Łatwe treningi domowe z Homebody DVD

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Homebody to nowy DVD stworzony przez instruktora fitness Jillian Hessel. Jest to wspaniały trening dla początkujących, który można wykonać w domu bez zakupu drogiego sprzętu lub wymagania dużo miejsca! Jest to trening „braku”, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, to rzeczy, które można łatwo znaleźć w domu, aby służyć jako sprzęt treningowy.

Trening jest hybrydą tańca, pilates i jogi, powstaje, abyś poruszał się, rozciągając, tonowanie, wzmacnianie rdzenia i poprawa postawy. Trening sprytnie wykorzystuje wspólne przedmioty gospodarstwa domowego, takie jak puszki z jedzeniem i butelki z wodą, aby służyć jako ciężary ręczne. Do ćwiczeń siedzących potrzebne jest również proste krzesło.

Początkowo myślałem, że niektóre z siedzących ćwiczeń były zbyt łatwe, ale dla ludzi, którzy siedzą przy biurku przez cały dzień, są wspaniałe do pracy w górnej części ciała i łatwe do włączenia w dzień pracy, aby utrzymać górną część ciała zarówno silną, jak i elastyczną. Sekcja relaksacyjna szyi i przenoszenia jest cudowna. To tak, jakby dać sobie mini-masaż.

Jillian mówi: „Stworzyłem Homebody, ponieważ chcę zainspirować ludzi do wstania z kanapy i rozpoczęcia poruszania się, tańca i tonowania w komforcie i bezpieczeństwie własnych domów. Homebody jest dla wszystkich, którzy lubią wkroczyć do muzyki, ale nie chce wydawać dużo pieniędzy ani czasu na kształtowanie. ”

Trening Homebody jest podzielony na cztery główne części (plus samouczek świadczeń!), Które można wykonać osobno lub w całości, w zależności od harmonogramu czasu. Specjalne przyciski nawigacyjne umożliwiają powtórzenie niektórych sekcji, jeśli chcesz skoncentrować się na konkretnym ćwiczeniu lub sekwencji. Oto podsumowanie treningu:

Powiązane refleksja weekendowa

Część I-Rozgrzewanie tańca stojącego: podnosi tętno, rozgrzewa się i kończy całe ciało i tonuje ramiona za pomocą rekwizytów znalezionych w domu.

Część II – Trening krzeseł: przysiady krzesełkowe, spadki tricepsowe, windy miednicy, skręt kręgosłupa, specjalna sekcja oswajania szyi i przenoszenia, a także dużo więcej pracy w sprawie broni!

Część III – Sekwencja MAT: trudna sesja robocza piętra Pilates. Wspaniały dla mięśni brzucha, pleców i talii. Obejmuje specjalną sekcję koncentrującą się na tonizowaniu bioder i ud.

Część IV – Podejdź do stojącego i wykończenia: Prace równowagi i koordynacji w celu zintegrowania podstawowej pracy z sekwencji MAT z nową ulepszoną postawą na stojąco.

Bonusowy samouczek trenera osobistego: specjalny 12-minutowy dodatek z udziałem mistrza nauczyciela Jilliana Hessela wykorzystującego zindywidualizowane pomysły na postawę i ćwiczenia zawarte w HomeBody, stworzone w celu zwiększenia zrozumienia i realizacji treningu.

Uruchomiony w styczniu 2010 r. Homebody jest teraz dostępny w sklepach Walmart w całym kraju, na Amazon.com, a tutaj na stronie internetowej Jillian. Gorąco polecam ten trening dla początkujących, ale istnieją porcje, które są o wiele bardziej pośrednie. Podoba mi się również, że łatwo jest podzielić się na czas, który będzie działał dla różnych harmonogramów. Więc bez wymówek. Spróbuj tego!

Próbowałeś Homebody? Zostaw komentarz i daj nam znać, co myślisz.

– Instruktor Jenn z PersonalFitcoach.com i Team Beachbody

Link do tego postu: łatwe treningi domowe z domem dvd

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Wskazówki, jak znaleźć więcej czasu na zapracowaną mamę

Udostępnianie jest troskliwe! Udział Ćwierkać Udział Życie mamy może być wyczerpujące. Z tak wieloma obowiązkami, to Wygląda na to, że nigdy nie może być wystarczającej ilości kofeiny. Ale tylko dlatego,

Sweet Talk: The scoop on natural Sweeteners

Sharing is caring! Udział Ćwierkać Udział If you are an avid food shopper, you may have discovered that the selection of sweeteners in the baking aisle seems to have multiplied

Czytelnik zrobił: Spraw, aby Dzień Ojca wyglądał znacznie lepiej

Dokładnie skopiowałem motyw Whitneya (a zatem Martha), jednak moja przyjaciółka Crystal stała się trochę bardziej innowacyjna dzięki etykietom z okazji Dnia Ojca.