Jeśli się nudzisz, to nudne

właśnie wtedy, gdy zabraknie mi sposobów, aby powiedzieć: „Nie czytaj po prostu tej strony, wykonaj niektóre działania!” Przeczytałem post Meagana Francisa na temat tego, jak macierzyństwo nie musi być nudne, chociaż jest wprawdzie pełne nudnych chwil.

Wzywa swoją społeczność do podjęcia działań, do wzięcia odpowiedzialności za własne szczęście. Zapytałem ją, czy mogę podzielić się jej wskazówkami tutaj, a ona cieszyła się, że mogę cię znaleźć.

Nawiasem mówiąc, Meagan jest autorem Table for Eight: wychowanie dużej rodziny w świecie małej rodziny. Ma pięcioro dzieci.

Oto pięć rzeczy, które sugeruje:

Wybierz trudne media.
Tak, z setkami kanałów kablowych oferujących niezliczone reality show i skandale ze gwiazdami i tysiące blogów (niektóre świetne, niektóre dobre, niektóre ”, nie) łatwo jest zgubić się w wyborze i po prostu trzymać się tego, co jest łatwe. Jest coś do powiedzenia na temat cukierków mózgowych, ale podobnie jak prawdziwe cukierki, jeśli to wszystko, co spożywasz, będziesz się rozdęty i miękki. Dobra wiadomość jest taka, że ​​masz wiele świetnych opcji na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz dramatu i romansu, wypróbuj History Channel. Dołącz do wirtualnego klubu książki lub przeczytaj blogi literackie. Zasubskrybuj gazetę lub magazyn wagowy i zmusza się do usiąść i przeczytania całego artykułu bez wstawania, aby sprawdzić e -mail lub tweet.

Podejmij działania.
Zamiast bezmyślnie oglądać sieć żywności przez wiele godzin (winny!) Spróbuj kupić te egzotyczne składniki i ranie!-tworząc coś z nimi. Lub jeśli przeżyłeś strefy na pokazach ulepszania domu, w rzeczywistości wbij gwóźdź w kawałek drewna lub uderz w wykończenie na meble. Wstrząsnąć. Nie obserwuj ani nie czytaj ”„ Spróbuj.

Sprawdź codzienne źródło inspiracji.
Od lat obserwuję blog mental multiwitamin, ponieważ jej postawa „hej, ty: zrób coś ze swoim mózgiem” jest miłym bezsensownym kopnięciem w spodnia pomysły.

Nauczyć się czegoś nowego.
Mózgi stają się nudne, gdy ciągle używają tego samego starego obwodu. Praca nad opanowaniem nowych umiejętności lub uczenie się nowych informacji dosłownie przekształca mózg, tworząc nowe połączenia i sprawiając, że jesteś mądrzejszy. Więc może nie masz czasu ani funduszy na lekcje gitary ”„ Nadal masz opcje. Sprawdź YouTube, aby uzyskać bezpłatne samouczki, zasubskrybuj magazyn lub dołącz do grupy dla entuzjastów. Nawet jeśli nie możesz wskoczyć obiema stopami, nauczysz się czegoś według osmozy.

Rozwijać dyscyplinę.
Nie masz czasu na pisanie, malowanie, czy jogę lub ćwiczenie fortepianu? Bujda. Zobacz, ile czasu spędziłeś na czytaniu! Hej, częścią szczęśliwego macierzyństwa jest uczenie się, jak pracować z pięcio- lub dziesięciominutowym blokami czasu, w którym jesteś przyznany przez cały dzień. Jeśli poczekasz około ośmiu niezakłóconych godzin dziennie, aby wpaść na kolana, zanim zaczniesz pracować nad tą powieścią, będziesz czekał długo. Spójrz na to w ten sposób: rok przejdzie, czy ćwiczysz, piszesz, rysuj, lub zaczynasz firmę, czy nie. Równie dobrze możesz poświęcić każdy czas na rzeczy, które naprawdę dla ciebie mają znaczenie. Tak, twoje dzieci są tego częścią, ale nie muszą być ”„ i naprawdę nie powinny być ”„ Cała enchilada.

Czy jesteś zainspirowany? Co zamierzasz teraz zrobić?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

#Wordlesswednesday We wtorek – dzień w parku

dzielenie się opiekuńczy! Udział Ćwierkać Udział Wordless środa jest na żywo na thehealthymoms.net i Talbertzoo.com. Połącz się do bez słowa w środę. W zeszłym tygodniu mieliśmy ładną pogodę, więc wziąłem

Playing Board games with Our brother – #WordlessWednesday with #linky on a Tuesday

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział Copy the code below to place our Wordless Wednesday button on your site. This is our Wordless Wednesday post for the week. visit these

5 reasons YOU’LL like BABYBUDDHA PUMP

There are many hands-free breast pumps on the market, which commonly makes it difficult to shop or request a pump before your infant is born. The infant Buddha Pump offers