Zapakuj piknik i rzuć trawę

jeść na zewnątrz, aby zmienić wszystko

Wyzwanie na cały dzień jest skorzystanie z ciepłego popołudnia i nakarmienia rodziny na zewnątrz; Czas na prawdziwy piknik na żywo. O wiele łatwiej jest wyczyścić okruchy cheerio, gdy mogę po prostu potrząsnąć kocem w trawę i pozostawić resztę robakom.

Lubię to, aby było to proste, dzieląc obowiązki planowania z przyjaciółmi lub po prostu uderzając na świetny na zewnątrz lunchem i dzieckiem:

Spakuj wymagany sprzęt dla niemowląt podczas dokuczania.

Odbierz lunch w ulubionych delikatesach lub stawie na wynos. Innymi słowy, nie krzywdź się gotowaniem, jeśli nie musisz. (Kolejną odmianą jest, aby pizza przyszła do ciebie)

Udaj się do lokalnego parku lub ulubionej trawiastej łatki z kocem.

Ciesz się pierwszorzędną bezpłatną rozrywką tańczącego światła przez liście i zimną, kłującą trawę. Oglądanie innych dzieci i psów uzupełnia zabawę. Baby Holden mógł po prostu usiąść i obejrzeć gąsienica (jak przez 30 sekund).

To jest twoje dwudzieste ósme cotygodniowe wyzwanie! Podziel się z nami swoimi sukcesami, próbami i zdjęciami tutaj lub na Facebooku. Udostępnij na Instagramie z Hashtag #rookiemoms, aby uzyskać wirtualną piątkę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

KALE CHIPS FOR kids

Our friend (and everybody’s favorite auntie) has another recipe to share. this time it’s a side dish guaranteed to give you super powers: kale chips! Holden, age 5, and I

Going Back to work After Baby: get the Job. Ditch the Guilt!

Dzielenie się jest dbaniem o innych! Udział Ćwierkać Udział Life & beauty Weekly: Life & Love Going Back to work After Baby: get the Job. Ditch the Guilt! By Lambeth

7 Świetne rzeczy dla Rookie Mothers

1. Niewiarygodnie usuń samouczek, jak sprawić, by okładka pielęgniarska jest na ostrożnym dziecku. 2. Oferowane w sklepach docelowych w Kalifornii, a także wkrótce do sklepu w pobliżu, mama / Winemaker