Współrzędne podczas wakacji: znacznie więcej wspomnień, mniejsze krach

dzielenie się troskliwymi!

Udział

Ćwierkać

Udział

Wakacje to czas podniecenia i rozkoszowania każdego dziecka-świąteczne dekoracje, prezenty i rodzinne spotkania z pewnością będą robić fantastyczne wspomnienia przez wiele lat. Ale co się stanie, gdy jednostka rodzinna się rozeszła? Podczas gdy rodzice mogą zmagać się z końcem swojego związku w tym czasie nostalgicznym, może być również trudne dla wszystkich zaangażowanych dzieci. Dramat i wbudowane napięcie mogą z łatwością spowodować napady złości od dzieci w każdym wieku. W porze roku, kiedy należy podkreślić pokój i miłość, rodzic może utknąć w walce z byłym partnerem i żonglując jednocześnie temperamentem dzieci.

Przeanalizujmy, dlaczego święta mogą zamienić się w tak burzliwy czas dla nowo oddzielonych rodzin i jak rodzice mogą pomóc swoim dzieciom w dostosowaniu się do nowego formatu wakacyjnego, który ma wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich – minus krach.

Sezonowa walka

W Stanach Zjednoczonych wiele wakacji z naciskiem na spotkania rodzinne odbywa się w ciągu kilku krótkich miesięcy od siebie – mianowicie Święto Dziękczynienia, Manukka, Boże Narodzenie, Kwanzaa i Nowy Rok. Ten sezon jest spędzony na tych, których kochasz, a kiedy jesteś dzieckiem, to głównie implikuje twoją bliską rodzinę – zwłaszcza rodziców. Więc kiedy twoi rodzice przekazują ci wiadomość, że oddzielają się – czy to na długo przed wakacją, czy najlepiej pośród nich – możesz być twoim światem na wiele sposobów. To naturalne, że dzieci martwią się tym, co się stanie w pierwszym sezonie wakacyjnym po podziale; Mogą być zdezorientowani lub zdenerwowani spędzaniem dni z jednym rodzicem lub drugim, nie wspominając o samych rodzicach, którzy mogą być podzielone na to, kto dostaje opiekę nad najważniejszymi okazjami, jak otwarcie prezentów w Boże Narodzenie. Może to być walka zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Eksperci prawa rodzinnego mogą pomóc w uproszczeniu całej rodziny, więc zaleca się z nimi rozmawianie.

Powiązane problemy chiropraktyki i białek u dzieci

Bez względu na powody separacji oboje rodzice powinni skoncentrować się na zapewnieniu dziecku lub dzieciom zadowolonego sezonu wakacyjnego, z jak najmniejszym argumentem i jak najniższym napięciem. Dlatego wszystko powinno być już rozstrzygnięte za pomocą niezawodnej rodzinnej kancelarii. „Rodzice spotykają się każdego roku z różnym stopniem stresu”, czyta krótki artykuł na temat dzisiejszej strony psychologii. „Znamy procedury, które organizują życie, spadną w ciągu następnych 45 dni w miarę zamykania się w szkołach, czasy łóżka rosną później, a dzieci błagają o zabawki. Techniki stosowane przez rodziców do zarządzania napięciem staną się mniej skuteczne, ponieważ świat się wokół nas zmieni. Rodzice doświadczą napięcia nie tylko z wakacji, ale także z potrzeby zmiany i dostosowania. ”

A kiedy jesteś już zajęty próbą dostosowania się do życia jako współzałożyciela w potencjalnie stresującym podziale, sezon może przynieść zupełnie nowe wyzwania. Ale według prawnika rozwodowego, po separacji lub rozwodzie, wiele dzieci jest natychmiast zaniepokojonych wpływem na nich i ich życia; Potrzebują, aby rzeczy pozostały jak najbardziej normalne w tym trudnym czasie.
Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie jesteś sam w tej sytuacji, możesz porozmawiać z prawnikiem rozwodowym lub prawnikiem opieki nad dziećmi, a na pewno nie jesteś pierwszymi byłymi partnerami, którzy próbowali wyczyny harmonijnego sezonu wakacyjnego w podwójnych gospodarstwach domowych . Rzućmy okiem na niektóre sposoby, w jakie możesz dać swoim dzieciom wesoły sezon.

Rzeczy, które możesz zrobić przez prostszy czas świąteczny

Aby lepiej zrozumieć, przez co dziecko przechodzi podczas wakacji, rozsądnie jest pomyśleć o koncepcji rutyny. Wiele dzieci ma całe codzienne życie oparte na rutynach podyktowanych przez ich rodziców; Po wystąpieniu wakacji te rutyny – zdrowe posiłki, regularne czasy łóżka – są wrzucane w nieład. combine this with a possibly newly-divided household that needs to maintain the same routines on both sides, and you can easily spin your child out of control.

Related  Why Do parents forget Their Infants in Cars?

