Zapakuj piknik i rzuć trawę

jeść na zewnątrz, aby zmienić wszystko

Wyzwanie na cały dzień jest skorzystanie z ciepłego popołudnia i nakarmienia rodziny na zewnątrz; Czas na prawdziwy piknik na żywo. O wiele łatwiej jest wyczyścić okruchy cheerio, gdy mogę po prostu potrząsnąć kocem w trawę i pozostawić resztę robakom.

Lubię to, aby było to proste, dzieląc obowiązki planowania z przyjaciółmi lub po prostu uderzając na świetny na zewnątrz lunchem i dzieckiem:

Spakuj wymagany sprzęt dla niemowląt podczas dokuczania.

Odbierz lunch w ulubionych delikatesach lub stawie na wynos. Innymi słowy, nie krzywdź się gotowaniem, jeśli nie musisz. (Kolejną odmianą jest, aby pizza przyszła do ciebie)

Udaj się do lokalnego parku lub ulubionej trawiastej łatki z kocem.

Ciesz się pierwszorzędną bezpłatną rozrywką tańczącego światła przez liście i zimną, kłującą trawę. Oglądanie innych dzieci i psów uzupełnia zabawę. Baby Holden mógł po prostu usiąść i obejrzeć gąsienica (jak przez 30 sekund).

To jest twoje dwudzieste ósme cotygodniowe wyzwanie! Podziel się z nami swoimi sukcesami, próbami i zdjęciami tutaj lub na Facebooku. Udostępnij na Instagramie z Hashtag #rookiemoms, aby uzyskać wirtualną piątkę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

15 Radosful Fall & Halloween Bump Tees

Wzywając wszystkie oczekujące Mamas! Jeśli będziesz w ciąży tej jesieni, potrzebujesz jednej z tych uroczych koszul inspirowanych Halloween. 15 Radosful Fall & Halloween Bump Tees Nasz debiutantka, ekspert w stylu

Probiotyk, taki jak Vidazorb®, może być praktyczne w zakresie wchłaniania składników odżywczych

dzielenia się! Dzielić Ćwierkać Dzielić Świetna wiadomość dla osób cierpiących na celiakię DZIEŃ Zrozumienie celiakii Dzień zajmuje lokalizację w Stanach Zjednoczonych w tym roku 13 września 2012 r. W dniu,

Twoja mała dziewczynka będzie wyglądać i poczuje się jak księżniczka z projektantem odzieży z Biscotti i Kate Mack

jest opiekuńczy! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.js.js.js.js. Boże Narodzenie jest wyjątkowym pojęciem roku dla mojej rodziny. Kiedy świętujemy narodziny Jezusa, wszyscy ubieramy się w nasze najbierniejsze ubrania. Mamy też dzieci pozę