DC Infant Show- Zapisz 50% zniżki na najlepszy program dla niemowląt

DC Infant Show znajduje się zaledwie kilka dni, a jeśli jesteś w obszarze DC, nie będziesz chciał tego przegapić! Czemu? Cóż, pojawia się to mega wydarzenie z udziałem wszystkich ulubionych dziecka, a także marek dziecięcych, profesjonalistów w ciąży i rodzicielstwie, a także twoi iniolenci ze świata rodzicielstwa, a także ciąży! Odkryj o wiele więcej na temat programu DC Infant poniżej + Zapisz 50% na zakup biletu.

DC Infant Show-

Zaoszczędź 50% na najlepszym pokazie niemowląt

*Jest to sponsorowana publikacja we współpracy z DC Infant Show. podziękować za wsparcie debiutantów.

Co to jest program DC Infant?

DC Infant Show to przyjazne rodzinie wydarzenie dostępne dla publiczności tylko dla pewnego dnia, sobota, 24 marca 2018 r. W Walter E. Washington Convention Center, znalezionym w Waszyngtonie D.C. & Eksperci ds. Ciąża, idź na seminaria, a także więcej!

Wydarzenie jest naprawdę częścią większego wydarzenia, wydarzenia JPMA Household & Media, wydarzeniem rynkowym, które pozwala DC Infant Show zapewnienie gościom na produkty, a także marki, których nigdy nie widzieli na innych pokazach niemowląt! I jest zorganizowany z myślą o gospodarstwach domowych! Goście będą czerpać przyjemność z ponad 200 wystawców, rozrywki dla dzieci, seminariów z najwyższejby ciąży, a także specjalistów rodzicielskich, zadowolenia i pozdrowienia z preferowaną ciążą, a także pisarzy blogów rodzicielskich, a także osoby wpływający, a także uzyskać więź i wsparcie!

Dostępnych będzie wiele produktów, z których wiele mogłeś zobaczyć na Instagramie, sprawdzone na blogach lub przypięte na Pinterest. Ale na wystawie naprawdę będziesz mógł zobaczyć, dotykać, a także samodzielnie poczuć produkty!

Sprawdź pełną listę wystawców tutaj.

Kto musi uczestniczyć?

Pokaz DC Infant jest dostępny zarówno publicznie, a także jest najlepszy dla nowych, jak i przyszłych rodziców. Ale jest również doskonały dla opiekunów, a także ekspertów niemowląt. Wydarzenie jest również przyjazne dla rodziny, więc dzieci są mile widziane.

Zaoszczędź 50% na biletach!

Bilety wynoszą 30 USD na gospodarstwo domowe (dla 2 dorosłych, a także 4 dzieci), a także 20 USD za osobę. Ale dla debiutantów dla osób odwiedzających mamy specjalną ofertę umożliwiającą zaoszczędzenie 50%!!!

 Skorzystaj z tej oferty, a także zarejestruj się dzisiaj, wykorzystując kod rabatowy {debiutomoms50}, a także zaoszczędź 50% na biletach !!!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Jakie małe marki lub produkty chcesz tam zobaczyć?

Inne artykuły, które możesz odkryć pomocne:

Rzeczy debiutanckie mamusie muszą wiedzieć

52 regularne trudności dla nowych mam

*Jest to sponsorowana publikacja we współpracy z DC Infant Show. podziękować za wsparcie debiutantów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Pomyśl o swoich melonach

, masz specjalną super moc w pierwszych miesiącach życia dziecka. Może to wpada w bardzo duży wiadro „Nikt mi nigdy nie powiedział mi, że tak się stanie”. Twoje piersi mogą

Instacart Recenzja-Najlepsza nowa usługa spożywcza Nowa mamusie potrzeba

Ta recenzja Instacart może po prostu zmienić twoje życie, poważnie! Z tym, jak zajęte są w dzisiejszych czasach, najprostsze zadania, takie jak zakupy spożywcze, nieoczekiwanie stały się ogromnym ciężarem. Nie

Utwórz najlepszy kalendarz rozwoju wypełnionych zabawami

Nasz kalendarz rozwoju wybierz-własną przygodową wskazuje, że każdego dnia planuję zaplanować zabawną niespodziankę Mój przyjaciel, bardzo twórczy Wendy Copley, stworzył kreatywną kalendarz rozwoju dla dzieci i nieświadomie zmienił przebieg własnych