Miłość lub popchnięcie: Zen Swaddle, ważony koc malejący!

Jestem znaczącym wierzącym w Swaddles, aby pomóc dzieciom więcej zasnąć. Olbrzymi! Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z was wpadają w obóz „Moje dziecko nigdy nie lubiło Swaddle”, ale to nie jest mój problem. Zamknąłem moje dzieci przez 3-4 miesiące, niezależnie od tego, czy zaprotestowały, czy nie, ale teraz jest nowe urządzenie o nazwie The the the the the the the Nowe the the the the Nowe. Zen Swaddle.

Miłość lub popchnięcie: Zen Swaddle, ważony koc malejący!

Zagazowana fasola stworzyła ten przytulny ważony koc, aby naśladować odczucia rodzica trzymającego dziecko strategicznie umieszczonymi ciężkimi kawałkami. Dostępne są dwie mocne strony: spokojny dotyk i kochający uścisk.

Jako przedszkolak mój najstarszy wymagał „ciężkiej ręki”, aby zdrzemnąć się nieco regularnie. (Nic nie znaczy: była to rękawiczka wypełniona piaskiem i pozostawiona na plecach na miejscu klepania). Mając to na uwadze, przypuszczam, że ten blank jest wersją niemowląt.

Więc moja szwagierka wypróbowała to i…

“Kocham to. Mój syn szybko zasypia. Wciąż budzi się do jedzenia (ma tylko 12 tygodni i powinien), ale spada bez walki, gdy tylko Zen rzuci się. Onuje się także w nocy, jeśli budzi się i nie jest głodny. Budzi się tylko raz przez całą noc ”.

Nigdy nie próbowałem ani nawet nie widziałem tego swaddlera w użyciu, ale mój wewnętrzny inżynier był zafascynowany, aby dowiedzieć się, w jaki sposób został opracowany na podstawie standardów branżowych o dopuszczalnym ciśnieniu na cal kwadratowy dla danej masy ciała zmodyfikowanej do bezpieczeństwa dziecka, komfortu i skuteczności. Neato.

Co myślisz? UWIELBIAM to czy wepchnij?

Możesz też cieszyć się:

Przejście Swaddle: 4 łatwe kroki do przejścia z Suaddling!

Powiązane: Viva La Swaddle!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

The Injury declares Process: What To expect

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział The Injury declares Process: What To Expect When you begin the process of a personal injury claim, it is crucial to maintain personal injury

Why I support Donald Trump for president

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział What I am about to say may anger some of my fans and readers and some people may say nasty things about me.  But,

Wskazówki, jak znaleźć więcej czasu na zapracowaną mamę

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Życie mamy może być wyczerpujące. Z tak wieloma obowiązkami, to Wygląda na to, że nigdy nie może być wystarczającej ilości kofeiny. Ale tylko dlatego,