Łatwe treningi domowe z Homebody DVD

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Homebody to nowy DVD stworzony przez instruktora fitness Jillian Hessel. Jest to wspaniały trening dla początkujących, który można wykonać w domu bez zakupu drogiego sprzętu lub wymagania dużo miejsca! Jest to trening „braku”, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, to rzeczy, które można łatwo znaleźć w domu, aby służyć jako sprzęt treningowy.

Trening jest hybrydą tańca, pilates i jogi, powstaje, abyś poruszał się, rozciągając, tonowanie, wzmacnianie rdzenia i poprawa postawy. Trening sprytnie wykorzystuje wspólne przedmioty gospodarstwa domowego, takie jak puszki z jedzeniem i butelki z wodą, aby służyć jako ciężary ręczne. Do ćwiczeń siedzących potrzebne jest również proste krzesło.

Początkowo myślałem, że niektóre z siedzących ćwiczeń były zbyt łatwe, ale dla ludzi, którzy siedzą przy biurku przez cały dzień, są wspaniałe do pracy w górnej części ciała i łatwe do włączenia w dzień pracy, aby utrzymać górną część ciała zarówno silną, jak i elastyczną. Sekcja relaksacyjna szyi i przenoszenia jest cudowna. To tak, jakby dać sobie mini-masaż.

Jillian mówi: „Stworzyłem Homebody, ponieważ chcę zainspirować ludzi do wstania z kanapy i rozpoczęcia poruszania się, tańca i tonowania w komforcie i bezpieczeństwie własnych domów. Homebody jest dla wszystkich, którzy lubią wkroczyć do muzyki, ale nie chce wydawać dużo pieniędzy ani czasu na kształtowanie. ”

Trening Homebody jest podzielony na cztery główne części (plus samouczek świadczeń!), Które można wykonać osobno lub w całości, w zależności od harmonogramu czasu. Specjalne przyciski nawigacyjne umożliwiają powtórzenie niektórych sekcji, jeśli chcesz skoncentrować się na konkretnym ćwiczeniu lub sekwencji. Oto podsumowanie treningu:

Powiązane refleksja weekendowa

Część I-Rozgrzewanie tańca stojącego: podnosi tętno, rozgrzewa się i kończy całe ciało i tonuje ramiona za pomocą rekwizytów znalezionych w domu.

Część II – Trening krzeseł: przysiady krzesełkowe, spadki tricepsowe, windy miednicy, skręt kręgosłupa, specjalna sekcja oswajania szyi i przenoszenia, a także dużo więcej pracy w sprawie broni!

Część III – Sekwencja MAT: trudna sesja robocza piętra Pilates. Wspaniały dla mięśni brzucha, pleców i talii. Obejmuje specjalną sekcję koncentrującą się na tonizowaniu bioder i ud.

Część IV – Podejdź do stojącego i wykończenia: Prace równowagi i koordynacji w celu zintegrowania podstawowej pracy z sekwencji MAT z nową ulepszoną postawą na stojąco.

Bonusowy samouczek trenera osobistego: specjalny 12-minutowy dodatek z udziałem mistrza nauczyciela Jilliana Hessela wykorzystującego zindywidualizowane pomysły na postawę i ćwiczenia zawarte w HomeBody, stworzone w celu zwiększenia zrozumienia i realizacji treningu.

Uruchomiony w styczniu 2010 r. Homebody jest teraz dostępny w sklepach Walmart w całym kraju, na Amazon.com, a tutaj na stronie internetowej Jillian. Gorąco polecam ten trening dla początkujących, ale istnieją porcje, które są o wiele bardziej pośrednie. Podoba mi się również, że łatwo jest podzielić się na czas, który będzie działał dla różnych harmonogramów. Więc bez wymówek. Spróbuj tego!

Próbowałeś Homebody? Zostaw komentarz i daj nam znać, co myślisz.

– Instruktor Jenn z PersonalFitcoach.com i Team Beachbody

Link do tego postu: łatwe treningi domowe z domem dvd

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Playing Board games with Our brother – #WordlessWednesday with #linky on a Tuesday

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział Copy the code below to place our Wordless Wednesday button on your site. This is our Wordless Wednesday post for the week. visit these

#Wordlesswednesday we wtorek – udostępnianie sanków

jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Wordless Wednesday jest online na TheHealthymoms.net, a także Talbertzoo.com. Połącz tak samo, jak twój post bez słów. W niedzielę wzięliśmy młodych sanków. Opublikowałem filmy na

Krysowy spray nosowy Kid pomaga utrzymać dzieci w zdrowiu

, dzielenie się troskliwością! Udział Ćwierkać Udział Dzieci biegają i bawią się bardziej na zewnątrz wiosną i latem i mogą oddychać bakteriami, alergenami i innymi toksynami. Ta ekspozycja może prowadzić