przez liście i zimną, kłującą trawę. Oglądanie innych dzieci i psów uzupełnia zabawę. Baby Holden mógł po prostu usiąść i obejrzeć gąsienica (jak przez 30 sekund).

To jest twoje dwudzieste ósme cotygodniowe wyzwanie! Podziel się z nami swoimi sukcesami, próbami i zdjęciami tutaj lub na Facebooku. Udostępnij na Instagramie z Hashtag #rookiemoms, aby uzyskać wirtualną piątkę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

5 reasons YOU’LL like BABYBUDDHA PUMP

There are many hands-free breast pumps on the market, which commonly makes it difficult to shop or request a pump before your infant is born. The infant Buddha Pump offers

BEST toys FOR six YEAR OLD kids [25 fantastic CHOICES!]

By age six there is just a trace of your bit infant left anymore! You now have an independent bit dude who goes to institution as well as perhaps plays

Wskazówki, jak znaleźć więcej czasu na zapracowaną mamę

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Życie mamy może być wyczerpujące. Z tak wieloma obowiązkami, to Wygląda na to, że nigdy nie może być wystarczającej ilości kofeiny. Ale tylko dlatego,