JAK KOBIET W GÓRĘ W MÓJ COLNY DENIM PO MIEJSCACH YOCHYCH – Porady zdrowotne i wellness Vlog Style

jest opiekuńcze!

Udział

Ćwierkać

Udział

To jest mój pierwszy VLOG publikować, więc bądź cierpliwy ze mną, nie wierzę, że wideo jest największą jakością. Obiecuję, że z czasem, a także metodę ulepszam na Vlogging.

Wskazówki, które pokryłem wideo:

Jedz cały ziarno- Kupię w sklepie z rabatowym sklepem piekarnicznym, w którym dostajemy szereg pieczywa pełnoziarnistego na przyzwoitą cenę. Używam, używam całego tortilli pszenicy.

Lean Białko – Zasada kciuk, jeśli zwierzę ma cztery nogi, jedz tylko, gdy tydzień. Jedziemy świetne oferty kurczaka, Turcji, a także ryby. Wild Alaskan Salmon jest moim ulubionym. Upewniam się, że służę moim łososiem domowym lub tuńczykiem przynajmniej wtedy, gdy tydzień. Soja jest również fantastycznym białkiem. Uzupełnij mój plan diety z shakerem białkowym. Proszek białka sojowego, 1 banan, proszek czekoladowy mleko (owaltycznie lub szybki), miarka włókna sproszkowanego, a także 8 uncji mleka.

Pięć dziennie kolorowy sposób – zawsze mam świeże, surowe owoce, a także warzywa na rękę do pęknięcia. Moi młodzi ludzie jak suszone owoce. Upewnij się, że jemy szereg różnych owoców, a także warzywa.

Inne zdrowe przekąski w moim planie dietetyczne obejmują: sól wolne mieszane nakrętki, wolne od soli lub niski popcorn soli.

Unikaj wysokiej żywności sodowej, a także zapakowanej żywności. Plan diety wysoko w sodzie może prowadzić do choroby serca, a także otyłości.

Nie masz czasu ani pieniędzy, aby dołączyć do siłowni? Nie jesteś sam. Dostaję ćwiczenie, chodząc po sklepie spożywczym, robiąc prace domowe, a także gonić, a także bawić się z moimi dziećmi. Tak długo, jak jesteś aktywny fizycznie, nie musisz dołączać do centrum fitness ani kupować Wii Fit. Nie mogę zapłacić za te rzeczy na pensji pisarzy blogów.

Powiązane wykorzystanie nasiona gorczycy do pikantnych potraw

Wskazówki, które mogłem przegapić na tym filmie.

Unikaj cukru. Kupuję bezpłatne smakołyki dla mojego gospodarstwa domowego, a także dzieci. Jednak tylko każdy, kiedy od jakiegoś czasu. Należy pamiętać, że są traktowaniami. Naprawdę uniemożliwiam wysoki fruktozowy syrop kukurydziany. Kupuję tylko dżemy bez cukru, a także galaretki.

Weź suplementy witaminowe. Nadal biorę Witaminy prenatalne wraz z szeregiem innych suplementów. Dostarczą mi potrzebną energię, a także składniki odżywcze, które mogę przegapić w mojej diecie. Na pewno upewniłem się, że mój młodzi biorą witaminy każdego dnia.

Unikaj jedzenia. Jemimy tylko w restauracjach, kiedy miesiąc. Obejmuje to szybkie jedzenie.

Chcesz udostępnić porady zdrowotne i wellness styl Vlog na swoim blogu? Chwyć przycisk, wykonaj wideo, jak również połączenie! Chcielibyśmy, aby do nas dołączyli. Odkryjmy dokładnie, jak razem Vlog.

http://www.linkytools.com/basic_linky_include.aspx?id=24442.

Cascia Talbert jest gorączkowym blogerem, wydawcą, niezależny pisarz, na sprzedawcy internetowym, a także mama pięciu dzieci, mieszkających w Pacyfiku północno-zachodniej. Z B.a. w historii, a także prawodawstwa, jak również entuzjazm do komponowania, a także pobytu zdrowego, rozpoczęła magazyn zdrowego MOM w 2007 r. Zdrowy magazyn Moms jest obecnie umieszczony na najwyższym poziomie blogu zdrowia i odnowy biologicznej, a także posiada wiele Profesjonalni pisarze zdrowia i odnowy biologicznej, jak również blogerzy mamy. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli mamie są dobrze poinformowane o problemach zdrowotnych i odnowy biologicznej, a także dokładnie, jak pozostać zdrowym, mogą przekazać te informacje do swoich dzieci, a także odwrócić statystyki otyłości młodzieży w USA.

Pani Talbert jest wyróżnionym pisarzem blogu zdrowia i wellness w Wellsphere.com, a także jej artykuły można również odkryć na EzineArticles.com. Również prowadzi zdrową sieć mediów społecznościowych Moms na Ning, jest głównym policjantem reklamowym dla Talbert Nutrition LLC, a także na Radzie Doradcy Network Social Network for Challenge America. przestrzegać nią w Google+.

Link do tego posta: jak w kształcie z powrotem do mojego skinny denim po posiadaniu czterech młodzieży – wskazówki zdrowotne i wellnessStyl vlog
Powiązane zaburzenie afektywne dwubiegunowe

0/5.

(0 opinii)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Krysowy spray nosowy Kid pomaga utrzymać dzieci w zdrowiu

, dzielenie się troskliwością! Udział Ćwierkać Udział Dzieci biegają i bawią się bardziej na zewnątrz wiosną i latem i mogą oddychać bakteriami, alergenami i innymi toksynami. Ta ekspozycja może prowadzić

Bardzo debiutant Kristi i Nory

z przyjemnością dzielimy się ósmą edycją naszej serii Letniej. Kristi używa kulki jogi do uspokojenia dziecka nora | Zdjęcie: Kristi Whitehead Kristi dzieli się trzema opowiadaniami (ostatnia to historia miłosna)

7 pomysłów, które pomogą dzieciom i niemowlętom w komarach i letnim lecie

Czy twoje dzieci są zjedzone przez komary? Czy mieszkasz w obszarze endemicznym? A może planujesz podróż do krainy komarów i chorób tropikalnych podczas letnich wakacji? Wszystkie trzy są dla mnie