15 Uroczy elf na pomysłach na przybycie półki!

Lepiej uważaj, lepiej nie płacz, lepiej nie zapomnij, że elf na półce nadchodzi! Jeśli twoja rodzina jest jak nasza, elf na półce jest teraz podstawą w twoim domu. Dzieci absolutnie uwielbiają się budzić, by znaleźć swojego elfa (nazwali swoje elf, elfie), podczas gdy my kochamy (i niektóre noce nienawidzą), aby znaleźć sprytne sposoby pojawienia się Elfie następnego dnia. Teraz nadszedł czas, aby gorsze wyszukiwać w Internecie kreatywne pomysły, jak zacząć! nie szukaj dalej. Oto skompilowana lista naszego ulubionego elfa na pomysłach na przybycie półki, od prostego do złożonego.

Wszystkie pomysły przyniesione przez wspaniałych i sprytnych rodziców na Pinterest.

15 Uroczy elf na pomysłach na przybycie półki!

Zwiastuny przybycia elfa na półce

Oto dwa super urocze sposoby drażnienia przybycia elfa na półkę, jeśli potrzebujesz dodatkowego dnia lub dwóch przed wejściem do domu.

1: Pęd w śniegu

Pinterest

Czy twój elf nie jest jeszcze gotowy na pojawienie się? Dokucz swoje dziecko niewielkimi śladami. Elf jest gdzieś, ale gdzie? To urocze przypomnienie, że elf zawsze obserwuje, nawet gdy nie można go zobaczyć. Sprawdź pomysł tutaj!

Potrzebne materiały:

Biały proszek (cukier lub sól świetnie działają)
Coś do zrobienia odcisków stóp (jeśli nie masz jeszcze elfa) Q-TIPS
Pędzel

2: Do zobaczenia wkrótce!

Pinterest

Wyślij pocztówkę do swojego dziecka, aby zaktualizować je na elfie na zabawnych przygodach na półce! Pocztówka będzie również przypomnieć, że w tym sezonie świątecznym są przypomnieniem, ponieważ Elf na półce wkrótce wróci! Przeczytaj więcej o tym elfie w pomyśle o przybyciu półki tutaj!

Potrzebne materiały:

Zabawna lokalizacja

mi. Plaża, park rozrywki, łatka dyniowa itp.

Kamera
Dostęp do drukarki

Przybycie elfa na półce

3: Kominy są o wiele łatwiejsze!

Pinterest

Wszyscy wiedzą, że Święty Mikołaj woli wejść przez komin, więc ma sens, że jego elfy również tak! Ale jest w porządku, jeśli nie masz komina! Wszystko, co musisz zrobić, to przykleić elfa do drzwi wejściowych. W przypadku braku komina wydaje się, że nie ma sposobu, w jaki w środku! Bez magii Świętego Mikołaja wydaje się, że jedyną opcją jest czekanie na frontowe drzwi, aby ktoś go wpuścił! Sprawdź to.

Potrzebne materiały:

Lepka notatka i pióro (nie wymagane)
Taśma
Drzwi

4: Przychodzą! Papierowy elf na półce na półce

Pinterest

Preferowanym sposobem podróży elfa jest papierowe samoloty! Kto nie lubi robić papierowych samolotów? Oto szczegóły!

Potrzebne materiały:

Papier
Umiejętności składania papieru (patrz YouTube)
Strunowy
Pisanie naczyń

5: Elf na przybyciu lądowania awaryjnego półki!

Pinterest

Ten papierowy lądowanie samolotu nie okazało się tak dobrze, Yikes! Ktoś musi brać lekcje latania. Może uda im się uzyskać pomoc od renifery Świętego Mikołaja? Dowiedz się więcej o tym pomyśle tutaj!

Potrzebne materiały:

Drzewko świąteczne
Samolot papierowy
Pisanie naczyń

6: Wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to cukierki i dużo.

Pinterest

Halloween może się skończyć, ale to nie znaczy, że nie możemy cieszyć się gumem lub dwoma! Lub trzy, a także wiele, które wymagało, aby przeliterować „Wróciłem”. Myślę, że musiałbym kupić dwa razy więcej cukierków, aby ten pomysł się wydarzył, ponieważ prawdopodobnie zjełbym wszystko. Zobacz więcej tego arcydzieła cukierków!

Potrzebne materiały:

cukierek

7: Skalowanie ścian

Pinterest

Chociaż to zdjęcie odbywa się w środku, ten pomysł może być nadal używany do przybycia! Zamiast okna taśm/przyklej łuki na zewnątrz domu, w którym dziecko może łatwo zobaczyć elfa skalującego ścianę! Gdzieś jest wejście! Sprawdź ten pomysł tutaj.

