Trump jest idealny na nielegalną imigrację: Twoja opieka medyczna jest w niebezpieczeństwie

dzielenie się troską!

Udział

Ćwierkać

Udział

Przyznaję, że jestem „ćpunem”, kiedy dotyczy to polityki amerykańskiej. Prawie studiowałem nauk politycznych w college’u, byłem członkiem College Republicans, a także zgłosiłem się na ochotnika do teraz pierwszej kampanii kongresowej Paula Ryana w 1998 roku. Cieszę się z National News każdego dnia, a także przestrzegam 2016 roku wybory prezydenckie.

Te wybory są niezwykle ważne. Każdy, kogo wybramy, wymyśli przyszłość dla naszych dzieci. Jako rodzic jestem przerażony tym, czym był nasz kraj, a także to, co mogło być, jeśli wybierzemy niewłaściwą osobę, aby nas poprowadzić. W tym roku wyborczym jest tak wiele. Miliony Amerykanów straciły zadania lub musiały się zmniejszyć podczas administracji Obamy. Podpisał ustawodawstwo ogromne koszty ubezpieczenia zdrowotnego i zdrowia, które sprawia, że ​​ubezpieczenie na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia jest mniej ekonomiczne dla gospodarstw domowych z klasy średniej, a także odkrycie ubezpieczenia na życie za ponad 70, stało się tak trudne. Udało mu się zarządzać od lekarzy, a także pacjentów. Instytucje indoktrynują nasze dzieci z liberalnym stronniczością w federalnym typowym programie nauczania. Świat jest bałaganem, a Obama naruszył Amerykę na niebezpieczeństwo dzięki swojej słabej polityce zagranicznej. ISIS ścięcy chrześcijan, a także każdą osobę, która się z nimi nie zgadza. W ciągu ostatniej dekady miliony ludzi nielegalnie przekroczyły naszą granicę, niektórzy przynoszą narkotyki, a także wiele zabranych amerykańskich miejsc pracy.

Przy tak dużej puli kandydatów ubiegających się o prezydenta w 2016 r. Ważne jest, abyśmy podejmowali świadome decyzje przed pójściem do sondaży. Moim przyjemnością jest ponowne opublikowanie serii artykułów napisanych przez lekarzy przedstawiających każdego republikańskiego kandydata na prezydenta, co oznacza, a także dokładnie to, jak ich polityka wpłynie na przyszłość naszego kraju. Artykuły będą publikowane w żadnej konkretnej kolejności. Mam nadzieję, że ta seria artykułów pomoże odwiedzającemu magazynowi zdrowego mamusie w podejmowaniu dobrze poinformowanej decyzji podczas wyboru sondaży.

Dziękuję za przeczytanie!

Cascia Talbert

Założyciel, Magazyn Healthy Mommies

Donald Trump, zdjęcie dzięki uprzejmości Abcnews.com
Trump jest idealny na nielegalną imigrację: Twoja opieka medyczna jest zagrożona

Elizabeth Lee Vliet, M.D.

Donald Trump, wiodący republikański kandydat na prezydenta, pojawił się niedawno w sobotni wieczór online w szkicu komediowym, w tym na kwestii bezprawnej imigracji. Postawa Trumpa na temat niezgodnej z prawem imigracji była krytykowana zarówno przez Demokratów, jak i republikanów. Jednak kwestią bezprawnych krzyżówek granicznych nie jest żart. Nawet USA publikują usługi biurowe, zgłosiły niższe rejestracje adresów od przybyszów.

Powiązane życie z afektywnym dwubiegunowym – dokładnie jak oferować objawy

Donald Trump jest w tym idealny: bezprawna imigracja jest jednym z najcięższych zagrożeń dla bezpieczeństwa narodowego, suwerenności amerykańskiej, a także stabilności ekonomicznej.

Nawet Trump nie poradził sobie jeszcze z nawet o wiele poważniejszymi zagrożeniami medycznymi związanymi z nielegalną imigracją dla Amerykanów.

Niezaurożni podróżnicy spływający przez granicę z ludźmi: bakterie takie jak gruźlica (TB), wirusy takie jak EVD-68, które zabiły tak wiele z nas dzieci w 2014 r., Ebola, Zachodni Nil, gorączka denga, pasożyty, a także choroby grzybowe.

Opóźnienia w dostępie do usług medycznych dla Amerykanów z dłuższym oczekiwaniem na lekarzy, szczególnie dla pacjentów Medicaid.

Długie oczekiwanie w przestrzeniach awaryjnych zablokowanych z nielegalnymi czekającymi na opiekę na koszt podatnika USA.