“Holidays often create an upheaval in household routines, which can cause anxiety and tension in children,” notes the urban child Institute. “They may have a difficult time being on their best behavior and are much more likely to experience holidanapięcie, gdy są wyczerpani lub głodni ”. Krótki artykuł radzi, aby rodzice upewnili się, że swoje dzieci w regularne rutyny po zakłóceniu, a także nie przeciążają ich zbyt licznymi zajęciami, podróżami i rzeczami do zrobienia. Czas przestoju i odpoczynku są szczególnie niezbędne, aby zagwarantować, że dzieci nie są wyczerpane i zepsute – lub nadpobudliwe, w zależności od wielu słodkich sezonowych smakołyków. Pamiętaj, aby komunikować się z byłym partnerem, aby porozmawiać o potrzebach dietetycznych i limicie śmieciowego jedzenia.

Kolejną rzeczą, o której należy porozmawiać z byłym partnerem, jest zrozumienie, przez co przechodzi twoje dziecko, i być z nimi klientem. „Dzieci zazwyczaj nie mają nic do powiedzenia, gdzie będą i kiedy”-mówią prawnicy ds. Rozwodów Stanley-Wallace w Slidell LA. „Za każdym razem, gdy idą tam iz powrotem, jest to jak przeżycie rozwodu. Często wiele odtwarzania występuje w przygotowaniu do przejść (szczególnie podczas wakacji) w reakcji na ból, zranione i gniewne dzieci. ” Jeśli twoje dziecko się uderza, znajdź sposób na ich uspokojenie, usiądź z nimi i porozmawiaj o ich emocjach w racjonalny sposób. Reagowanie negatywnie z kolei może jedynie pogłębić spiralę w dół i ważne jest, aby twoje dziecko czuło się, jakby mogło wyrazić swoje problemy i uczucia w bezpiecznym środowisku.

Wreszcie, First Things First kładzie nacisk na ciebie i twojego byłego partnera „będąc dorosłym” w tej sytuacji i zawsze daje dobry przykład dla twoich dzieci:
„Jeśli zobowiązujesz się do zrobienia, upewnij się, że podążasz. Nie składaj obietnic, których nie zamierzasz zachować. Jeśli na święta uzgodniono plany, nie zmień swoich planów w ostatniej chwili, aby wrócić do byłego małżonka: wszystko, co robi, to zranione dzieci. Kiedy działasz bez szacunku i nie dotrzymujesz obietnic, dowiadują się, że dopuszczalne jest traktowanie ludzi w ten sam sposób. ”

Powiązane, jak powiedzieć płeć dziecka na ultradźwięku

Krótki artykuł nadal mówi, że jest to czas, w którym wiele dzieci boi się, że ich rodzice mogą już ich nie kochać, a rodzice łamiący im obietnice mogą wysłać wiadomość, że „naprawdę nie są tak ważne”. O tej porze roku nie powinno być nic bardziej niezbędnego niż twoje dzieci, a danie im zadowolonych i magicznych wakacji powinno być pierwsze na liście – ponieważ miłe wspomnienia są lepszym prezentem niż jakakolwiek zabawka, o którą mogą poprosić.

Zrób pozytywne wspomnienia w tym święta

Chociaż może to wydawać się dużym zadaniem, z pewnością możliwe jest danie dzieciom wakacji w oddzielonym domu, a nawet ważne, aby zagwarantować, że dostosowują się do idei podziału rodzicielskiego. Kiedy skupiasz się na fakcie, że ich rodzice oddzielający nie oznacza, że ​​ich kochają, pomożesz im zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, że ​​tylko dlatego, że rzeczy są inne, nie oznacza, że ​​wakacje będą być anulowanym. W rzeczywistości mogą być tak silne i wyjątkowe jak wcześniej.

Jak radzisz sobie z świętami w sytuacji współzależności? Powiedz nam w komentarzach.

Autor: Christie Hopkins for the Health Mothers Magazine

Christie Hopkins ma osobiste i profesjonalne powiązania z przemysłem prawa rodzinnego. Ma kompleksowe doświadczenie w pracy z rodzinami przechodzącymi spory o opiekę nad dziećmi. Christie zwróciła się do prawa rodzinnego z uważnością i troską, aby zagwarantować, że obie strony czują się cenione i wysłuchane. Christie jest regularnym współpracownikiem SoberLink.

Link do tego postu: współzależności podczas wakacji: znacznie więcej wspomnień, mniej kłopotów

5/5

(1 przegląd)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

CDC donosi, że 6 osób umiera z powodu zatrucia alkoholem każdego dnia

dzielenie się dzieleniem się! Udział Ćwierkać Udział W nowym raporcie wczoraj CDC stwierdził, że średnio sześć osób umiera z powodu zatrucia alkoholem każdego dnia w Stanach Zjednoczonych. Upijanie się studenci

Why It seems like I have Been MIA

Sharing is caring! Dzielić Ćwierkać Dzielić I hope everybody is having a fun as well as satisfying summer. My summertime has been very busy, stressful as well as full of

Native intelligence Is the very best health and wellness plan

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział In some locations it rains three hundred inches a year as well as other parts on the globe one inch. Life is plentiful for the