DC Infant Show- Zapisz 50% zniżki na najlepszy program dla niemowląt

DC Infant Show znajduje się zaledwie kilka dni, a jeśli jesteś w obszarze DC, nie będziesz chciał tego przegapić! Czemu? Cóż, pojawia się to mega wydarzenie z udziałem wszystkich ulubionych dziecka, a także marek dziecięcych, profesjonalistów w ciąży i rodzicielstwie, a także twoi iniolenci ze świata rodzicielstwa, a także ciąży! Odkryj o wiele więcej na temat programu DC Infant poniżej + Zapisz 50% na zakup biletu.

DC Infant Show-

Zaoszczędź 50% na najlepszym pokazie niemowląt

*Jest to sponsorowana publikacja we współpracy z DC Infant Show. podziękować za wsparcie debiutantów.

Co to jest program DC Infant?

DC Infant Show to przyjazne rodzinie wydarzenie dostępne dla publiczności tylko dla pewnego dnia, sobota, 24 marca 2018 r. W Walter E. Washington Convention Center, znalezionym w Waszyngtonie D.C. & Eksperci ds. Ciąża, idź na seminaria, a także więcej!

Wydarzenie jest naprawdę częścią większego wydarzenia, wydarzenia JPMA Household & Media, wydarzeniem rynkowym, które pozwala DC Infant Show zapewnienie gościom na produkty, a także marki, których nigdy nie widzieli na innych pokazach niemowląt! I jest zorganizowany z myślą o gospodarstwach domowych! Goście będą czerpać przyjemność z ponad 200 wystawców, rozrywki dla dzieci, seminariów z najwyższejby ciąży, a także specjalistów rodzicielskich, zadowolenia i pozdrowienia z preferowaną ciążą, a także pisarzy blogów rodzicielskich, a także osoby wpływający, a także uzyskać więź i wsparcie!

Dostępnych będzie wiele produktów, z których wiele mogłeś zobaczyć na Instagramie, sprawdzone na blogach lub przypięte na Pinterest. Ale na wystawie naprawdę będziesz mógł zobaczyć, dotykać, a także samodzielnie poczuć produkty!

Sprawdź pełną listę wystawców tutaj.

Kto musi uczestniczyć?

Pokaz DC Infant jest dostępny zarówno publicznie, a także jest najlepszy dla nowych, jak i przyszłych rodziców. Ale jest również doskonały dla opiekunów, a także ekspertów niemowląt. Wydarzenie jest również przyjazne dla rodziny, więc dzieci są mile widziane.

Zaoszczędź 50% na biletach!

Bilety wynoszą 30 USD na gospodarstwo domowe (dla 2 dorosłych, a także 4 dzieci), a także 20 USD za osobę. Ale dla debiutantów dla osób odwiedzających mamy specjalną ofertę umożliwiającą zaoszczędzenie 50%!!!

 Skorzystaj z tej oferty, a także zarejestruj się dzisiaj, wykorzystując kod rabatowy {debiutomoms50}, a także zaoszczędź 50% na biletach !!!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Jakie małe marki lub produkty chcesz tam zobaczyć?

Inne artykuły, które możesz odkryć pomocne:

Rzeczy debiutanckie mamusie muszą wiedzieć

52 regularne trudności dla nowych mam

*Jest to sponsorowana publikacja we współpracy z DC Infant Show. podziękować za wsparcie debiutantów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jedyną rzeczą z kółkami, których potrzebuje każda rodzina

, mój 8-latek to w tym miesiącu sprzedawało ciasteczka z harcerskim z naszego plastikowego wagonu radiowego. Za każdym razem, gdy mówi: „Życzę miłego dnia, dostaję odrobinę pysznego dumy dla rodziców!”

Krysowy spray nosowy Kid pomaga utrzymać dzieci w zdrowiu

, dzielenie się troskliwością! Udział Ćwierkać Udział Dzieci biegają i bawią się bardziej na zewnątrz wiosną i latem i mogą oddychać bakteriami, alergenami i innymi toksynami. Ta ekspozycja może prowadzić

Moi młodzi ludzie są niesamowici z resztkami

w sponsorowanym przez Ragu wideo, które dzielimy w tym tygodniu, rozmawiam z moimi przyjaciółmi blogami Kim Tracy Prince, a także Renee Ross o resztkach. Ponieważ robię dwa osobne kolacje dla