Allergan przedstawia See America, silny wysiłek pogarszający walkę z niewidoczną ślepotą

dzielenie się dzieleniem się!

Udział

Ćwierkać

Udział

–Nie 61 milionów Amerykanów jest zagrożone poważną utratą wzroku –

Dublin, 7 lutego 2017 r.: Allergan Plc (NYSE: AGN), światowy lider w dziedzinie oka od prawie 70 lat, ogłasza silne zaangażowanie w walkę o ślepotę możliwą do uniknięcia w Stanach Zjednoczonych z nową inicjatywą – patrz Ameryka. Dzięki See America Allergan postanawia uczynić wizję zdrowia i dobrego samopoczucia troską dla wszystkich Amerykanów, zwiększenie zrozumienia choroby, która może powodować niewidoczne zapobieganie ślepotę i, krytycznie, zwiększyć dostęp do opieki widzenia, w tym leczenia chirurgicznego zaćmy, oprócz zapewnienia pooperacyjnego Steroidy oczne dla tych, którzy najbardziej go wymagają.

Przedstawienie jest zgodne z wydaniem ważnego raportu opublikowanego we wrześniu 2016 r. Przez National Academies of Sciences, Engineering, a także Medycyna (Nasem), uznawanie zdrowia oczu i dobrego samopoczucia zdrowia publicznego i wellness. W raporcie potwierdzono przytłaczającą liczbę Amerykanów dotkniętych ślepotą z przyczyn, które można zapobiec. Dlatego Nasem przedstawił ogólnokrajowy płacz rajdowy, motywując całą Amerykę do priorytetu proaktywnej pielęgnacji oczu.

„Utrata wzroku z choroby, takiej jak jaskra, a także retinopatia cukrzycowa, a także niszczy życie, a także sytuacje, w których można zapobiec, zwiększając się w tak przerażającym tempie”, powiedział Herm Cukier, starszy wiceprezes ds. Oku. „Wprowadzamy See See America, aby podkreślić znaczenie zdrowia oczu. Czas na działanie jest teraz. ”

Bez ogólnokrajowej interwencji przewiduje się, że do 2050 r. Sytuacje o ślepotę możliwej do zapobiegania, a także upośledzenie wzroku. W tym tempie, jeden Amerykanin doświadcza częściowej lub całkowitej utraty wzroku co cztery minuty – kosztując klimat gospodarczy w USA w ciągu następnego Trzydzieści cztery lata.

Dzięki See America Allergan będzie współpracować z wiodącym narodowym zdrowiem i wellness wolontariuszy, a także organizacją bezpieczeństwa, zapobiegając ślepotom, aby mistrzować znacznie lepszy dostęp do opieki wizji. Dzięki serii zdarzeń dotyczących wizji w różnych miastach, sponsorowanych przez Allergan, goście otrzymają bezpłatne eksperckie egzaminy oczu, obserwacyjne plany leczenia, a także edukację na temat najbardziej typowej choroby wpływającej na wizję ludzi. Oprócz sponsorowania zapobiegania ślepocie, Allergan będzie starał się partnerować w programach z podobnie myślących organizacji, które wspierają cele See America.

Powiązane Jakie są korzyści z zakresu zdrowia i dobrego samopoczucia w wodorostach?

Wiele osób nie jest świadomych zagrożeń związanych z zaniedbaniem ich wizji. Obecnie 61 milionów Amerykanów grozi poważnej utraty wizji – bardziej niż populacje Kalifornii, a także Floryda łącznie. Jednak tylko połowa osób w Danger odwiedziła lekarza okulistycznego w ciągu ostatniego roku.

Licencjonowany okulolog, dr Elizabeth Yeu, uważa, że ​​kluczem do skutecznego leczenia jest wczesne wykrywanie. „Jako okulista widziałem niekończące się metody, w których utrata wzroku obciąża życie moich pacjentów”, określa Yeu. „W określonych przypadkach ich utraty wzroku można było zapobiec, gdyby wcześniej szukały leczenia. Bardzo się cieszę, że jestem częścią tego wysiłku, aby promieniować w centrum uwagi na ten temat, a także zebrać wsparcie, które wymagamy od zmiany. ”

Z niezrównanym portfolio pielęgnacji oczu, krajową siecią lekarzy, a także niezachwiane zaangażowanie w przyszłość Ameryki, Allergan stoi na czele wezwania Nasema. Dla Allergan jest to dopiero początek, jednak przesłanie jest usunięte – walczyć do momentu wygrania walki.

Aby dowiedzieć się więcej o See w Ameryce, a także nadać priorytet swojej wizji, patrz www.seeamerica.vision.

Nasem – Uczynienie zdrowia i dobrego samopoczucia w zakresie zdrowia populacji i Wellness Wprowadzenie: Wizja jutro

We wrześniu 2016 r. National Academies of Science, Engineering, a także medycyna (Nasem) wydały raport dotyczący zdrowia publicznego i dobrego samopoczucia, który podkreślił powagę zdrowia i dobrego samopoczucia w celu zmniejszenia upośledzenia wzroku, a także promowania Eye Eye zdrowie i dobre samopoczucie w USA

W raporcie, który był sponsorowany przez kilka najbardziej niezawodnych ciał w obszarze opieki zdrowotnej, w tym CDC, Nasem doradził wezwanie do działania, aby pozbyć się ślepoty, a także wizjaUpośledzenie do roku 2030. Allergan entuzjastycznie z zadowoleniem przyjmuje zainteresowanie Nasem przyciąga utratę wzroku, a także ma obowiązek wykonania swojej roli w dołączeniu w tej sprawie.

