Jak zdominować zastraszające zadanie dostarczenia dwóch niemowląt kąpieli

, kiedy skończyłem spodziewać się z niemowlętami nr 2 (ten, który teraz zadzwoń do Milo), Whitney zapytał naszych kumpli, a także przeszukał Internetowe rekomendacje dla niemowląt Dla mnie. Najlepszym o kąpieniu niemowlęcia (gdy masz dwa poniżej dwóch lub nawet dwóch poniżej trzech), jest „po prostu kąpanie najbrudniejszego”. Długo wykorzystaliśmy ten pomysł.

Oto szereg technik dostarczania dwóch bitów w kąpieli, która pomogła zarówno naszym kumplom, jak i czytelnikom:

Po prostu kąpaj się w brudniej. Jeden w czasie, nie ma ogromnego whoopa. Ogromny młodzieniec może pomóc, przekazując ci zapasy lub grając blisko (lub ciesząc się telewizją). Jeśli bit nie ma w wannie, siedzenie niemowlęce jest fantastycznym urządzeniem. Mieliśmy również Exersaucer w prysznice na takie okazje.

Mała wanna. Ogromna wanna. Dwa mojego kumpla Laurie są prawie dokładnie dwa lata. Kiedy kąpała się ogromne rodzeństwo w dużej wannie, może również pod względem kształtu Bit Infant wanna w wannie. To utrzymywało Zoe dość zabezpieczone przed impulsami jej wielkiego brata (na zdjęciu). Nasza wanna dla niemowląt była nieco większa (czyli Eurobath) i może być wykorzystywana dokładnie w tym samym czasie poza wanną.

Rzeczy wanny są złe. Pomocny gadżet nigdy nie był substytutem ogólnej czujności w prysznice podczas fantastycznego mycia, jednak może być jak dodatkowa para rąk. Zamiast tego możesz spróbować o wiele bardziej stałego kompaktowego fotela wsparcia. Nigdy nie zostawiaj swoich bez opieki.

Na zdjęciu dźwięk kąpieli składa się z mniejszego niemowlęcia w wannie (nie działa na grubych udach)

Idź po to w ogromnej wannie. Kiedy twoje niemowlę może usiąść bez asysty, możesz być przygotowany na prawdziwą wannę! Za pierwszym razem, gdy próbujesz wykąpać dwa bity w rutynowej wannie, będziesz potrzebować pomocy. Będzie to przerażające, a także śliskie, podobnie jak pierwszy raz, gdy próbowałeś kąpać swoje niemowlę w pojemniku lub zlewozmywaniu w kuchni. Po kilku razy ćwiczeniu możesz przekazać to zadanie tato lub nawet opiekunka do opiekunki bez ataku paniki. Obiecuję.

Jak podać dwóm bitom kąpiel dokładnie w tym samym czasie: wybierz ją!

Mimo że absolutnie wierzymy, że powinieneś mieć odznakę za zasługę, kąpiel młodzież jest po prostu czymś, co robią mamusi!

Pamiętaj, aby rozwinąć ręczniki, a także wyznaczyć jammie, aby uratować sobie bóle głowy, a także wilgoć, gdy wanna (ów) odpływają.

Czy masz jakieś inne techniki przetestowane przez rodziców do kąpieli kilka bitów?

[Zdjęcie: Laurie Zee oraz Heather Flett, wykorzystywane za zgodą]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Pościel spokój-czyste i naturalne homeopatyczne krople przeciw gamie dla niemowląt i dzieci

dzielenie się dzieleniem się! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.jsas matka pięciorga dzieci jestem zbyt zaznajomiony z frazą: „Mamusia, mój brzuch boli!” Problemy z brzuchem spowodowane bolesnym gazem, żywnością lub nietolerancją picia,

Miłość czy popchnij? Doświadczenia klubu zdrowia dla niemowląt

Czy ludzie lubicie Shark Tank? Mój mężulek, a także lubię to dość regularnie; To świetny wiatr po odcinku czegoś napiętego, takiego jak Amerykanie lub Bloodline. Niedawno jedna szczęśliwa przedsiębiorca, która

JAK KOBIET W GÓRĘ W MÓJ COLNY DENIM PO MIEJSCACH YOCHYCH – Porady zdrowotne i wellness Vlog Style

jest opiekuńcze! Udział Ćwierkać Udział To jest mój pierwszy VLOG publikować, więc bądź cierpliwy ze mną, nie wierzę, że wideo jest największą jakością. Obiecuję, że z czasem, a także metodę