Jak zdominować zastraszające zadanie dostarczenia dwóch niemowląt kąpieli

, kiedy skończyłem spodziewać się z niemowlętami nr 2 (ten, który teraz zadzwoń do Milo), Whitney zapytał naszych kumpli, a także przeszukał Internetowe rekomendacje dla niemowląt Dla mnie. Najlepszym o kąpieniu niemowlęcia (gdy masz dwa poniżej dwóch lub nawet dwóch poniżej trzech), jest „po prostu kąpanie najbrudniejszego”. Długo wykorzystaliśmy ten pomysł.

Oto szereg technik dostarczania dwóch bitów w kąpieli, która pomogła zarówno naszym kumplom, jak i czytelnikom:

Po prostu kąpaj się w brudniej. Jeden w czasie, nie ma ogromnego whoopa. Ogromny młodzieniec może pomóc, przekazując ci zapasy lub grając blisko (lub ciesząc się telewizją). Jeśli bit nie ma w wannie, siedzenie niemowlęce jest fantastycznym urządzeniem. Mieliśmy również Exersaucer w prysznice na takie okazje.

Mała wanna. Ogromna wanna. Dwa mojego kumpla Laurie są prawie dokładnie dwa lata. Kiedy kąpała się ogromne rodzeństwo w dużej wannie, może również pod względem kształtu Bit Infant wanna w wannie. To utrzymywało Zoe dość zabezpieczone przed impulsami jej wielkiego brata (na zdjęciu). Nasza wanna dla niemowląt była nieco większa (czyli Eurobath) i może być wykorzystywana dokładnie w tym samym czasie poza wanną.

Rzeczy wanny są złe. Pomocny gadżet nigdy nie był substytutem ogólnej czujności w prysznice podczas fantastycznego mycia, jednak może być jak dodatkowa para rąk. Zamiast tego możesz spróbować o wiele bardziej stałego kompaktowego fotela wsparcia. Nigdy nie zostawiaj swoich bez opieki.

Na zdjęciu dźwięk kąpieli składa się z mniejszego niemowlęcia w wannie (nie działa na grubych udach)

Idź po to w ogromnej wannie. Kiedy twoje niemowlę może usiąść bez asysty, możesz być przygotowany na prawdziwą wannę! Za pierwszym razem, gdy próbujesz wykąpać dwa bity w rutynowej wannie, będziesz potrzebować pomocy. Będzie to przerażające, a także śliskie, podobnie jak pierwszy raz, gdy próbowałeś kąpać swoje niemowlę w pojemniku lub zlewozmywaniu w kuchni. Po kilku razy ćwiczeniu możesz przekazać to zadanie tato lub nawet opiekunka do opiekunki bez ataku paniki. Obiecuję.

Jak podać dwóm bitom kąpiel dokładnie w tym samym czasie: wybierz ją!

Mimo że absolutnie wierzymy, że powinieneś mieć odznakę za zasługę, kąpiel młodzież jest po prostu czymś, co robią mamusi!

Pamiętaj, aby rozwinąć ręczniki, a także wyznaczyć jammie, aby uratować sobie bóle głowy, a także wilgoć, gdy wanna (ów) odpływają.

Czy masz jakieś inne techniki przetestowane przez rodziców do kąpieli kilka bitów?

[Zdjęcie: Laurie Zee oraz Heather Flett, wykorzystywane za zgodą]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Więc chcesz być gotowym bikini do wiosny?

Dzielenie się jest dbaniem o innych! Udział Ćwierkać Udział Moim osobistym celem na rok 2012 jest możliwość ponownego noszenia bikini. Ostatnim razem, gdy nosiłem bikini, był już dawno temu, kiedy

CLOGGED MILK DUCT? 5 things YOU CAN DO NOW!

If you are a breastfeeding mom as well as you’ve had a clogged milk duct, you already understand that they are no joke as well as can be incredibly painful.

Recenzja książki: Wspaniała książka muzyczna Luna & Alook

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Styl książki: oparty na serii Storybook dla dzieci, a także małych dzieci Poziom czytania: 2 (czytaj z asystentem z powodu pewnego słownictwa na średnim