Zupełnie wyższe koszty dla państw na pokrycie usług Medicaid utworzonych w celu dostarczenia opieki medycznej dla obywateli amerykańskich o niskich dochodach, jednak teraz rozszerzyły się, aby służyć tutaj również nielegalnie.

Legalni imigranci są badani medycznie. Odpowiednie testy są kamieniem węgielnym ochrony naszych obywateli przed niszczycielskimi chorobami wcześniej wyeliminowanymi lub nieznanymi w USA, ponieważ na naszym imponującym zdrowiu publicznym i odnowy biologicznej, a także systemach medycznych, wielu Amerykanów nie dotyczy zbytnio chorób zakaźnych. Jednak choroby zakaźne pozostają główną przyczyną śmierci na całym świecie, a także w pierwszej dziesiątce przyczyn śmierci USA.

TB w Stanach Zjednoczonych jest głównie „importowaną” chorobą wywołaną przez osoby pochodzące z krajów, w których jest powszechna, w przeciwieństwie do USA. Dane CDC w 2013 r. Wykazały, że 64 PercenT przypadków gruźlicy, a także 91 procent wszystkich przypadków MDR-TB w Stanach Zjednoczonych, miało miejsce u osób urodzonych za granicą, których wskaźnik gruźlicy jest 11 razy wyższy niż osoby urodzone w USA

TB jest dużym niebezpieczeństwem choroby – zarówno z wpływu medycznego, jak i ekonomicznego. TB jest wyjątkowo zaraźliwa-łapiesz go w dowolnym miejscu w pobliżu zarażonych ludzi: szkoły, centra handlowe, autobusy itp., Co gorsza, gruźlica z wieloma lekami (MDR-TB), która zwiększa nasze granice, wymaga złożonego, bardzo kosztownego schematu leczenia, który ma poważny uderzenia boczne, a także niski wskaźnik wyleczenia.

Zachwycony efekt wydatków MDR TB jest pokazany w danych Centers for Choroby Manage (CDC):

Okres leczenia TB: 6-9 miesięcy, koszt 17 000,00 USD

Odporność na wieloosobową grupy: 20-26 miesięcy, koszt 134 000,00 USD

Powiązana homeopatia działa na wiele różnych warunków zdrowotnych i odnowy biologicznej

TB Extreme Multi-Drug odporna: 32 miesiące, koszt 430 000 USD

(Źródło: strona internetowa CDC)

Środki biologiczne, takie jak wirusy, a także bakterie, nie są podobne do broni opartej na promieniowaniu, które rozpadają się ciągle po uwalnianiu, lub broń chemiczna, które są degradowane w atmosferze, a także potrzebują stężeń progowych, aby być śmiertelnym.

Środki powodujące choroby mają czas podwojenia, a nie połowę życia na rozkład. Środki choroby – bakterie, wirusy, grzyby – continu, aby wykładniczo zwiększyć rozprzestrzenianie się infekcji, o ile są ludzie, którzy zostaną ujawnione.

Starsi, dzieci, pacjentowie z immunosupresją raka, a także osoby z przewlekłą chorobą płuc lub zastoinową niewydolnością serca będą najtrudniejsze w wyniku narażenia na trudne do leczenia choroby z innych krajów. Jednak wszyscy są zagrożeni, szczególnie z MDR-TB. Na podstawie danych dotyczących wydatków CDC na dużą skalę zer-TB w USA może skutkować dylematem zdrowia publicznego i dobrego samopoczucia oraz utratę wydajności pracowników, która może kosztować miliardy dolarów. Nasze systemy medyczne są już trudne do obsługi obywateli amerykańskich, aby były w stanie uzyskać ostrą opiekę medyczną, której potrzebują.

Tsunami nielegalnych nie złapało rządu nieświadomego. Shelley Kais, kandydat do Senatu Arizony, powiedział: „Czego wielu Amerykanów nie rozumie jeszcze, że przybycie dziesiątek tysięcy Amerykanów Środkowych wzdłuż południowo -zachodniej granicy nie jest zaskoczeniem: nie dla prezydenta, a nie dla rządu federalnego rządu federalnego Office of uchodźców (ORR), a nie wiele innych firm federalnych, których budżety zwiększyły w ostatnich latach w ramach przygotowań, a także nie do Kongresu, który zatwierdza te budżety. Osiągnąłem tę ostatnią myśl, zgodna z obszerną analizą budżetów dla Departamentu Zdrowia i Wellness, a także usług ludzkich, a także znalazłem przekonujące dowody na to, że nasze prezydent, agencje wykonawcze – nawet Kongres – w sprawie, a także zorganizował niezgodne z prawem imigrantów teraz zalewa naszą granicę ”.

