Miłość lub popchnięcie: Zen Swaddle, ważony koc malejący!

Jestem znaczącym wierzącym w Swaddles, aby pomóc dzieciom więcej zasnąć. Olbrzymi! Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z was wpadają w obóz „Moje dziecko nigdy nie lubiło Swaddle”, ale to nie jest mój problem. Zamknąłem moje dzieci przez 3-4 miesiące, niezależnie od tego, czy zaprotestowały, czy nie, ale teraz jest nowe urządzenie o nazwie The the the the the the the Nowe the the the the Nowe. Zen Swaddle.

Miłość lub popchnięcie: Zen Swaddle, ważony koc malejący!

Zagazowana fasola stworzyła ten przytulny ważony koc, aby naśladować odczucia rodzica trzymającego dziecko strategicznie umieszczonymi ciężkimi kawałkami. Dostępne są dwie mocne strony: spokojny dotyk i kochający uścisk.

Jako przedszkolak mój najstarszy wymagał „ciężkiej ręki”, aby zdrzemnąć się nieco regularnie. (Nic nie znaczy: była to rękawiczka wypełniona piaskiem i pozostawiona na plecach na miejscu klepania). Mając to na uwadze, przypuszczam, że ten blank jest wersją niemowląt.

Więc moja szwagierka wypróbowała to i…

“Kocham to. Mój syn szybko zasypia. Wciąż budzi się do jedzenia (ma tylko 12 tygodni i powinien), ale spada bez walki, gdy tylko Zen rzuci się. Onuje się także w nocy, jeśli budzi się i nie jest głodny. Budzi się tylko raz przez całą noc ”.

Nigdy nie próbowałem ani nawet nie widziałem tego swaddlera w użyciu, ale mój wewnętrzny inżynier był zafascynowany, aby dowiedzieć się, w jaki sposób został opracowany na podstawie standardów branżowych o dopuszczalnym ciśnieniu na cal kwadratowy dla danej masy ciała zmodyfikowanej do bezpieczeństwa dziecka, komfortu i skuteczności. Neato.

Co myślisz? UWIELBIAM to czy wepchnij?

Możesz też cieszyć się:

Przejście Swaddle: 4 łatwe kroki do przejścia z Suaddling!

Powiązane: Viva La Swaddle!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Celebryty matki – nie są tylko jak my: Trista Sutter Edition

noszą swoje wskaźniki owulacji na nadgarstkach. Trista Sutter Credit donosi o obserwowaniu OV z zajściem w ciążę z dzieckiem Maxem i mówi: „Na szczęście z powodu obserwowania OV, wiedziałem, kiedy

7 pomysłów, które pomogą dzieciom i niemowlętom w komarach i letnim lecie

Czy twoje dzieci są zjedzone przez komary? Czy mieszkasz w obszarze endemicznym? A może planujesz podróż do krainy komarów i chorób tropikalnych podczas letnich wakacji? Wszystkie trzy są dla mnie

100 top household blogs

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział My household implies the world to me. Our households are the center of our lives as well as ought to be celebrated. By prominent