Moi młodzi ludzie są niesamowici z resztkami

w sponsorowanym przez Ragu wideo, które dzielimy w tym tygodniu, rozmawiam z moimi przyjaciółmi blogami Kim Tracy Prince, a także Renee Ross o resztkach.

Ponieważ robię dwa osobne kolacje dla mojego gospodarstwa domowego (dorośli kontra dzieci), nie walczę osobiście z przekonaniem moich młodych ludzi do zjedzenia resztek. Młodzież nie jedzą tego, co Ryan i tak jem. (Jeśli jesteś podobnie w klubie dwuosobowym, pozwól mi zrozumieć, aby upewnić się, że czuję się mniej porażki!)

Również? Moje dzieci chcą zjeść dokładnie tak samo wiele nocy z rzędu. Scarlett ma kopnięcie Pupusa. W tym tygodniu, jeśli nie dostanie na talerzu fasoli i sera pupusa, będzie wkurzona, bez względu na to, co jeszcze była. Julian byłby zachwycony, gdybyśmy zrobili Mac, a także ser w poniedziałek, a także karmili mu resztę przez resztę tygodnia. Cheese pizza lub makaron byłyby akceptowalnymi substytutami.

Czy twoi młodzi ludzie lubią dokładnie to samo co noc? Czy to jest opcja? Czy to jedyna opcja?

P.S. Ten film był częścią serialu marketingowego o nazwie Mom’s The Word On Dinner, złożony przez Ragu. (Wiem, wiem, często tata to słowo na kolacji, jednak ludzie, że statek już płynął.) Zobacz wszystkie filmy Ragu na swojej stronie na Facebooku.

P.S.2. Programu nie robię pupusas od zera. Dostaję je wstępnie zapakowane w schłodzeń w eleganckim sklepie spożywczym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Treningi oparte na aktywności

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Wszyscy mamy dni, w których po prostu nie chcemy ćwiczyć. A co, jeśli twój trening może być zorganizowany w celu uzupełnienia działań, które kochasz?

#Wordlesswednesday we wtorek – udostępnianie sanków

jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Wordless Wednesday jest online na TheHealthymoms.net, a także Talbertzoo.com. Połącz tak samo, jak twój post bez słów. W niedzielę wzięliśmy młodych sanków. Opublikowałem filmy na

Zapakuj piknik i rzuć trawę

jeść na zewnątrz, aby zmienić wszystko Wyzwanie na cały dzień jest skorzystanie z ciepłego popołudnia i nakarmienia rodziny na zewnątrz; Czas na prawdziwy piknik na żywo. O wiele łatwiej jest