Potrzebne materiały:

Łuki
Taśma

8: Roztopiony śnieg, stopiony śnieg, stopiony śnieg

Pinterest

Myślę, że to może być mój ulubiony elf na pomyśle o przybyciu półki. Jest to dokładna reprezentacja tego, co dzieje się ze śniegiem, gdy spełnia upał! O ile nie mieszkasz w miejscu, w którym ciągle śnieg i poniżej zamrażania, ten pomysł na przybycie jest dla Ciebie idealny. Oto Deets!

Potrzebne materiały:

Patelnia
Papier i pióro
Googly Eyes
Gałązki
guziki
Marchewka
Woda

9: Alert intruza!

Pinterest

„Przestań Elf! Wymagasz! ” -Żołnierzyki

Ten pomysł jest uroczym sposobem na włączenie zabawek, które mogą być już obecne w domu. Wiem, że mam gdzieś sporo żołnierzy zabawek w pudełku. Oto szczegóły tego pomysłu!

Potrzebne materiały:

Taśma
Żołnierzyki

10: Pop idzie elf!

Pinterest

Ten elf jest bardzo podekscytowany powrotem; Niezależnie od tego, czy rozprzestrzenić radość, czy wywołać psoty, nikt nie wie. Miejmy nadzieję, że nie uszkadzają niczego innego podczas pobytu. Oto pomysł!

Potrzebne materiały:

Pakowane pudełko

11: Deck The Walkway ze strunami światła

Pinterest

Ten elf jest gotowy udekorować zewnętrzną część tego domu, aby rozwinąć świąteczną radość! Zapal swój chodnik! Here’s more on the idea.

Potrzebne materiały:

Strings of Light
An outside power socket
Possibly an extension cord (depends on the length of the lights and the distance to socket)

12: Santa Claus is always watching… always watching

Pinterest

I am 100 % guilty of snooping under thetree during Christmas time. I’m not going to lie; I still shake the boxes that have my name on them. growing up, if I believed that my snooping was being recorded, I can promise you I wouldn’t have risked being caught! My family should’ve installed a “camera.” check it out here!

Potrzebne materiały:

North pole camera Paper
Markers
A bulb that can pass as a camera
Something to clip the “camera” to the tree Binder Clip
Spinacz
Clothespin

13: The Elf has landed

Pinterest

This Elf has perfected the art of landing. maybe what the Elves needed was a plane made of something other than paper. This Elf should share their skills with their friends. crashes would happen a lot less. Here’s more on the idea. 

Potrzebne materiały:

Samolot zabawka
Papier
Długopis
String Lights

14: Oh, bring us some Reindeer Pudding

Pinterest

This Elf on the shelf idea is adorable, and I love that the pudding looks like reindeer! The family will have a sweet snack to eat when it’s time for the Elf to move elsewhere in the home. learn more about this idea.

Potrzebne materiały:

Chocolate Pudding cups
Brown pipe Cleaners
Googly Eyes
Red pom poms
Klej
Fake snow

15: home for the Holidays

Pinterest

An Elf is making a home inside the walls! In this photo, we see an Elf has showcased their hideout with a door. Where does it lead? no one quite knows. One can only hope it’s where the Elf keeps the materials for all their projects! The preparation and aftermath must be hidden somewhere. check it out here!

Potrzebne materiały:

Drzwi

Can be purchased at a craft store

A Letter (optional)
Wieniec
Miniature toy Christmas lights

Now that you’ve picked an Elf arrival idea (at least I hope you have), it’s time to find more adventures your Elf on the shelf can go on to encourage your child to be on their best behavior throughout this holiday season.

Still on the hunt for Elf on the shelf Must-Haves? check out all the incredible Elf on the shelf accessories Available!

Click one of the below links for a list of fun ideas to continue your Elf’s journey in your home! From what to name your elf, arrival letters, and goodbyes:

75 unique & fun girl & boy Elf on the shelf Names

10 super fun ideas for your Elf on the shelf Return Letter

10 fun & clever Elf on the shelf Goodbye Letter Ideas

Pin for Later- 15 incredible Elf on the shelf Arrival Ideas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Wskazówki, jak znaleźć więcej czasu na zapracowaną mamę

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Życie mamy może być wyczerpujące. Z tak wieloma obowiązkami, to Wygląda na to, że nigdy nie może być wystarczającej ilości kofeiny. Ale tylko dlatego,

Łatwe treningi domowe z Homebody DVD

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Homebody to nowy DVD stworzony przez instruktora fitness Jillian Hessel. Jest to wspaniały trening dla początkujących, który można wykonać w domu bez zakupu drogiego

BEST toys FOR six YEAR OLD kids [25 fantastic CHOICES!]

By age six there is just a trace of your bit infant left anymore! You now have an independent bit dude who goes to institution as well as perhaps plays