Więc chcesz być gotowym bikini do wiosny?

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Moim osobistym celem na rok 2012 jest możliwość ponownego noszenia bikini. Ostatnim razem, gdy nosiłem bikini, był już dawno temu, kiedy byłem na studiach. Teraz po posiadaniu pięciorga dzieci moje ciało po prostu nie jest takie samo. Ale jestem zdeterminowany, aby wrócić do formy, czuć się komfortowo na moim ciele i na moje 34. urodziny 11 maja 2012 roku po raz kolejny nosić bikini.

Potem zacząłem myśleć o was wszystkich. Ilu moich lojalnych czytelników ma ten sam cel? Przygotujmy bikini do wiosny! I aby zmotywować cię, magazyn Zdrowych Moms rozdaje po drodze fajne nagrody.

Wszystko, co musisz zrobić, aby wziąć udział, to blog o tym wydarzeniu na blogu i zostawić swój link. Jeśli masz pewne cele, aby zostać gotowym bikini przez wiosnę, udostępnij je w poście na blogu. Lub podziel się swoimi zdrowymi wskazówkami na temat tego, jak dotarłeś do miejsca, w którym jesteś dzisiaj, jeśli już czujesz się komfortowo w bikini. Co robisz, aby być cienkim, sprawnym i pewnym siebie i własnym ciałem?

Będę dzielić się swoimi wskazówkami i podróżą, aby w każdy piątek gotować bikini. Blog o tym co tydzień, aby przesyłać wiele wpisów na prezenty. Sprawdź w The Healthy Moms Magazine, naszej stronie na Twitterze (#Bikiniready), Facebook lub Blog Frog Community, aby dowiedzieć się, jakie nagrody rozdajemy. Możesz także uzyskać bezpłatny PR dla swojego bloga, firmy lub witryny, przesyłając nagrodę.

Odnoszące się do biznesu w środowisku i autoimmunizacji Covid-19

Czy chcesz być gotowym bikini do wiosny? Jeśli chcesz wziąć udział i uzyskać bezpłatny wpis do rozdania, zostaw swój link na swoim blogu poniżej. Nie zapomnij złapać naszego przycisku dla swojej witryny!

http://www.inlinkz.com/cs.php?id=116877

Cascia Talbert jest zajętym blogerem, wydawcą, niezależnym pisarzem, kupcem online i matką pięciorga dzieci, mieszkających na północno -zachodnim Pacyfiku. Z B.a. W historii i prawa oraz pasji do pisania i utrzymywania zdrowia założyła magazyn Healthy Moms w 2007 roku. Magazyn Zdrowych Moms jest obecnie najlepszym blogiem zdrowotnym dla mam i zawiera kilku pisarzy ekspertów zdrowotnych i blogerów mam. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze wykształcone w kwestiach zdrowotnych i jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom i odwrócić statystyki otyłości dzieciństwa w USA

Pani Talbert jest blogerką zdrowia na WellSphere.com, a jej artykuły można również znaleźć na ezineArticles.com. Prowadzi także NING Healthy Moms Social w Ning, zarządza naturalnym sklepem zdrowotnym i odnowy biologicznej mamy oraz jest członkiem Rady Doradczej ds. Wellness w mediach społecznościowych.

Link do tego postu: więc chcesz być gotowy na bikini gotowy do wiosny?

0/5

(0 opinii)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

15 Uroczy elf na pomysłach na przybycie półki!

Lepiej uważaj, lepiej nie płacz, lepiej nie zapomnij, że elf na półce nadchodzi! Jeśli twoja rodzina jest jak nasza, elf na półce jest teraz podstawą w twoim domu. Dzieci absolutnie

Trump jest idealny na nielegalną imigrację: Twoja opieka medyczna jest w niebezpieczeństwie

dzielenie się troską! Udział Ćwierkać Udział Przyznaję, że jestem „ćpunem”, kiedy dotyczy to polityki amerykańskiej. Prawie studiowałem nauk politycznych w college’u, byłem członkiem College Republicans, a także zgłosiłem się na

Utwórz kartonowe cuties

Becky z Oakland w Kalifornii wysłała nam tę uroczą wskazówkę na pamiątkę. Niedawno wyprodukowała tekturowe rysunki kredek swoich dwóch córek w deszczowy dzień. Otworzyłem pudełko, a następnie położyłem każdą kobietę