Prepping posiłków może być okazją na spędzenie wysokiej jakości czasu gospodarstwa domowego

Działanie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

W centrum uwagi w marcu jest odżywianie, przygotowywanie posiłków, a także motywujące gospodarstwa domowe do zmniejszenia marnowania żywności poprzez planowanie z wyprzedzeniem. Według Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, marnotrawstwo żywności szacuje się na 30–40 procent podaży żywności. Zarejestrowana dietetyk Susan Bowerman oferuje profesjonalną poradę na temat tego, jak rodzice mogą służyć jako świetne projekty funkcji dla swoich młodych ludzi, jeśli chodzi o marszczenie żywności, a także ustanawianie zdrowych nawyków żywieniowych poprzez przygotowywanie posiłków, a także razem wysokiej jakości czas.

Naucz swoich młodych ludzi o przygotowywaniu posiłków

Naucz młodych ludzi o odpadach żywnościowych. Nie pozwól, aby data ważności cię wystraszyła! Data sprzedaży to data, w której jedzenie należy wyciągnąć z półek sklepowych. Jednak odpowiednio utrzymywana żywność może trwać znacznie dłużej. Na przykład mleko może przetrwać jeszcze jeden tydzień tej daty, a jaja mogą przetrwać jeszcze trzy. Nawet jaskrawe jedzenie, podobnie jak mielona wołowina, jest świetne przez kilka dni po jej zakupu, zakładając, że przechowujesz je prawidłowo. Sugeruje się datę użycia dla najlepszego smaku lub jakości, jednak żywność jest wolna od ryzyka do jedzenia po tej dacie.

Zaangażuj gospodarstwo domowe w planowanie posiłków. Poświęć czas jako gospodarstwo domowe, aby zaopatrzyć jedzenie, a także zaplanuj posiłki na tydzień. Wszyscy, w tym twoje dzieci, poczują się włączone, zmniejszają marnotrawstwo żywności, a także zaoszczędzić pieniądze.

Kupuj tylko to, czego naprawdę potrzebujesz. Kup tylko to, co możesz wziąć, zanim jedzenie się zepsuje. Tak, większe wiązki są zwykle znacznie lepszą niż mniejsze, jednak nie, jeśli jedzenie jest łatwo psujące się, a także w końcu rzucasz większość. Następnie gotuj tylko to, co rozumiesz, zjesz lub masz plany dotyczące resztek. Możesz je wykorzystać na jeszcze jeden posiłek, spakować je na lunch lub zamrozić na szybki posiłek w dalszej części miesiąca.

Zachęcaj do zdrowego przepisu. Gotowanie może być innowacyjnym doświadczeniem. Kiedy młodzież ma pewne podstawowe umiejętności, a także odkrywają przestrzeganie przepisów, powinny być zmotywowani do kreatywności. Zacznij od prostego przepisu. Na przykład koktajl lub shake wykonany z smaku proszkowego proszku, taki jak mieszanka napojów proteinowych w smaku ciastek orzechowych przez herbalife odżywianie, może być smacznym wyborem przekąsek, który szybko miesza się z mlekiem. umożliwić młodym eksperymentom, dodając różne owoce, warzywa, przyprawy lub ekstrakty. Kiedy wymyślili własne przepisy, wielu młodych ludzi lubi tworzyć własny plik przepisu.

Spraw, aby gotowanie razem było zabawne wysokiej jakości czas. Koszty czasu razem w kuchni mogą być zabawne, a także relaksować zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Wielu młodych ludzi nie wymaga, aby dołączyć do ciebie w kuchni, więc wykorzystaj ten czas, aby cieszyć się swoim biznesem, a także mówić o tym, jak dobrze – i świetny dla ciebie – Twój posiłek będzie.

Powiązane korzyści ze zdrowia i dobrego samopoczucia ogórków

Aby uzyskać więcej pożywnych wskazówek Susan, odwiedź www.discovergoodnutrition.com.

Link do tego postu: przygotowanie posiłków może być szansą na spędzenie wysokiej jakości czasu gospodarstwa domowego

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zapakuj piknik i rzuć trawę

jeść na zewnątrz, aby zmienić wszystko Wyzwanie na cały dzień jest skorzystanie z ciepłego popołudnia i nakarmienia rodziny na zewnątrz; Czas na prawdziwy piknik na żywo. O wiele łatwiej jest

Twoja mała dziewczynka będzie wyglądać i poczuje się jak księżniczka z projektantem odzieży z Biscotti i Kate Mack

jest opiekuńczy! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.js.js.js.js. Boże Narodzenie jest wyjątkowym pojęciem roku dla mojej rodziny. Kiedy świętujemy narodziny Jezusa, wszyscy ubieramy się w nasze najbierniejsze ubrania. Mamy też dzieci pozę

#Wordlesswednesday we wtorek – udostępnianie sanków

jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Wordless Wednesday jest online na TheHealthymoms.net, a także Talbertzoo.com. Połącz tak samo, jak twój post bez słów. W niedzielę wzięliśmy młodych sanków. Opublikowałem filmy na