Powiązane, czy matki mogą wykorzystać strefę keto, aby pozbyć się cellulitu?

O Allergan plc.

Allergan PLC (NYSE: AGN), z siedzibą w Dublinie w Irlandii, jest odważnym, światowym biznesem farmaceutycznym, a także liderem w nowym projektowaniu rynku – Growth Pharma. Allergan koncentruje się na rozwoju, produkcji, a także komercjalizacji farmaceutyków najwyższej jakości, gadżetów, a także produktów biologicznych dla pacjentów na całym świecie.

Allergan sprzedaje portfolio wiodących marek, a także najlepsze w swojej klasie produkty dla centralnego systemu niespokojnego, opieki oczu, estetyki medycznej, a także dermatologii, gastroenterologii, zdrowia kobiet, urologii, a także kategorii terapeutycznych.

Allergan jest liderem rynku w dziedzinie Open Science, modelu badań i rozwoju firmy, który określa nasze podejście do ustalenia, a także ustanawianie zmieniających się koncepcji, a także innowacji dla znacznie lepszej opieki nad pacjentem. Podejście to doprowadziło do budowania jednego z najszerszych rurociągów rozwojowych na rynku farmaceutycznym z ponad 70 programami potokowymi w średnim etapie.

Sukces naszej firmy jest napędzany przez ponad 16 000 na całym świecie zaangażowania kolegów w bycie silnym na całe życie. Razem rozwijamy mosty, pomysły na moc, działają szybko, a także napędzają wyniki dla naszych klientów, a także pacjentów na całym świecie, zawsze robiąc to, co słuszne.

Dzięki operacjom przemysłowym w około 100 krajach Allergan jest poświęcona pracy z lekarzami, dostawcami opieki zdrowotnej, a także pacjentami w celu zapewnienia genialnych, a także znaczących metod leczenia, które pomagają ludziom na całym świecie dłuższe, zdrowsze życie każdego dnia.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz stronę Allergan na www.allergan.com.

Oświadczenie o przyszłości

Oświadczenia zawarte w niniejszym komunikacie prasowym, które odnoszą się do przyszłych wydarzeń lub innych faktów niehistorycznych, są pozytywnymi stwierdzeniami, które pokazują obecny punkt widzenia istniejących wzorców, a także informacje na podstawie daty tego wydania. Z wyjątkiem przypadków wyraźnie potrzebnych przez prawo, Allergan zrzeka się wszelkiego rodzaju zamiarów lub odpowiedzialności za aktualizację tych pozytywnych stwierdzeń. Rzeczywiste wyniki mogą się znacznie różnić od obecnych oczekiwań Allergan w zależności od szeregu czynników wpływających na działalność Allergan. Czynniki te obejmują między innymi problem przewidywania czasu lub wyniku zatwierdzeń lub działań FDA, jeśli takie istnieją; wpływ produktów konkurencyjnych, a także cen; Akceptacja rynkowa i ciągłe popyt na produkty Allergan; trudności lub opóźnienia w produkcji; Oprócz innych zagrożeń, a także niepewności szczegółowo opisanych w okresowych dokumentach publicznych Allergan z Papierami Wartościowymi, a także Komisji Giełdowej, w tym jednak nie ograniczone do rocznego raportu Allergan na temat typu 10-K za rok zakończony 31 grudnia 2015 r., A także raport kwartalny Według typu 10-Q za kwartał zakończony 30 września 2016 r. (Niektóre z takich okresowych zgłoszeń publicznych zostały złożone pod nazwą „Actavis PLC”). Z wyjątkiem przypadków wyraźnie potrzebnych przez prawo, Allergan zrzeka się wszelkiego rodzaju zamiarów lub odpowiedzialności za aktualizację tych pozytywnych stwierdzeń.

Bibliografia:
1. Nasem: Zdrowie i dobre samopoczucie oka Zdrowie i dobre samopoczucie populacji: wizja jutra
2. Varma, R i in., „Upośledzenie wizualne, a także ślepota u dorosłych w Stanach Zjednoczonych: zarówno odmiany demograficzne, jak i geograficzne w latach 2015–2050”, Jama Ophthalmology
3. Zapobiegaj ślepotę, przyszłość wizji
4. Suma krajowa Bureau w spisie powszechnym: Vintage 2015
5. CDC: Vision Health and Wellness Wysiłek (VHI) Szybkie fakty
6. https://www.cdc.gov/features/healthyvision/

Link do tego postu: Allergan wprowadza w Ameryce, patrz Ameryka, Silny wysiłek pogłębiający walkę z możliwą do uniknięcia ślepoty
Powiązane 3 rzeczy, które wymagasz zrozumienia Covid-19, jeśli masz stan autoimmunologiczny

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Best kids Vitamins

Sharing is caring! Dzielić Ćwierkać Dzielić https://apis.google.com/js/plusone.js By Cascia Talbert  Along with maintaining a healthy diet and plenty of exercise it is vital for healthy kids to take a daily

CDC donosi, że 6 osób umiera z powodu zatrucia alkoholem każdego dnia

dzielenie się dzieleniem się! Udział Ćwierkać Udział W nowym raporcie wczoraj CDC stwierdził, że średnio sześć osób umiera z powodu zatrucia alkoholem każdego dnia w Stanach Zjednoczonych. Upijanie się studenci

Konwertuj rutynowy stanik na stanik pielęgniarski

Zestaw konwersji stanika pielęgniarskiego DIY z Etsy Inteligentna wskazówka od czytelnika! Leah z Brooklynu w stanie Nowy Jork stwierdza, że ​​jej regionalny sklep pielęgniarski przekształci każdy rodzaj biustonosza w stanik