Łatwe treningi domowe z Homebody DVD

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Homebody to nowy DVD stworzony przez instruktora fitness Jillian Hessel. Jest to wspaniały trening dla początkujących, który można wykonać w domu bez zakupu drogiego sprzętu lub wymagania dużo miejsca! Jest to trening „braku”, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, to rzeczy, które można łatwo znaleźć w domu, aby służyć jako sprzęt treningowy.

Trening jest hybrydą tańca, pilates i jogi, powstaje, abyś poruszał się, rozciągając, tonowanie, wzmacnianie rdzenia i poprawa postawy. Trening sprytnie wykorzystuje wspólne przedmioty gospodarstwa domowego, takie jak puszki z jedzeniem i butelki z wodą, aby służyć jako ciężary ręczne. Do ćwiczeń siedzących potrzebne jest również proste krzesło.

Początkowo myślałem, że niektóre z siedzących ćwiczeń były zbyt łatwe, ale dla ludzi, którzy siedzą przy biurku przez cały dzień, są wspaniałe do pracy w górnej części ciała i łatwe do włączenia w dzień pracy, aby utrzymać górną część ciała zarówno silną, jak i elastyczną. Sekcja relaksacyjna szyi i przenoszenia jest cudowna. To tak, jakby dać sobie mini-masaż.

Jillian mówi: „Stworzyłem Homebody, ponieważ chcę zainspirować ludzi do wstania z kanapy i rozpoczęcia poruszania się, tańca i tonowania w komforcie i bezpieczeństwie własnych domów. Homebody jest dla wszystkich, którzy lubią wkroczyć do muzyki, ale nie chce wydawać dużo pieniędzy ani czasu na kształtowanie. ”

Trening Homebody jest podzielony na cztery główne części (plus samouczek świadczeń!), Które można wykonać osobno lub w całości, w zależności od harmonogramu czasu. Specjalne przyciski nawigacyjne umożliwiają powtórzenie niektórych sekcji, jeśli chcesz skoncentrować się na konkretnym ćwiczeniu lub sekwencji. Oto podsumowanie treningu:

Powiązane refleksja weekendowa

Część I-Rozgrzewanie tańca stojącego: podnosi tętno, rozgrzewa się i kończy całe ciało i tonuje ramiona za pomocą rekwizytów znalezionych w domu.

Część II – Trening krzeseł: przysiady krzesełkowe, spadki tricepsowe, windy miednicy, skręt kręgosłupa, specjalna sekcja oswajania szyi i przenoszenia, a także dużo więcej pracy w sprawie broni!

Część III – Sekwencja MAT: trudna sesja robocza piętra Pilates. Wspaniały dla mięśni brzucha, pleców i talii. Obejmuje specjalną sekcję koncentrującą się na tonizowaniu bioder i ud.

Część IV – Podejdź do stojącego i wykończenia: Prace równowagi i koordynacji w celu zintegrowania podstawowej pracy z sekwencji MAT z nową ulepszoną postawą na stojąco.

Bonusowy samouczek trenera osobistego: specjalny 12-minutowy dodatek z udziałem mistrza nauczyciela Jilliana Hessela wykorzystującego zindywidualizowane pomysły na postawę i ćwiczenia zawarte w HomeBody, stworzone w celu zwiększenia zrozumienia i realizacji treningu.

Uruchomiony w styczniu 2010 r. Homebody jest teraz dostępny w sklepach Walmart w całym kraju, na Amazon.com, a tutaj na stronie internetowej Jillian. Gorąco polecam ten trening dla początkujących, ale istnieją porcje, które są o wiele bardziej pośrednie. Podoba mi się również, że łatwo jest podzielić się na czas, który będzie działał dla różnych harmonogramów. Więc bez wymówek. Spróbuj tego!

Próbowałeś Homebody? Zostaw komentarz i daj nam znać, co myślisz.

– Instruktor Jenn z PersonalFitcoach.com i Team Beachbody

Link do tego postu: łatwe treningi domowe z domem dvd

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

BEST toys FOR six YEAR OLD kids [25 fantastic CHOICES!]

By age six there is just a trace of your bit infant left anymore! You now have an independent bit dude who goes to institution as well as perhaps plays

7 pomysłów, które pomogą dzieciom i niemowlętom w komarach i letnim lecie

Czy twoje dzieci są zjedzone przez komary? Czy mieszkasz w obszarze endemicznym? A może planujesz podróż do krainy komarów i chorób tropikalnych podczas letnich wakacji? Wszystkie trzy są dla mnie

Going Back to work After Baby: get the Job. Ditch the Guilt!

Dzielenie się jest dbaniem o innych! Udział Ćwierkać Udział Life & beauty Weekly: Life & Love Going Back to work After Baby: get the Job. Ditch the Guilt! By Lambeth