Nielegalni nadal wpływają na Arizonę, a także w Teksasie, jednak szybko są rozproszeni w całym kraju, kosztem podatników. Prawie nie ma śledzenia tego, kto idzie dokąd, jakie choroby mogą niosą, ani dokładnie w jaki sposób dzielnice będą miały zasoby do ustalenia, a także zapłacić za leczenie tych chorób.

Trump ma rację. Jeśli dodamy niebezpieczeństwa medyczne do gospodarki, a także narodowych zagrożeń bezpieczeństwa, które zebrał, widzimy „doskonałą burzę”, która może zawalić system medyczny z nowymi wymaganiami, których nie można zaspokoić, a także zagrozi opiece medycznej o miliony Amerykanów.

Powiązane goździki mogą pomóc kontrolować poziom cukru we krwi

Nielegalna imigracja nie jest przestępstwem bez ofiary. Wszyscy podatnicy – i wszyscy pacjenci – są jego ofiarami. Choroby nie kończą się na granicach. Choroby nie dyskryminują na podstawie przynależności politycznej.

Zatrzymaj żarty na temat Donalda Trumpa. Jest po prawej stronie, ustalając niebezpieczeństwa dla Amerykanów z niezgodnej z prawem imigracji.

Elizabeth Lee Vliet, M.D., Dr. Vliet jest głównym policjantem medycznym Med Professional Chile, Spa, ogólnoświatowej firmy konsultingowej z siedzibą w Santiago, Chile, której celem jest wysokiej jakości opieka medyczna o niższych kosztach, koncentrująca się na ochronie medycznej, prywatności, a także prywatności, a także prywatności, a także prywatności, prywatności, a prywatności Jako przysięga zaangażowania Hipokratesa wobec prywatnych pacjentów. Dr Vliet jest byłym dyrektorem Stowarzyszenia Lekarzy Amerykańskich, a także chirurgów (AAPS) .DR. Vliet ma również aktywną amerykańską metodę medyczną w Tucson AZ, a także w Dallas TX specjalizującej się w medycynie zapobiegawczej i klimatycznej ze zintegrowaną techniką badania, a także leczenie kobiet, a także faceta z złożonymi problemami medycznymi i hormonalnymi. Dr Vliet otrzymała NECO Ellis Island Medal of Honor, a także Arizona Foundation for Women 2007 Voice of Women Award za jej pionierskie środki medyczne, a także akademickie poparcie dla pomijanych powiązań hormonalnych w zdrowiu kobiet. Uzyskała tytuł magistra, a także staż w medycynie wewnętrznej w Eastern Virginia Medical School, a także zakończyła szkolenie specjalne w szpitalu Johns Hopkins. Zasłużyła na B.S. jak równieżStopnie magisterskie z College of William i Mary w Wirginii. Dr Vliet pojawił się w Fox News, Cavuto, Stuart Varney Show, Fox, a także Friends, Sean Hannity, a także wielu syndykowanych krajowych programach radiowych w całym kraju oprócz wielu ratuszów opieki zdrowotnej zajmującej się efektem gospodarczym i medycznym, zarówno w zakresie efektu gospodarczego, jak i medycznego z prawa opieki zdrowotnej z 2010 roku. Dr Vliet jest wcześniejszym współgospodarzem amerykańskiego materiału radiowego. Dr Vliet’s Health and Wellness Books to: To moje jajniki, głupie; Krzyki, by być wysłuchane: hormonalne powiązania podejrzane kobiety – a także lekarze nadal ignorują; Kobiety, waga i hormony; Przewodnik inteligentnej kobiety po fantastycznym seksie, sile, a także wytrzymałości, a także przewodnik Smart Woman po PCOS. Witryny internetowe Dr. Vliet to www.herplace.com iwww.medexpertchile.com.

Link do tego postu: Trump Jest idealny do nielegalnej imigracji: Twoja opieka medyczna jest zagrożona

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Recenzja książki: Wspaniała książka muzyczna Luna & Alook

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Styl książki: oparty na serii Storybook dla dzieci, a także małych dzieci Poziom czytania: 2 (czytaj z asystentem z powodu pewnego słownictwa na średnim

6 reasons You Aren’t slimming Down like You must Be

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział It’s summer, which indicates your seasonal slim-down must be in full effect to get your body healthy and fit for all your holidays ahead.

Daj swojemu prysznice zdrową metamorfozę

Udostępnianie jest troskliwe! Dzielić Ćwierkać Dzielić Całkowicie ty: dom Daj swojemu prysznice zdrową metamorfozę Przez Winnie Yu dla ciebie Germiczne toalety. Brudne prysznice. Zabite szafki. Łatwo jest zrozumieć, dlaczego prysznic